بازگشت

روغن جادویی برای چاقی فوری صورت که تاکنون نمی دانستید

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۰۰
Rate this post

چاقی فوری صورت : یک متخصص طب سنتی گفت: با کاهش وزن قطعا مقداری کاهش حجم را درصورت خواهیم داشت، بهترین راه مقابله با این لاغری صورت استفاده از روغن‌های جاذب است.

 

چاقی فوری صورت

 

با عصرمگ همراه شوید …

  درباره راه های چاق کردن صورت و جلوگیری از لاغر شدن، اظهار کرد: به طور معمول لاغر شدن صورت در هنگام کاهش وزن، تا حدودی اجتناب ناپذیر است و در مجموع با کاهش وزن قطعا مقداری کاهش حجم را درصورت خواهیم داشت اما روش‌هایی مختلف برای کنترل این موضوع وجود دارد که کمپرس آب گرم یکی از آن هاست؛ بهتر است از ان کار را با استفاده از یک کیسه آب گرم و در بازه ‌های کوتاه مدت تکرار کنید.

وی با اشاره به عوارض مصرف نابجای برخی از گیاهان دارویی ادامه داد: در مجموع برای حفظ حالت صورت و تپل کردن آن باید به دنبال راهی برای آبرسانی یا حفظ آب موجود در سطح پوست باشیم؛ اغلب روش‌هایی که برای چاق کردن صورت به شما پیشنهاد داده می‌شود هم بر همین اصل استوار است اما با توجه به استفاده طولانی مدت از این مواد باید به عوارض ناشی از آن هم توجه کرد.

این متخصص طب سنتی تصریح کرد: بهترین راه مقابله با این لاغری صورت استفاده از روغن‌های جاذب آب به خصوص روغن گیاه بنفشه است؛ اگر فردی به صورت روزانه در هر هفت ساعت یا هر ۱۲ ساعت صورت خود را با استفاده از این روغن‌ها مالش دهد از ادامه فرایند لاغری جلوگیری کرده و برای افراد لاغر، منجر به پر شدن صورت خواهد شد.

مینایی در انتها یادآوری کرد: گیاه بنفشه انواعی مختلف دارد پس نوع بنفشه‌ای که روغن از آن‌ها تهیه شده می‌تواند تفاوتی چشم‌ گیر بر اثر بخشی آن ایجاد کند؛ همچنین استفاده از این روغن علاوه بر اثر بخشی مطلوب عوارض خاصی هم به دنبال ندارد پس می‌توانید برای مدت‌های طولانی از آن استفاده کنید.

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


  1. Avatarدانیال :
    ۰۹ آبان ۹۷

    خانم یا آقای مینائی حتما یا تولید کننده این روغن هستند یا یک انبار پر از این روغن دارند و قصد کردند بازار فروش خوبی ایجاد کنند. در ضمن از متن پاراکراف آخر هم میشه حدس زد که حتما هیچ نتیجه مثبتی از مصرف این روغن حاصل نمیشه چون عنوان شده که انواع مختلفی با نتایج متفاوتی داره و این یعنی چنانچه نتیجه ای حاصل نشد حتما جنسش خوب نبوده و دنبال جنس بهتر باشید و در ضمن توضیح دادن اصلا نکران مصرف زیادش نباشید چون هیچ ناراحتی ایجاد نمیکنه پس تا میتونین پولهاتون رو برای خرید این روغن دور بریزید.

5 × 2 =