بازگشت

علت واقعی دستگیری آنتونی استوکس مهاجم پرسپولیس در لندن لو رفت

Avatarنویسنده : عصرمگ
03 مارس 2020 ساعت : 02:21
علت واقعی دستگیری آنتونی استوکس مهاجم پرسپولیس در لندن لو رفت : دلیل دستگیری مهاجم پرسپولیس در لندن چه بود؟ چرا آنتونی استوکس توسط پلیس لندن دستگیر شد؟

علت واقعی دستگیری آنتونی استوکس مهاجم پرسپولیس در لندن لو رفت : دلیل دستگیری مهاجم پرسپولیس در لندن چه بود؟ چرا آنتونی استوکس توسط پلیس لندن دستگیر شد؟

آنتونیاستوکس 768x451 696x409 1 - علت واقعی دستگیری آنتونی استوکس مهاجم پرسپولیس در لندن لو رفت

علت واقعی دستگیری آنتونی استوکس مهاجم پرسپولیس در لندن لو رفت

دلیل دستگیری مهاجم پرسپولیس در لندن چه بود؟ چرا آنتونی استوکس توسط پلیس لندن دستگیر شد؟

دلیل دستگیری مهاجم پرسپولیس در لندن چه بود؟
چرا آنتونی استوکس توسط پلیس لندن دستگیر شد؟

 عصرمگ : دستگیری مهاجم پرسپولیس ،آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی تیم فوتبال پرسپولیس که بیش از ۱۰ روز است از حضور در تمرینات سرخپوشان خودداری کرده در فرودگاه لندن بازداشت شد.

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پرسپولیس به محض ورود به لندن در فرودگاه توسط پلیس دستگیر شد. این مهاجم که اکنون در عضویت تیم پرسپولیس قرار دارد در دوبی بود و قرار بود روز دوشنبه یعنی فردا در دادگاه همیلتون حاضر شود.

باشگاه پرسپولیس از وضعیت این بازیکن اظهار بی اطلاعی کرده و عنوان کرده است استوکس هنوز خودش را به تمرینات تیم نرسانده است. با این حال او اعلام کرده به دلیل شیوع کرونا فعلا به ایران نخواهد رفت.

استوکس که در تراکتور تبریز نیز در ایران سابقه بازی دارد با حواشی زیادی درگیر است و پیش‌تر نیز به دلیل مشکلاتی که با همسر خود داشت به دادگاه احضار شده بود.

یکی از مسافرین پرواز استوکس به لندن به روزنامه سان گفت:” در کابین که بودیم شنیدیم که سر و صداهایی راه افتاد. بعد به ما گفته شد که سر جاهایمان بنشینیم تا پلیس به مساله یکی از مسافرین هواپیما رسیدگی کند. آنها سپس گفتند که آنتونی استوکز باید چمدان‌هایش را بردارد و به جلوی هواپیما بیاید. بعد پلیس او را از هواپیما پیاده کرد و بعدا من او و پلیس را در کنار تسمه نقاله تحویل چمدانها دیدم”.

استوکس که تا سال ۲۰۱۶ در باشگاه سلتیک اسکاتلند بازی می‌کرد پیش از سوار شدن به این هواپیما با انتشار تصویری در اینستاگرام خود از این خبر داده بود که در شهر دوبی و در هتلی لوکس در پالم جمیرا سکونت دارد.
استوکس در روزهای گذشته به دلیل تاخیر در ورودش به کشور و حضور در تمرینات پرسپولیس از سوی این باشگاه اخطار جریمه دریافت کرده بود.

برخی معتقدند این مهاجم پرحاشیه به بهانه کرونا به ایران برنمی گردد، هرچند استوکس بعدا این موضوع را رد کرد و گفت حاضر است به ایران بازگشته و در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.

 

 

 

  • تاریخ انتشار : 03 مارس 2020 ساعت : 02:21
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پنج × دو =