بازگشت

شرایط و نحوه بورسیه تحصیلی و کاری هنگ کنگ سال تحصیلی ۲۰۲۲ – ۲۰۲۱

Avatarنویسنده : عصرمگ
15 اکتبر 2020 ساعت : 00:52
شرایط و نحوه بورسیه تحصیلی و کاری هنگ کنگ سال تحصیلی 2022 - 2021

شرایط و نحوه بورسیه تحصیلی و کاری هنگ کنگ سال تحصیلی ۲۰۲۲ – ۲۰۲۱ :  هنگ کنگ برای سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۰۲۱ بورسیه تحصیلی می دهد و دانشجویان علوم پزشکی می توانند در دانشگاه های مورد تایید این کشور نسبت به ارائه درخواست خود اقدام کنند.

wwwq - شرایط و نحوه بورسیه تحصیلی و کاری هنگ کنگ سال تحصیلی 2022 - 2021

  نحوه بورسیه تحصیلی و کاری هنگ کنگ سال تحصیلی ۲۰۲۲ – ۲۰۲۱

هنگ کنگ برای سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۰۲۱ بورسیه تحصیلی می دهد و دانشجویان علوم پزشکی می توانند در دانشگاه های مورد تایید این کشور نسبت به ارائه درخواست خود اقدام کنند.

به گزارش  عصرمگ به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران  به نقل از مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، کمیته اعطای بورسیه دانشگاهی کشور هنگ کنگ در خصوص اعطای بورسیه در مقطع دکتری برای سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۰۲۱ اقدام کرده است.

متقاضیان جهت اطلاع از شرایط این بورسیه تحصیلی و ثبت نام اولیه می توانند درخواست های خود را تا تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ (اول دسامبر ۲۰۲۰) به صورت فردی و آنلاین به نشانی پایگاه اینترنتی www.rgc.edu.hk/hkphd ارسال کنند.

تحصیل در دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت در صورتی که دوره منجر به اخذ مدرک تحصیلی شود و فرد متقاضی ارزشیابی مدرک تحصیلی خود در ایران باشد، همچنان الزامی بوده و مراحل ارزشیابی مدارک نیز بر اساس ضوابط مصوب شورای عالی ارزشیابی مدارک وزارت بهداشت است.

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پنج − 1 =