بازگشت

زمان تشییع جنازه ” بهنام صفوی ” + زمان و مکان مراسم ختم

Avatarنویسنده : عصرمگ
13 می 2019 ساعت : 12:54
زمان تشییع جنازه " بهنام صفوی "

زمان تشییع جنازه ” بهنام صفوی ” + زمان و مکان مراسم ختم :  بسیاری از طرفداران بهنام صفوی با شنیدن خبر فوت این خواننده به دنبال مکان و زمان تشییع پیکر بهنام صفوی هستند. بهنام صفوی خواننده پاپ ایرانی امروز (دوشنبه) در ۳۶ سالگی درگذشت.

 

بهنام صفوی 620x822 - زمان تشییع جنازه " بهنام صفوی " + زمان و مکان مراسم ختم

با عصرمگ همراه شوید …

بسیاری از طرفداران بهنام صفوی با شنیدن خبر فوت این خواننده به دنبال مکان و زمان تشییع پیکر بهنام صفوی هستند. بهنام صفوی خواننده پاپ ایرانی امروز (دوشنبه) در ۳۶ سالگی درگذشت. این خبر را مدیر برنامه های بهنام و پدر وی تایید کردند. وی که از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد.

حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر و کنسرت‌ها و اجراهای زیادی را هم برگزار کرد. همچنین چند تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، ولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت.

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می‌داد که بامداد امروز در سن ۳۶ سالگی در شهر اصفهان دار فانی را وداع گفت. فردا (سه شنبه) پیکر بهنام صفوی در شاهین شهر اصفهان تشییع می شود و مراسم ختم او نیز در همان شهر برگزار خواهد شد.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهار × 3 =