بازگشت

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل کدام دانش آموزان نمیشه

Avatarنویسنده : عصرمگ
14 مارس 2019 ساعت : 10:02
شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل کدام دانش آموزان نمیشه … یکی از شروط اصلی داشتن حداقل معدل سالانه ۱۹ برای پایه هشتم در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ می باشد و ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ شامل دانش آموزانی که …

 

ثبت نام آزمون تیز هوشان 620x413 - شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل کدام دانش آموزان نمیشه

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  :  یکی از شروط اصلی داشتن حداقل معدل سالانه ۱۹ برای پایه هشتم در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ می باشد و ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ شامل دانش آموزانی که معدل کل پایه هشتم آنها کمتر از ۱۹ نمی باشد و همچنین اگر دانش آموزان پایه نهم مدارس تیزهوشان هستید از شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم معاف می باشید.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  :  ملاک ثبت نام دانش آموزان پایه نهم در آزمون ورودی دبیرستانها ی دوره دوم متوسطه نظری و هنرستانهای فنی و حرفه ای و نمونه دولتی، کسب حداقل معدل ۱۷ در نوبت اول سال تحصیلی ۹۷-۹۸ می باشد.

 

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ تماما از طریق سامانه مدارس تیزهوشان به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد و شامل چهار مرحله زیر می باشد:

 

تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹
بارگذاری عکس پرسنلی داوطلب
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹
دریافت شماره پیگیری ثبت نام

 

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل اطلاعات شخصی، خانوادگی و تحصیلی دانش آموزان می باشد که در فرم های ثبت نام به دقت تمامی اطلاعات باید وارد شود که شامل:

فرم ثبت نام اینترنتی حاوی اطلاعات شخصی و تحصیلی
آپلود عکس پرسنلی ۳ در ۴ با مشخصات مورد نیاز برای سایت
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون از کارت های عضو شتاب

 

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ابتدا مراجعه به سایت azmoon.medu.ir و سپس ورود به سیستم از طریق وارد نمودن کدملی و رمز ورود همگام خود در فیلدهای مربوطه می باشد.

رمز ورود همگام را از کجا بگیرم؟

رمز ورود همگام از طریق مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و اگر رمز همگام خود را دریافت ننموده اید می توانید به مدیر مدرسه خود مراجعه کنید.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل سه دسته شرایط می باشد:

شرایط عمومی
شرایط اختصاصی
استعداد درخشان

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  :   از شرایط عمومی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان داشتن تابعیت ایران می باشد که البته اتباع غیر ایرانی نیز با شرایط خاص می توانند در آزمون تیزهوشان شرکت نمایند.

از شرایط اختصاصی شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان داشتن معدل کل سالانه ۱۹ و بالاتر برای پایه هشتم و اشتغال به تحصیل در پایه نهم و معدل ترم اول ۱۷ به بالا در پایه نهم می باشد.

دانش آموزان پایه نهم استعداد درخشان که از شرکت در آزمون ورودی معاف هستند که تعیین مدرسه دوره دوم متوسطه دانش آموزان به عهده اداره کل آموزش و پرورش استان می باشد.شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان/

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


11 + نه =