بازگشت

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟ هزینه و مدت ماندگاری جراحی بینی گوشتی

Avatarنویسنده : عصرمگ
05 سپتامبر 2019 ساعت : 11:55
عمل بینی گوشتی چگونه است ؟

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟ هزینه و مدت ماندگاری جراحی بینی گوشتی …

2ec1c0e5976c4cc38edd0f32cb236df4 - عمل بینی گوشتی چگونه است ؟ هزینه و مدت ماندگاری جراحی بینی گوشتی

با عصرمگ همراه شوید …

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟  جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است ؟ روش انجام این عمل چگونه است ؟ عمل بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی چه تفاوت هایی دارد؟ افراد زیادی بر این باورند که عمل بینی گوشتی برگشت پذیر است و این نوع جراحی نسبت به جراحی بینی استخوانی نتیجه درستی ندارد. اما باید بدانید که این نظریه کاملا اشتباه است و ما در این مقاله به توضیح آن خواهیم پرداخت. از این رو اگر شما هم قصد انجام این عمل زیبایی را دارید و سوالات بالا در ذهنتان است در ادامه با ما همراه باشید.

عمل بینی گوشتی چگونه انجام میشود ؟

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟  در حال حاضر برای جراحی بینی تکنیک های متعددی وجود دارد که هر کدام از آنها با توجه به نوع بینی تفاوت هایی دارند. از جمله روش های انجام عمل بینی گوشتی به صورت مدرن است که در این جراحی زیبایی، جراح تمام سعی خود را می کند که بافت های قسمت های بینی را در بخش های مختلف که در بخش‌های متفاوت مورد نیاز است استفاده نماید. در حقیقت جراحی بینی گوشتی به سبک جدید به صورتی است که به هیچ عنوان استخوان کم نمی شود و در صورت امکان به منظور بهتر شدن ظاهر بینی از صورت مواردی به این قسمت اضافه خواهد شد.

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟  روش دیگری که برای انجام عمل بینی گوشتی وجود دارد روش سنتی است؛ در این روش به منظور کوچک کردن بینی، بافت های زیادی از آن خارج می شد که در حال حاضر نیز این نوع جراحی به وسیله تعداد زیادی از جراحان پلاستیک انجام می شود و جراح با خارج کردن بافت های بینی اقدام به کوچک کردن ظاهر بینی می کند اما لازم است بدانید که در این روش با گذشت زمان و بالا رفتن سن پوست بینی شکل چروکیده و افتاده پیدا خواهد کرد که این امر به دلیل تخلیه بیش از حد بافت بینی می باشد.

 
نقش جراح بینی در جراحی زیبایی بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟  در کشور ایران مشاهده می شود که جراحی بینی از جمله بینی گوشتی روند رو به رشدی را طی می کند که این امر باعث شده جراحان زیبایی ایران جزو بهترین های جهان شناخته شوند. اما با این وجود افرادی که برای انجام جراحی عمل بینی پا پیش می گذارند به فکر زیباتر شدن صورت خود هستند که این امر موجب می‌شود افراد به دنبال بهترین جراح باشند. در جراحی بینی گوشتی عوامل زیادی از جمله کیفیت پوست بینی و رعایت نکات بعد از جراحی بینی مورد اهمیت می‌باشد. اما به طور کلی اصلی ترین فاکتور یک جراحی زیبایی بینی، می تواند به تجربه و تبحر پزشک جراح ارتباط داشته باشد. با این وجود می توان گفت نقش جراح بینی در جراحی زیبایی بسیار پررنگ است.

عمل بینی گوشتی به صورت فانتزی یا طبیعی

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟ در هنگامی که افراد برای عمل بینی گوشتی خود به دکتر مراجعه می‌کنند به طور کلی می توانند دو نوع عمل بینی را که شامل عمل بینی فانتزی و بینی طبیعی می‌شود را انتخاب کنند که این امر با توجه به چهره و سلیقه فرد انتخاب می شود. به طور کلی می توان گفت انتخاب مدل فانتزی و طبیعی کاملا به نوع پوست فرد بستگی دارد و در اینجا جراح بینی می تواند به فرد کمک کند که چه نوع بینی برای مراجعه کننده مناسب تر خواهد بود. عمل بینی فانتزی مختص افرادی است که می خواهند به بینی آنها به میزان زیادی کوچک شود که این نوع جراحی باید به شکلی انجام گیرد که مراجعه کننده پس از عمل دچار مشکلات و اختلالات خاصی نشود.

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟ توجه داشته باشید اگر بخواهید بیش از حد طبیعی سوراخ های بینی خود را کوچک کنید قطعا بعد از عمل با مشکلات تنفسی روبرو خواهید شد پس توصیه می‌شود که در جراحی بینی علاوه بر زیبایی به سلامتی خود نیز اهمیت دهید. عمل بینی طبیعی به صورتی است که ممکن است اطرافیان شما متوجه این عمل نشوند مگر اینکه اشکالات جامعی در صورت شما وجود داشته باشد که با عمل کردن بینی برطرف شود و به طور کلی می توان گفت این نوع عمل بینی برای پوشش اشکالات و عیوب ظاهری صورت می‌گیرد.

 

عمل بینی گوشتی طبیعی یا فانتزی

اقدامات قبل از جراحی بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟ به طور کلی فردی که اقدام به جراحی بینی گوشتی و یا بینی استخوانی می نماید تمایل دارد که عمل زیبایی وی به بهترین صورت ممکن انجام شود که برای این امر لازم است که افراد قبل از جراحی زیبایی بینی، جلسات مشاوره با دکتر خود برگزار کنند که در این جلسات مسائلی نظیر نحوه انجام جراحی، میزان تغییر بینی، هزینه جراحی و اقدامات قبل و بعد جراحی بینی مطرح می‌ شود.

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟در این بین لازم است که قبل از اینکه فرد اقدام به عمل بینی گوشتی نماید مواردی چون کنار گذاشتن سیگار، قطع برخی از داروها مانند آسپرین، شسته بودن صورت قبل از جراحی و رژیم غذایی سالم رعایت شود؛‌ همچنین لازم است که فرد ۶ ساعت قبل از ساعت عمل چیزی نخورد و در مورد مصرف داروهای فشار خون و تیروئید نیز با پزشک خود مشورت کند.

هزینه جراحی بینی گوشتی و تفاوت آن با بینی استخوانی

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟ به طور کلی اگر بخواهیم تفاوت بینی استخوانی و گوشتی را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که بینی گوشتی پوست ضخیم و غضروف های نازک دارد و بر عکس بینی های استخوانی غضروف بیشتری دارند و پوسته آنها نازک می باشد. حال سوالی که ممکن است در اینجا برای افراد پیش بیاید این است که آیا در هزینه جراحی بینی گوشتی و بینی استخوانی نیز تفاوتی وجود دارد؟ لازم است بدانید که عوامل مختلفی در هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیرگذار است که مهمترین آن تغییراتی است که بر روی بینی شما صورت می پذیرد؛ همچنین نوع پوست بینی و شهری که قرار است در آن بینی خود را عمل کنید می تواند در هزینه این عمل تاثیرگذار باشد. اما به طور کلی می توان گفت به دلیل اینکه عمل بینی گوشتی به دقت بیشتری نیاز دارد و باید اقدامات زیادی صورت پذیرد تا به حالت اول برنگردد می توان گفت ممکن است هزینه عمل آن نسبت به عمل بینی استخوانی کمی گرانتر باشد.عمل بینی گوشتی چگونه است ؟

دوره نقاهت عمل زیبای بینی گوشتی چقدر است؟

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟  از جمله مهمترین سوالاتی که ممکن است برای داوطلبان جراحی بینی گوشتی پیش بیاید این است که دوره نقاهت این عمل چقدر است. توجه داشته باشید که بسیاری از بیماران دوره نقاهت عمل بینی گوشتی را به راحتی سپری می‌کنند و مشکلات بسیار خفیفی از جمله سردرد و یا گرفتگی بینی برای آنها پیش می‌آید. اما لازم است بدانید که بیمار باید یک هفته کامل از محل کار یا محل تحصیل خود مرخصی بگیرد. ولی از فردای عمل فرد می‌تواند در منزل شروع به کارهای روزانه خود کند و حتی اگر مشاهده کبودی صورت برای اطرافیان مهم نباشد می توانید با دوستان به تفریح نیز بروید. بعد از گذشت یک هفته از جراحی هنگامی که بخیه های بینی کشیده شد می توانید وارد جامعه شوید و کارهای روزمره خود را از سر بگیرید.

مراقبت جراحی بینی گوشتی

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟   از جمله مهمترین مواردی که می تواند در نتیجه عمل جراحی بینی گوشتی تاثیرگذار باشد می‌توان به مراقبت های بعد از جراحی اشاره نمود. توجه داشته باشید همانطور که گفته شد استراحت نسبی تا یک هفته بعد از عمل جراحی زیبایی نیاز است و همچنین تغذیه بعد از عمل جراحی نیز بسیار حائز اهمیت می‌ باشد. بیماران بعد از جراحی بینی گوشتی تا ۶ ساعت بعد عمل نباید چیزی میل کنند و در روزهای نخست نیز از غذاهای آبکی چون سوپ و مایعات سرد میل کنند. توجه داشته باشید برای تمیز کردن بینی بعد از عمل می توانید قسمت بیرونی بینی را با پنبه آغشته به هیدروژن پراکسید تمیز کنید. لازم است بدانید که در بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی تورم و کبودی بعد از جراحی بیشتر است و در نتیجه زمان بیشتری نیاز است که بهبودی کامل خود را به دست آورید.

عوارض عمل بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟  به طور کلی می توان گفت جراحی بینی گوشتی علاوه بر زیبایی می تواند مشکلات جسمی متعددی را نیز بهبود بخشد. اما در این میان عمل بینی های گوشتی دارای عوارضی نیز است که به طور کلی می توان گفت عوارض عمل بینی گوشتی بیشتر از بینی های استخوانی می باشد زیرا با وجود اینکه در بینی های گوشتی ممکن است بینی بیش از حد کوچک شود احتمال به وجود آمدن اختلال های تنفسی وجود خواهد داشت که برای این منظور لازم است بیماران حتما به افراد متخصص و جراحان بالقوه مراجعه نمایند.

عمل بینی گوشتی

برگشت پذیری جراحی بینی گوشتی چقدر است؟

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟  در ابتدای مطلب بیان کردیم که در حال حاضر افراد زیادی بر این باور هستند که عمل بینی گوشتی برگشت پذیر است و در مدت زمان طولانی بینی به حالت اول برمی گردد، اما لازم است بدانید که این نظریه کاملا اشتباه می باشد و در صورتی که متقاضی برای جراحی بینی گوشتی به جراحی خلاق و ماهر مراجعه کند و جراحی مطابق با اصول و طبق استانداردهای جراحی انجام شود به طور حتم بینی پس از جراحی دچار افتادگی و بازگشت نخواهد شد و نیاز به ترمیم نخواهد بود.

مقایسه عمل بینی گوشتی یا استخوانی با استفاده از لیزر

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟  امروزه مشاهده می شود که تبلیغات متعددی در مورد عمل جراحی بینی گوشتی یا استخوانی با لیزر صورت می گیرد که معمولا این تبلیغات ویژگی‌هایی چون جراحی بدون درد و بدون استفاده از روش های جراحی دارد که این امر موجب می شود افراد تحت تاثیر قرار بگیرند و در مواردی اقدام به استفاده از لیزر برای فرم دادن به بینی گوشتی خود کنند.توجه داشته باشید اگر می خواهید به صورت اصولی عمل زیبایی بینی انجام دهید جراحی بینی مناسب تر از استفاده از لیزر است.

روش های غیر از جراحی بینی گوشتی برای کوچک کردن آن

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟ همانطور که در بالا اشاره شد استفاده از لیزر یکی دیگر از روش های کوچک کردن بینی گوشتی به غیر از جراحی می باشد اما موارد دیگری نیز همچون لیفت بینی گوشتی و تزریق ژل نیز وجود دارد که از جمله روش های غیر جراحی بینی گوشتی به شمار می‌رود. توجه داشته باشید که در این بین استفاده از تزریق ژل در بینی بسیار مورد توجه بیماران قرار گرفته است اما به طور کلی می‌توان گفت این روش کارایی چندانی ندارد و همچنین روش لیفت بینی نیز تنها برای انجام دادن تغییرات اندک روی دماغ صورت می‌گیرد و پمادها و گیره هایی که در حال حاضر تبلیغ آن را زیاد می بینید به طور حتم نمی تواند مانند عمل جراحی کارآمد باشد.

عمل بینی گوشتی چگونه است ؟

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


12 + 19 =