بازگشت

ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس در روزهای بعد از شب های قدر 98 چگونه است ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۹:۳۳
ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس بعد از شب های قدر 98  : 

ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس در روزهای بعد از شب های قدر ۹۸ چگونه است ؟ 

ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس بعد از شب های قدر 98  : 

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس بعد از شب های قدر ۹۸  :  ساعت شروع کار ادارات دولتی در ایام شب قدر و روزهای پس از شبهای قدر از برنامه های همه سال دولت برای راحتی و انجام مراسم پر فیض شبهای قدر برای کارمندان دولتی است.

ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس بعد از شب های قدر ۹۸  : همه ساله طبق روال هر سال دولت تصمیم می گیرد که برای اینکه کارمندان و افراد بتوانند به مراسم و اعمال ارزشمند شبهای قدر برسند و روز بعد دغدغه زود بیدار شدن را نداشته باشند ساعات کاری ادارات را کم کرده و کاهش دهد و با دو ساعت تاخیر کارشان را شروع کند.

 

 

کاهش ساعت کار اداری روزهای پس از شب قدر

ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس بعد از شب های قدر ۹۸  : طبق همین اطلاع رسانی ،سازمان‌های دولتی در روزهای شنبه و چهارشنبه هفته آینده مطابق با ۱۹ و ۲۳ رمضان با دو ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس بعد از شب های قدر ۹۸  : بر اساس گزارش سایت حرف تازه از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، بر اساس مصوبه هیئت وزیران و مطابق روال همه ساله، زمان شروع کار کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، شرکت‌ها و مؤسسات دولتی در روز‌های شنبه و چهارشنبه مورخ ۴ و ۸ خرداد ماه برابر با نوزدهم و بیست و سوم با دو ساعت تاخیر تعیین شده و کارمندان و دولتی ها می توانند با دو ساعت تاخیر در سر کارشان حاضر شوند.

ساعت شروع به کار ادارات دولتی و مدارس بعد از شب های قدر ۹۸  : ماه رمضان به شبهای قدر نزدیک میشود و علاوه بر این ایام پر فضیلت ایام سوگواری و شهادت حضرت امام علی ع نیز می باشد که همه مردم در این مراسم شرکت می کنند و مراسم احیا می گیرند و تا صبح بیدار هستند.

پس دو ساعت تاخیر برای راحتی کارمندان مانند همیشه امسال ماه رمضان ۹۸ نیز اعمال شده است.

 

 

  • تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۹:۳۳
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


نه − 3 =