بازگشت

زمان دقیق واریز یارانه خرداد 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۳۶
زمان دقیق واریز یارانه خرداد 98

زمان دقیق واریز یارانه خرداد ۹۸ :  به گزارش عصرمگ  و به نقل از میزان، پیش بینی می‌شود نود و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی، ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز شود.  

 

زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت 98

با عصرمگ همراه شوید …

زمان واریز یارانه خرداد ۹۸

یارانه نقدی خرداد ۹۸ یکشنبه ۲۶ خرداد ماه ۹۸ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

 

مبلغ یارانه همانند سایر ماه‌های گذشته برای هر یک از اعضای خانوار ٤٥ هزار و ٥٠٠ تومان خواهد بود.

یارانه نقدی خرداد ۹۸ یکشنبه ۲۶ خرداد ماه ۹۸ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود که مبلغ دریافتی برای هر یک از مشمولان همانند ماه قبل ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.
صدمین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۶ خرداد ماه ۹۸ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.

لازم به ذکر است که مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه‌های گذشته ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

 

چه کسانی از لیست یارانه حذف می‌شوند؟

 زمان دقیق واریز یارانه خرداد ۹۸ :   این در حالی است که طی حدود هشت سال هر مشمولی که بدون تغییر در صف دریافت یارانه نقدی بوده است تاکنون رقمی بالغ بر ۴ میلیون و ۴۵۹ هزار تومان یارانه دریافت کرده است.

 زمان دقیق واریز یارانه خرداد ۹۸ : همچنین موضوع حذف یارانه دهک‌های پر درآمد جامعه با توجه به کسری بودجه بخش هدفمندی یارانه‌ها در سال‌های اخیر چندین بار از سوی دولت مطرح شده، ولی به علت نبود بانک اطلاعاتی کامل برای شناسایی افراد با درآمد بالا دولت و مجلس نتوانسته اند اقدام موثری در این زمینه انجام دهند و در هر نوبت این امر به تعویق افتاده است، ولی در پایان سال گذشته مجلس خبر از حذف یارانه افراد با درآمد بیش از ۵ میلیون تومان درماه داده است و مشخص نیز مطرح شدن این موضوع با وجود نبود اطلاعات دقیق از حساب افراد قرار است چگونه انجام شود.

 زمان دقیق واریز یارانه خرداد ۹۸ : در این رابطه رحیم زارع نماینده مجلس شورای اسلامی درباره حذف ۳ دهک یارانه بگیر در سال ۱۳۹۸، گفت: ۳ دهک بالای جامعه با توجه به حساب بانکی و اموالی که به نامشان ثبت شده است شناسایی می‌شوند.

وی در ادامه افزود: افرادی که حقوق بالای ۵ میلیونی می‌گیرند و هنوز یارانه دریافت می‌کنند، افرادی که فوت شده اند و هنوز یارانه دریافت می‌کنند جز ۳ دهک خواهند بود که حذف یارانه آن‌ها در حمایت از اشتغال و تولید و حمایت از خرید تضمینی گندم و بهداشت و سلامت هزینه خواهد بود.

 زمان دقیق واریز یارانه خرداد ۹۸ : بر اساس این گزارش، باید منتظر بود و دید حذف دهک‌های بالای جامعه در سال جدید چه زمانی اجرایی می‌شود و با توجه به ویژگی‌های مطرح شده برای خارج کرن افراد از لیست هدفمندی یارانه‌ها چه تعداد از میزان یارانه بگیران کاسته و چه مبلغی به سبد اشتغال و تولید و حمایت از خرید تضمینی گندم و بهداشت و سلامت افزوده خواهد شد. زمان دقیق واریز یارانه خرداد ۹۸

 

  • تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت : ۱۰:۳۶
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


15 + چهارده =