بازگشت

سردار آزمون رهبری تیم ملی را برعهده دارد

Avatarنویسنده : عصرمگ
08 ژوئن 2018 ساعت : 06:31
سردار آزمون

سردار آزمون رهبری تیم ملی را برعهده دارد : یک سایت اسپانیایی به تمجید از مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه روبین کازان پرداخت و او را رهبری کنونی یوزها معرفی کرد.

 

سردار آزمون

به گزارش عصرمگ ، به نقل از سایت diariosur اسپانیا، جواد نکونام در سال ۲۰۰۶ به تیم اوساسونا آمد. او آمده بود تا خودش را نشان دهد. او سطح خوبی را در لالیگا از خود به نمایش گذاشت. فوتبال ایران مناسب رقابت با لیگ‌های بزرگ دنیا نیست، ولی او موفق به این کار شد.

بعد از گذشته ۱۲ سال از داستان نکونام، رهبر تیم ملی ایران اکنون سردار آزمون، مهاجم روبین کازان روسیه است. او در کشورش به مسی ایران شهرت دارد. البته در برخی از احیان درباره او مبالغه می‌شود. آزمون بت بسیاری از هواداران ایرانی است. ایرانی‌ها دیوانه فوتبال هستند که قابل تصور نیست. زمانیکه شما به سیاره فوتبال فکر می‌کنید به ذهنتان چند کشور بزرگ در زمینه فوتبال خطور می‌کند. اما کسی که در دربی تهران حضور پیدا کند هیچگاه فضای آن را فراموش نمی‌کند. دو باشگاه بزرگ ایران پرسپولیس و استقلال هستند. اولی مشهور به نماینده بودن از قشر پایین جامعه است و دومی به قشر مرفه. وقتی بازی دربی برگزار می‌شود نزدیک به ۱۰۰ هزار هواداران به ورزشگاه می‌آیند.

سردار آزمون این شانس را داشته که برای هیچ کدام از این دو تیم بزرگ ایران بازی نکند و از سپاهان راهی فوتبال روسیه شده است. به همین خاطر او را تمام هواداران دوست دارند. او در این زمینه وضعیتی مشابه با محمد صلاح در مصر را دارد. صلاح هم در دو باشگاه بزرگ مصر یعنی الاهلی و الزمالک بازی نکرده است.

سردار آزمون

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو + شش =