بازگشت

روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه ؛ جوری که بله رو بگه !

Avatarنویسنده : عصرمگ
23 ژانویه 2019 ساعت : 15:50
روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر

روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه ؛ جوری که بله رو بگه ! چگونه خواستگاری کنیم ؟ وش های رمانتیک پیشنهاد دادن چیست ؟ 

 

ئئئ - روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه ؛ جوری که بله رو بگه !

در ادامه با عصرمگ همراه شوید …

روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر : چگونه خواستگاری کنیم ؟ وش های رمانتیک پیشنهاد دادن چیست ؟ در اینجا با مقاله ای درباره عشق و روش های پیشنهاد دادن به دختران در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر/

پیشنهاد ازدواج رمانتیک

چگونه پیشنهاد ازدواج بدهیم ، روشهای پیشنهاد ازدواج

پیشنهاد ازدواج به سبک های عاشقانه

 روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر :   یکی از تصمیمات مهم زندگی ، موضوع ازدواج و تشکیل خانواده است . پیشنهاد ازدواج دادن باید به بهترین شکل ممکن انجام گیرد تا جواب مثبت دریافت کنید بنابراین باید تمام جوانب را زیر نظر داشته باشید و یک راه درست برای پیشنهاد ازدواج انتخاب کنید.روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر/

چطور پیشنهاد ازدواج را رومانتیک مطرح کنیم؟

فضای رمانتیک یک انتخاب خوب

روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  :  یکی از بهترین روش های پیشنهاد ازدواج ، بردن فرد مورد علاقه تان به یک رستوران پر از شمع و صرف شام عاشقانه با او است . شما می توانید او را به خانه خود دعوت کنید و از قبل برای او بهترین غذا را تدارک ببینید، تمام چراغ ها را خاموش، شمع ها را روشن و آهنگی رمانتیک در فضا پخش کنید و سپس در این فضای رمانتیک پیشنهاد ازدواج بدهید و قلب او را بدین روش تسخیر کنید.روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر/

ترکیب موسیقی

 روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  :   اضافه کردن موسیقی مورد علاقه معشوقتان و یا یک موسیقی خاطره انگیز به پیشنهاد ازدواج تان، فضای را فراموش نشدنی و رمانتیک خواهد کرد.

با اعتماد به نفس کامل بروید

اگر می خواهید پاسخی مثبت دریافت کنید، ساده و در عین حال خاص باشید و در دادن پیشنهاد ازدواج افراط نکنید. بنابراین بهتر است با اعتماد به نفس کافی ۴ کلمه جادویی با من ازدواج می کنی ؟ را به زبان آورید. روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  /

پیک نیک در پارک

 روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  :    این روش یکی از خاص ترین روش های ممکن است که شما می توانید با آن معشوقتان را غافلگیر کنید. انگشتری را در جعبه شکلات قرار دهید و در فضایی سبز و منظره ای زیبا در حالی که آهنگ مورد علاقه او را می خوانید ، به او بدهید تا قلبش به تپش افتد و چیزی به جز پاسخ مثبت نداشته باشد.

روزی خاص

 روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  :    در ایام خاص مانند روز ولنتاین، عید، تولد یا… به فرد مورد علاقه تان پیشنهاد ازدواج دهید . اگر می خواهید از افراد دیگر پیشی بگیرید و متفاوت تر باشید روزهایی مانند سالگرد آشنایی یا اولین روزی که با هم قرار ملاقات گذاشتید، انتخاب کنید زیرا اکثر افراد برای این کار روز ولنتاین یا روز عشق را انتخاب می کنند.

انتخاب باعث می شود معشوقتان بفهمد که تا چه اندازه برای او ارزش قائلید و روزهای خاص مشترک تان را فراموش نکرده اید، بنابراین با اعتماد به نفس در این روزها پیشنهاد ازدواج دهید و شک نکنید که حتما پاسخ او مثبت خواهد بود. روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  /

 

پیشنهاد ازدواج - روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه ؛ جوری که بله رو بگه !

 

گل

 روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  :   گل مورد علاقه او را همراه با دادن پیشنهاد ازدواج تقدیم معشوقتان کنید. توجه داشته باشید بهتر است تعداد گل ها به اندازه سالهای آشناییتان باشد.

پیشنهاد با پرچم

 روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  :   اگر به دلیل استرس نمی توانید پیشنهاد ازدواجتان را خود مطرح کنید یا از شنیدن جواب «نه» می ترسید، یک پرچم یا تابلو که روی آن کلمه «دوستت دارم» یا «با من ازدواج می کنی؟» نوشته شده در محل کار یا حیاط خانه او قرار دهید و اسم واقعی تان را روی آن ننویسید، به جای آن از واژه یا صفتی استفاده کنید که او را همیشه به آن نام می خوانید. اگر از جواب مثبت معشوقتان با خبرید این پرچم را بالای سرتان نگه دارید و زیباترین لحظات را برای او بسازید. روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر/

پیشنهاد در مقابل دیگران

 روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  :   همه دختران عاشق مردهای شجاعی هستند که در مقابل دیگران به آنها پیشنهاد ازدواج بدهند. بنابراین آهنگ مورد علاقه معشوقتان را آماده سازید و در مقابل چشم دیگران قبل یا بعد از پخش آهنگ پیشنهاد ازدواج دهید و شک نداشته باشید که جواب او مثبت خواهد بود.

پنهان شدن در جعبه

یکی از روش های هیجان انگیز برای پیشنهاد ازدواج که به هماهنگی زیادی احتیاج دارد ، این است که در جعبه ای بزرگ پنهان شوید و از فردی بخواهید تا جعبه را با کاغذ کادو و روبانی قرمز تزیین کند. اوحتما غافلگیر می شود اگر شما را در جعبه با حلقه ای در دست ببیند و جواب مثبت به شما خواهد داد. روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر /

 

10531505286995404945 - روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه ؛ جوری که بله رو بگه !

 

سورپرایز کردن او با دعوت از دوستانش

 روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  :   برای غافلگیری دختر موردعلاقهتان ، دوستانش را دعوت کنید بدین طریق که از دوستانش بخواهید تا از دور شما را بنگرند و سپس بعد از دادن پیشنهاد ازدواج و گرفتن جواب مثبت به شما بپیوندند.

۱۳ راه مناسب برای دادن پیشنهاد ازدواج

پیشنهاد ازدواج دادن بی شک یکی از مهمترین و بزرگترین گامهایی میباشد که تا به حال برداشته اید. شما خواهان آن هـستـید که در آن لحظه همه چیز عالی و بـه بـهتـریـن نحو پیش رود و از آن مهمتر که میخواهید پاسخ وی مثبت بـاشـد! ایـن نکـات را هــنگام دادن پیشنهاد ازدواج مد نظر قرار دهید تا شانس موفقیت شما افزایش یابد:

پیشنهاد ازدواج به پسر

دیالوگ پیشنهاد ازدواج

۱- مطمئن گردید که فرد مناسبی را برگزیده اید: واضح است نه! امــا حـقـیقت امر آن است که ازدواج چیزی نیست که بخواهید بـخاطـر انــگیــزه هــای آنــی وارد آن گردید. ممکن است شما دیوانه وار همدیگر را دوست داشته باشید اما اگر هــمسرتان خواهان فرزند باشد اما شما نه، ازدواج شما قطعا زیاد دوام نخواهد آورد و یا آنکه ارزشهای شما با ارزشهای همسرتان متفاوت باشد. اگر در مورد فردی که میخواهید با وی ازدواج کنید تردید دارید، بهتر است بیشتر درباره آن بیاندیشید. روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  /

۲- مطمئن شوید هر دوی شما آمادگی دارید: پیـش از آنـکه پیـشنهاد ازدواج دهید درباره آن که در زندگی بدنبال چه اهدافی میباشید، حتــی اهداف ۵۰ سال آینده خود با یکدیگر صحبت کنید. هر چه بیشتر بــا یـکدیگر در مــورد آن چـه بــرای شـما حائز اهمیت میباشد گفتگو کنید بیشتر متوجه آن میگردید که آیا با یکدیگر تفاهم و سازگــاری داریـد یــا خیر. همچنین باید از لحاظ مالی آمادگی داشته باشید. اگر شما قادر نیستــیـد کــه مخارج خود را تامین کنید، بهتر است نامزدی خود را به تعویق بیاندازید.

۳- از پدر و مادر وی اجازه بگیریـد: شـما ابـتـدا باید بدانید که آیا اگر پـیش از ازدواج با پدر و مادر وی مشورت کرده و اجازه بخواهید، آنها را خوشنود میسازد یا خیر. ایـن نـکته شـایـد عـجیـب بـــنظر آید اما شما که نمی خـواهید پـدر زن و مادر همسر آیـنـده خود را برنجانید؟ این عمل برای آنکه دلشان را بدست بیاورید بسیار موثر خواهد بود. روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر /

 

 

proposal - روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه ؛ جوری که بله رو بگه !

۴- بطریقی پیشنهاد بدهید که خوشایند وی باشد: به پیـشنهاد ازدواج هـمچون یک هدیه به بانوی زندگی خود بنگرید. آن را بـطریقـی طـرح ریزی کنید که باب میل و سلیقه وی بوده و مطابق با شخصیتش باشد. آیا وی رومـانتـیـک اسـت و یـا اهـل تـفریح و شوخ طبعی؟ آیا میل دارد بطور محرمانه از وی خواستـگـاری کنـیـد و یا روی دیــوار درخـواست خود را بنوسید؟

۵- در باره هدیه دادن به وی تصمیم بگیرید: بـرای دختـرهـا و زنـان هیچ چیز مبهوت کننده تر از یک هدیه غیر منتظره و غافلگیر کننده حلقه برلیان نمی بـاشد. امـا اگـر تـوان مالی شما اجازه این کار را به شما نمیدهد، برای یک حلقه مناسب بودجه شما کفایت میکند. اما حتما پیش از آنکه حلقه را خریداری کنید از نوع سلیـقه وی اطلاع یابـید. ایـن کار را میتوانید با سوال کردن از دوستان و یا خانواده وی و یـا مشـاهـده نوع جواهرآلاتی که وی استفاده می کند انجام دهید. اما بسیاری از دختران تـمایـل دارند هنگام انتخاب حلقه خودشان حضور داشته باشند. بهرحال باید به خواسته های وی احترام بگذارید. روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر  /

۶- مطمئن گردید پاسخ وی مثبت میباشد: هنگامیکه پیشنهاد ازدواج میدهید، بـاید مطمئن باشید که پاسخ وی ”بله” خواهد بود. شما میباست از قبـل در مــورد ازدواج بـه انــدازه کافی صحبت کرده و کــامـــلا از آن چه طرف مقابل از یک شریک زندگی بلند مدت انتظار دارد، آگاهی یافته باشید. درست است که میخواهید پیشنهاد ازدواج شــما برای او سورپریز باشد اما نباید بی مقدمه دست به این کار بزنید.

۷- افراد زیادی را از قصد و تصمیم خود آگاه نسازید: شـما مـمکن اسـت وسوسه شوید که قصد خود را با دوستان و خانواده خود در میان بگذارید. امـا عـاقلانه تر آن است که این خبر را تنها با یکی دو تا ازدوستان و یا نزدیکان صمیـمــی خود در میان گذاشته و به آنها اطمینان داشته باشید که رازدار و محرم اسرار شما میباشند.

 

خودتان باشید 620x365 - روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه ؛ جوری که بله رو بگه !

 

۸- پیشنهاد خود را از حفظ نکنید: صرفنـظر از آنـکه کـجـا و چــگـونــه پــیشنهاد ازدواج می دهــید، باید آن با نهایت صداقت و ابراز عشق حقیقی شما نسبـت بـه وی هـمــراه باشد. از قبل در مورد حرفهایی که میخواهید به او بـزنــید یادداشت بردارید اما دقیقا آنها را از بر نکنید. در آن لحظه به وی بگویید که چرا وی یـک فرد استـثـنایی بـوده و چـرا شما خواهان آن میباشید که باقی عمر خود را با وی سپری کنید. بـایـد جملات شما از دلتان برآید او میخواهد با یک مرد ازدواج کند و نه یک ربات!

۹- مکان و زمان مناسب را بیابید: مکانی کـه پیـشـنهاد ازدواج مـی دهـید می تواند: رسـتوران، پارک، سینما و یا لب دریا باشد.اما بهتر است مکانی انتخاب گردد کــه بــرای هر دوی شما خاطره انگیز بوده و شما را به یاد خاطرات گذشته بیندازد. فـاکتور زمان نیز بسیار مهم می بـاشــد اگر وی شرایط سختی را سپری می کند، اگر خسته و یا گرفتار دغدغه های شخصی و شغلی خود میباشد و یا آنکه از دست کسی عصبـانـی اسـت، زمان مناسبی برای این کار نمیباشد.

۱۰- او را دستپاچه نکنید: شما ممکن است بخواهیـد پیـشنـهاد خود را برای جهانیان فریاد بزنید و یا حداقل برای همسایگان مجاور خود! امـا مـراقب باشیـد اشـتـیاق بـی حد شما کار دستتان ندهد. اگر وی شخص درونگرا بوده و از آن که مـرکز تـوجـه دیـگـران واقع گردید بیزار میباشد، بهتر است این کار را بطور خصوصی با وی در میان بگذارید.

 

1053500x488 1454323810137567 - روشهای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه ؛ جوری که بله رو بگه !

 

۱۱- انتظار همه نوع پیشامدی را داشته باشید: صـرفنـظر از هـمـه نقشه ها و طرح ریزی ها، امکان دارد امور دقیقا آن طوری که شما و یا وی تصور میکردید پیـش نرود. خود را برای واکنشهای احتمالی آماده کنید.او مـمکن است دستپـاچـه شـده و یا هیجان زده گـردد و یـا آن که کاملا آرام و بی تفاوت باقی بماند. وی ممکن است بگوید: ”بله-خیـر” و یــا ”شاید”. شمـا مـمکن است تصور کنید وی را کاملا می شناسید امـا از پـیـش داوری و آنکه پاسخ وی چگونه خواهد بود پرهیز کنید چون ممکن است مایوس گردید.

۱۲- اگر پاسخ وی منفی بود مایوس نشوید: هـمـواره احـتـمال آن کـه وی ”نه”بگوید وجود دارد. اما دلسرد نشوید با او صحبت کنید و علت عــدم آمـادگـی وی را جـویا گردید. وی ممکن است تـنـها بـه زمـان بـیشتـری نـیـاز داشتـه بـاشـد و یا آن کـه اصلا وی دختر مناسبی برای شما نباشد. اگر این طور باشد بهتر است همین حالا پی بـه آن بـبـرید تا آنکه پس از ازدواج.

۱۳- خیلی زود و یا خیلی دیر پیشنهاد ندهید: زمـان معـیـنـی برای پیشنـهاد ازدواج وجود ندارد اما بهتر است پس از تنها گذشت ۲ هفته از آشنایی خـود بـا وی پـیشـنــهاد ازدواج ندهید! زمان پیشنـهاد ازدواج هنـگامی اسـت کـه شـمـا بـــرای مــدتــی کافی به یکدیگر متعهد شده باشید. همچنین زیاد وقت را تلف نکنید شجاع باشید و حـرف دلتان را بزنید. اگر هم خیلی هم کمرو می باشید، می تـوانـید پیــشنهاد خود را در قالب نامه برای دختر مورد علاقه خود ارسال کنید.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک + نه =