بازگشت

زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی

Avatarنویسنده : عصرمگ
13 سپتامبر 2019 ساعت : 23:25
زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی

زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی

زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی

زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی :  حزب مؤتلفه اسلامی در پی درگذشت اسدالله عسگراولادی اطلاعیه‌ای صادر و طی آن اعلام کرد مراسم تشییع آن مرحوم صبح یکشنبه – ۲۴ شهریور – برگزار می‌شود.

به گزارش  عصرمگ و به نقل از ایسنا، در اطلاعیه حزب مؤتلفه اسلامی آمده است: «در ایام عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام، یار دیرین امام و رهبری مرحوم حاج اسدالله عسگراولادی به جوار رحمت الهی شتافت. او به حق نمونه‌ انسانی پاک و تاجری متدین بود که دستگیری او از محرومان و مستمندان و شرکت در کارهای خیر و بنای مساجد و دیگر امور عام‌المنفعه زبانزد است.زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی : 

زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی :  مرحوم اسدالله عسگراولادی درکنار فعالیت‌های اقتصادی و مسئولیت‌های متعدد در اتاق بازرگانی، به فعالیت سیاسی نیز مشغول بود. او در اوج انقلاب به همراه برادر مرحومش مجاهد صادق حاج حبیب‌الله عسگراولادی به دیدار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در پاریس رفت. وی سال‌ها عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی بود که تا آخرین روزهای حیات خود، مجدانه در جلسات آن شرکت می‌کرد.زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی : 

زمان تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی :  به اطلاع می‌رساند مراسم تشییع آن مرحوم روز یکشنبه – ۲۴ شهریور – ساعت ٩ صبح از مسجد فرشته واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، بالاتر از پل شهید چمران، خیابان شهید فیاض (فرشته) برگزار می‌شود.»

  • تاریخ انتشار : 13 سپتامبر 2019 ساعت : 23:25
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


1 × 4 =