بازگشت

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۲۰:۴۴
زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین 98 : 
Rate this post

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین ۹۸  : یارانه نقدی فروردین ماه ۹۸ بیست و ششم فروردین ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

 

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین 98 : 

با عصرمگ همراه شوید …

 

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین ۹۸ :  رویکرد امروز نود و هشتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه فروردین ماه ۱۳۹۸) ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه امسال واریز و قابل برداشت می شود.

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین ۹۸ : مبلغ یارانه‌های نقدی همان طور که در ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها یعنی آذرماه ۱۳۸۹ حدود ۴۵ هزار و ۵۰۰ بوده است تاکنون نیز تغییری نکرده و برای سال آینده به همین روال پرداخت خواهد شد.

با واریز یارانه نقدی اسفند ۱۳۹۷، دریافتی هر یارانه‌بگیر از چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گذشت.

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین ۹۸ : هزینه ۴۲ هزار میلیاردی در سال و ۳۴۰ هزار میلیارد تومان از شروع پرداخت یارانه تاکنون، نتیجه توزیع همگانی این مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی است که اکنون رقمی قابل توجهی نیست.

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی فروردین ۹۸ : تاکید بر غربالگری یارانه‌بگیران و حذف اقشار پردرآمد نیز طی سال‌های اجرای قانون بی‌نتیجه مانده و برای سال بعد هم منبع حدود ۴۲ هزار میلیارد تومانی برای پرداخت یارانه در بودجه کنار گذاشته شده است و ظاهراً این روال حداقل ۸ ساله ادامه خواهد داشت.

 

  • تاریخ انتشار : ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت : ۲۰:۴۴
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


بیست − سه =