بازگشت

سامانه منادا monada.iau.ir ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد ۹۹ – ۱۴۰۰

Avatarنویسنده : عصرمگ
21 جولای 2020 ساعت : 10:23
نحوه ثبت نام و پذیرش بدون آزمون کنکور سراسری 99

سامانه منادا monada.iau.ir ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد ۹۹ – ۱۴۰۰ : مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تا ۵ مرداد ماه تمدید شد.

 

3397488 - سامانه منادا monada.iau.ir ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد 99 - 1400

 

سامانه منادا monada.iau.ir مراجعه ثبت نام نقل و انتقالات

دانشجویان دانشگاه آزاد سال ۹۹ – ۱۴۰۰

 

سامانه منادا monada.iau.ir ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد ۹۹ – ۱۴۰۰  :  مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تا ۵ مرداد ماه تمدید شد.

به گزارش عصرمگ به نقل از ایسنا، با توجه به تمدید مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تا ۵ مرداد،متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه منادا به نشانی http:// monada.iau.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

گفتنی است با توجه شرایط خاص پیش آمده در کشور به واسطه شیوع بیماری کرونا و به منظور رضایت خاطر دانشجویان و جلوگیری از ترددهای بی مورد و خطرات ناشی از آن و همچنین پیشگیری از سرایت ویروس کرونا صرفاً به درخواست هایی که از طریق سامانه «منادا» ارسال شود، رسیدگی می شود.

تمامی مراحل و فرایند رسیدگی به درخواست‌های نقل و انتقال دانشجویی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان باید از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خودداری کنند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین اعلام کرد که مهلت تمدید ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی پس از ۵ مردادماه تمدید نمی شود.

 

7675575509 1 - سامانه منادا monada.iau.ir ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد 99 - 1400 گردآوری خبر :  سارا علیزاده

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


7 + 9 =