بازگشت

سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر 26 مهر 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
06 نوامبر 2019 ساعت : 01:37
1923777 571 - سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر 26 مهر 98

سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر ۲۶ مهر ۹۸ : سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر ۲۶ مهر ۹۸ ,  آزمون مدارس برتر با پاسخنامه تشریحی ۹۸,آزمون مدارس برتر همراه پاسخنامه,آزمون مدارس برتر۹۸,آزمون مرکز سنجش آموزش مدارس برتر,آزمون های جامع مدارس برتر,پایه دوازدهم,پایه دوازدهم رشته ریاضی و تجربی,دانلود آزمون مدارس برتر ۲۶ مهر ۹۸,دانلود پاسخ تشریحی آزمون مدارس برتر مهر ۹۸,دبیرستان انرژی اتمی,رشته ریاضی و تجربی,سوالات پایه دوازدهم آزمون برتر مهر ۹۸,سوالات پایه دوازدهم آزمون مدارس برتر مهر ۹۸,مدارس برتر,مرحله سوم آزمون مدارس برتر پایه دوازدهم رشته ریاضی و تجربی,مرکز سنجش آموزش مدارس برتر

75117 - سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر 26 مهر 98

سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر ۲۶ مهر ۹۸

 

سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر ۲۶ مهر ۹۸

سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر ۲۶ مهر ۹۸ :   این آزمونها توسط مرکز سنجش آموزش مدارس برتر و دبیرستان انرژی اتمی برگزار میشود. لطفا برای دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر ۲۶ مهر ۹۸ به ادامه مطلب بروید.

 

برگزاری آزمون های جامع علاوه بر ایجاد جو رقابت سالم میان دانش آموزان ، ابزاری را در اختیار مدیران مدارس قرار می دهد تا عملکرد بخش های مختلف مدرسه را به طور مستمر رصد نموده و در جهت رفع کاستی ها اقدام کنند. اگر چه در حال حاضر موسسات متعدد آموزشی ، مدعی برگزاری چنین آزمون هایی در مدارس کشور هستند اما غالب مدیران مدارس برتر کشور بر این باورند که آزمون های مذکور نتوانسته و نمی تواند پاسخگوی نیاز مدارس پیشرو باشد. دلایل مختلفی را می توان در این خصوص برشمرد که تمرکز موسسات بر افزایش جامعه آماری ، سطح نامتناسب آزمون و تعداد زیاد آزمون ها از آن جمله اند.

سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون مدارس برتر ۲۶ مهر ۹۸ :  در مجموع ، دلایل فوق ، مسئولین دبیرستان انرژی اتمی را بر آن داشت تا آزمونی مستقل و متناسب با شرایط مدارس برتر کشور راه اندازی نماید و طی یک فراخوان همه مدارس پیشرو کشور را جهت شرکت در این آزمون دعوت نماید. هدف دبیرستان از فراخوان مدارس پیشرو ، تعاون مدارس در برگزاری آزمونهای غیرانتفاعی مدرسه محور با ایجاد رقابت بین دانش آموزانی است که از حضور یکدیگر انگیزه مضاعف می یابند.

با توجه به آنکه میانگین نمرات دانش آموزان این دبیرستان در کنکور سراسری ، تقریبا ثابت و یکنواخت بوده ، می توان در طراحی آزمون به نحوی عمل کرد تا ، آزمون خروجی تا حد بسیار زیادی مشابه کنکور طراحی گردد. ترکیب سوالات آزمون به شکلی است که نهایتا میانگین دانش آموزان در هر درس ، با تقریب اندکی به میانگین دانش آموزان در کنکور سال گذشته نزدیک باشد ، بدین ترتیب می توان مدعی شد که آزمون تا حد امکان مشابه آزمون کنکور سراسری طراحی شده است.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یازده − 10 =