بازگشت

عکس دیده نشده برای اولین بار ” محمود موسوی مجد ” جاسوس سیا و موساد و حکم اعدام

Avatarنویسنده : عصرمگ
11 ژوئن 2020 ساعت : 11:30
عکس دیده نشده برای اولین بار " محمود موسوی مجد " جاسوس سیا و موساد و حکم اعدام

عکس دیده نشده برای اولین بار ” محمود موسوی مجد ” جاسوس سیا و موساد و حکم اعدام :بیوگرافی سید محمود موسوی مجد,خانواده سید محمود موسوی مجد,عکس های سید محمود موسوی مجد

435628 123 768x544 1 - عکس دیده نشده برای اولین بار " محمود موسوی مجد " جاسوس سیا و موساد و حکم اعدام

 

بیوگرافی سید محمود موسوی مجد
خانواده سید محمود موسوی مجد
عکس های سید محمود موسوی مجد

001 183 - عکس دیده نشده برای اولین بار " محمود موسوی مجد " جاسوس سیا و موساد و حکم اعدام

📸 تصویر «موسوی مجد» جاسوس محکوم به اعدام منتشر شد

 

عصرمگ :  تصویری از محمود موسوی مجد، جاسوس محکوم به اعدامی که در حوزه‌های مختلف امنیتی اطلاعاتی را جمع آوری و در اختیار سرویس های جاسوسی سیا و موساد قرار داده بود، منتشر شد.
بیوگرافی سید محمود موسوی مجد جاسوس و حکم اعدام وی با تصاویر و زندگینامه سید محمود موسوی مجد جاسوس موساد و سیا و همسرش را میخوانید.عکس دیده نشده برای اولین بار ” محمود موسوی مجد ” جاسوس سیا و موساد و حکم اعدام

بیوگرافی سید محمود موسوی مجد

سید محمود موسوی مجد فرزند کاظم از اعضای سپاه قدس و نفوذی سازمان سیا و موساد بود که در حوزه‌های امنیتی و نیروهای مسلح به ویژه سپاه قدس اطلاعات جمع‌آوری کرده و در قبال دریافت پول و دلار وطن فروشی میکرد.

از آنجا که نیروهای آمریکایی از مدتها قبل به دنبال حذف سردار سلیمانی بودند، جاسوس هایی را برای اطلاع از برنامه تردد سردار سلیمانی استخدام کردند. گفته می شود سیدمحمود موسوی مجد از جمله مهمترین جاسوس های سیا در منطقه بود که موفق شده بود از برنامه حضور سردار در فرودگاه بغداد اطلاع کسب کند.

او با در اختیار دادن اطلاعات به بیگانگان دریافت پول میکرد و هنوز درباره اینکه نامبرده چه اطلاعات مهم دیگری را از کشور را فروخته است اطلاعات دقیقی عنوان نشده است.

از وی اطلاعات زیادی در دست نیست و به دلیل محرمانه بودن آن احتمالا بعدا فاش میشود، وی توسط وزارت اطلاعات دستگیر و در شعبه ۱۹ دیوان عالی حکم اعدام او تایید گردیده است و بزودی اعدام می شود.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: سیدمحمود موسوی مجد که هم به موساد و هم سیا وصل بود و در قبال اخذ دلار، برای آنها در حوزه‌های امنیتی و نیروهای مسلح از جمله سپاه قدس و محل استقرار ترددهای سردار سلیمانی اطلاعاتی را جمع‌آوری کرده بود با حکم دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شد.

وی ادامه داد: شعبه ۱۹ دیوانعالی این حکم را تأیید کرد و به زودی اجرا می‌شود

وی در قبال اخذ دلار آمریکایی جاسوسی می‌کرده و به اعدام محکوم شده است. شعبه ۱۹ دیوان عالی کشور حکم موسوی مجد را تایید کرده است. در زمانی نزدیک حکم جاسوس سیدمحمود موسوی مجد اجرا می‌شود.
پرونده مجد ارتباطی با ترور سردار سلیمانی ندارد

مرکز رسانه قوه قضائیه توضیحاتی را در رابطه با پرونده سید محمود موسوی مجد جاسوس سیا که به اعدام محکوم شده است، ارائه داد.

تمام مراحل قضائی پرونده جاسوس سیا و موساد مدتها قبل از شهادت حاج قاسم سلیمانی انجام شده است. پرونده وی ارتباطی با اقدام تروریستی دولت آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده سپاه قدس ندارد.

مرکز رسانه قوه قضائیه در تشریح بخشی از پرونده قضائی وی زمان بازداشت جاسوس مورد اشاره را هجدهم مهرماه ۹۷ اعلام کرد.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


15 − هشت =