بازگشت

زمان دقیق واریز یارانه شهریور 98 | کدام افراد از لیست یارانه بگیران حذف شدند ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
11 سپتامبر 2019 ساعت : 12:51
زمان دقیق واریز یارانه شهریور 98

زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ | کدام افراد از لیست یارانه بگیران حذف شدند ؟

زمان دقیق واریز یارانه شهریور 98

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  صد و سومین مرحله یارانه نقدی، ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۶شهریور ۹۸ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز می‌شود.

زمان واریز یارانه شهریور ماه ۹۸ مشخص شد

به گزارش عصرمگ و به نقل از رکنا، صد و سومین مرحله یارانه نقدی، ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۸ به حساب سرپرستان خانوار ها واریز می شود، گفته می شود مبلغ این سری از پرداخت یارانه نیز ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

حذف یارانه برخی دهک ها از اول مهر ماه

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت شناسایی دهک های پردرآمد را با دقت و وسواس بیشتری انجام می دهد و تلاش می کنیم که حذف یارانه دهک های پردرآمد را از پایان شهریورماه آغاز کنیم که تا پایان امسال به اتمام می رسد.

محمد شریعتمداری افزود: مهلت یک ماهه مندرج در آیین نامه اجرایی مصوب دولت که مقرر کرده بود ظرف یک ماه دستورالعمل اجرایی، ابلاغ شود به پایان رسیده است.

وی افزود: اما در آن آیین نامه اشاره شده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان برنامه و بودجه و وزارت کشور اقدام به انتشار دستورالعمل کند.

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  وزیر کار ادامه داد: همچنین قرار بود استانداران در سطح کشور برای شناسایی اقشار با درآمد بالا همکاری کنند و از شبکه استانداری ها، فرمانداری ها و شهرداری ها برای کسب اطلاعات و تکمیل بانک اطلاعات استانها کمک بگیریم و چون اشتراک مساعی در تنظیم این مقررات بیش از یک ماه زمان برده هنوز ابلاغ به استانداران صورت نگرفته و به محض اینکه تمام شود دولت ابلاغ می کند.

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  شریعتمداری گفت: حذف دهک های پردرآمد با مشارکت استانداران سراسر کشور خواهد بود و هر میزان از سه دهک اول که با کمترین خطا شناسایی شده باشند را حذف می کنیم.

وی تاکید کرد: انتخاب سه دهک در شرایط اقتصادی حاضر سخت است و ما نیز نمی خواهیم به جامعه ای که جزو طبقات متوسط است فشار بیاوریم، بنابراین دولت با دقت و وسواس بیشتر این کار را انجام می هد.

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  طرح یارانه کار دستمزد امسال

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  معاون مدیرکل دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح یارانه کار دستمزد امسال در ۸ استان کشور اجرا می شود.

محمد آذرپناه اظهار داشت: طرح یارانه دستمزد امسال در ۸ استان چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه وبویراحمد، لرستان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی به صورت پایلوت اجرا می شود.

وی افزود: سهمیه چهارمحال و بختیاری در طرح یارانه دستمزد هزار و ۴۰۰ نفر است و در این طرح ۳۰ درصد حداقل حقوق و مزایای نیروی جدید شغل اولی از سوی دولت پرداخت می شود.

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  مدیرکل دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: جامعه هدف در طرح یارانه دستمزد، گروهی از جوانان هستند که در کم مزیت ترین شرایط قرار گرفته و فرصت مناسب برای اشتغال به کار آنها فراهم نشده است.

آذرپناه خاطرنشان کرد: یارانه دستمزد فاصله بین پرداخت کارفرما و حقوق کارگر است که یک سیاست جدید در بازار کار بوده و استان چهارمحال و بختیاری در آن پیشروست.وی با بیان اینکه بخش خصوصی مکمل بخش دولتی و تعاون است، گفت: اولویت جذب نیرو در طرح یارانه دستمزد با نیروی فارغ التحصیل دانشگاهی است.

آذرپناه تصریح کرد: در سرمایه انسانی ضعیف هستیم و سیستم دانشگاهی در مهارت آموزی دارای خلاء است که با اجرای اینگونه طرح ها خلاء موجود تکمیل و نیروی جذی شده در کارگاه ها مهارت لازم را می آموزد.

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  وی اضافه کرد: بودجه لازم برای اجرای طرح یارانه دستمزد به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص یافته و ۱۲۴ قرارداد و حواله پرداخت ها از سوی استان ها صادر صادر و طی یک هفته اعتبار واریز می شود.

مدیرکل دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: انتظار است سهمیه هزار و ۴۰۰ نفری چهارمحال و بختیاری تا پاییز امسال جذب و در صورت عملکرد مناسب استان هزار و ۴۰۰ نفر دیگر برای زمستان اختصاص می دهیم.

 
زمان دقیق واریز یارانه شهریور ۹۸ :  وی با اشاره به طرح کارورزی به عنوان طرحی مهارت محور افزود: تاکنون ۲۹ هزار کارورز از طریق این طرح به فرصت های شغلی جذب شده اند و برای کارآفرینی و اشتغال کارورزان تسهیلات و آموزش رایگان ارائه می شود.

 

 

  • تاریخ انتشار : 11 سپتامبر 2019 ساعت : 12:51
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 × 3 =