بازگشت

عکس های بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه

Avatarنویسنده : عصرمگ
04 نوامبر 2018 ساعت : 08:40
بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه :

بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه : آیا به بزرگ کردن سینه علاقه دارید؟ جراحان پلاستیک موافقند که پروتز سینه جزو روش های رایج و محبوب هستند.

 

 

business woman 1284 3377 min 620x354 - عکس های بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه

با عصرمگ همراه شوید …

 

 بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه :  بیماران از نتیجه می ترسند اما وقتی پروتز سینه به درستی انجام نشود تبدیل به تجربه بسیار سختی می شود.انتخاب جراح مناسب با تجربه کافی اهمیت زیادی دارد. جراحی پروتز سینه بر پایه انتخاب نوع و اندازه مناسب پروتز و مبتنی بر خواسته ها و معاینه بیمار است. دکتر  در فرایند تصمیم گیری شما را هدایت می کند.

پروتز سینه چکار می کند

 بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه :  پروتز سینه به شما کمک می کند تا به اندازه مطلوب سینه برسید و سینه شما شکل بهتری داشته باشد. می توان از آن برای بهبود غیریکنواختی سینه نیز استفاده کرد و کمی لیفت نیز ایجاد می کند. جراحی پروتز سینه، پروتز را در زیر بافت های نرم سینه قرار می دهد و پروتز با سیلیکون یا سالین پر می شود. شما هم زمان با لیفت سینه می توانید از پروتز سینه نیز استفاده نمایید .

چه کسی کاندید پروتز سینه است؟

می توانید در شرایط زیر از پروتز سینه استفاده کنید:

-می خواهید سینه شما بزرگتر باشد.
-می خواهید لباس شنا متناسب شما باشد.
-اندازه سینه شما متناسب نیست.
-به خاطر بارداری، شیردهی، کاهش وزن یا پیری اندازه سینه شما کاهش یافته است.
-به خاطر کاهش وزن دچار افتادگی سینه شده اید.

سایر شرایط برای کاندیداها

-بیماران باید سلامت عمومی داشته باشند. قبل از جراحی دکتر  سلامت عمومی شما را ارزیابی می کند.
-سیگاری ها باید ۲ هفته قبل از جراحی سیگار کشیدن را ترک کنند.
-بیمارانی که شیردهی دارند، باید ۴-۸ هفته بعد از پایان شیردهی منتظر بمانند تا اندازه واقعی سینه تعیین شود.
-بیماران باید توقعات واقعی داشته باشند.

 

پروتز های سالین و سیلیکون

پروتز های سینه دو نوع هستند: سیلیکون و سالین

 

1488640868 832 620x465 - عکس های بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه

 

 

 بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه : پروتز سالینی پس از تعبیه با مایع(سرم) پر می شود و نیاز به برش کوچکتری برای جایگذاری دارد و کم هزینه تر است. همچنین کمتر از پروتز سیلیکون طبیعی به نظر می رسند و ممکن است مناسب بیماران بسیار لاغر نباشند.

پروتز های سیلیکونی حاوی ژل سیلیکون هستند؛ طبیعی تر به نظر می رسند و برای کسانی که خواهان احتمال چین خوردگی کمتر پروتز هستند، مناسب می باشد. همچنین گران تر از پروتز های سالین هستند و نیاز به برش بزرگ تری جهت گذاشتن پروتز دارند. هر نوع پروتزی مزایایی دارد. انتخاب شما براساس این تفاوت هاست و ممکن است عوامل شخصی دیگری را نیز درنظر بگیرید.

در زمان مشاوره، دکتر  ارزیابی کامل انجام می دهد و پیشنهاداتی می کند تا شما را در این فرایند راهنمایی کند. با توجه به نوع ،که انتخاب می کنید، بیماران باید بدانند که پروتز سینه ممکن است در طولانی مدت خالی شود. ریسک خالی شدن حدود ۱ درصد در سال است و در بیشتر بیماران به مدت ۲۰-۱۰ سال سالم باقی می مانند. دکتر نداف در مورد جزئیات با شما صحبت می کند. بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه

 

تعیین اینکه کدام نوع پروتز برای شما بهتر است ،به عواملی بستگی دارد که دکتر نداف ارزیابی می کند و شما را آگاه می نماید.

چطور اندازه پروتز سینه را انتخاب کنیم ؟

 

 بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه :  در زمان مشاوره، دکتر   به خاسته های شما گوش می دهد، اندازه گیری آناتومیکی سینه را انجام می دهد و پروتز مناسب را انتخاب می کند. انتخاب اندازه پروتز سینه یک تصمیم کاملا شخصی است. این فرایند توسط شما شروع می شود. فکر کنید که چقدر می خواهید سینه تان بزرگ شود.

عکس های مورددلخواه را انتخاب کنید و برای مشاوره بیاورید. این امر به دکتر  نشان می دهد که شما چه سایز سینه ای می خواهید. به علاوه، با بررسی عکس های قبل و بعد از عمل پروتز سینه و سایزر های مختلف در مطب، دکتر به شما کمک می کند تا اندازه دلخواه را انتخاب کنید. بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه

 

sine - عکس های بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه

 

 

عمل بزرگ کردن سینه

برش مورد نیاز جهت گذاشتن پروتز سینه

 بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه :  هر روش جراحی به نوعی زخم به جا می گذارد اما جراح پلاستیک کاری می کند که زخم ها کمتر دیده شوند. رایج ترین برش جهت گذاشتن پروتز سینه در چین زیر سینه است که به خوبی پنهان می شود. پوشیدن هر نوع لباسی باعث باعث مخفی شدن زخم ها می شود. سایرگزینه ها برای برش جهت گذاشتن پروتز سینه:

 

ترانس آگزیلاری: از طریق زیر بغل
پری آرئولار: در هاله اطراف نوک سینه

اگر لیفت سینه همزمان با پروتز سینه انجام می شود، نیازی به برش اضافی غیر از برش های مورد نیاز جهت لیفت نیست.

این برش ها به خوبی برای بیماران قابل قبول است و دکتر در مورد گزینه ها با شما صحبت می کند.

نقاهت بعد از عمل پروتز سینه

 بزرگ کردن و سفت کردن سینه با پروتز سینه :  توصیه می کنیم در منزل استراحت کنید. می توانید فعالیت های سبک مانند مطالعه، تماشای تلویزیون را انجام دهید اما نباید فعالیت فیزیکی زیادی انجام دهید.

به مدت ۲-۱ هفته در سینه خود احساس گرفتگی و درد می کنید که برای درد به شما دارو داده می شود. بیشتر بیماران در عرض ۷-۵ روز به سر کار برمی گردند.

دکتر  یک هفته بعد از جراحی شما را ویزیت می کند تا بخیه ها را بکشد و میزان بهبود را ارزیابی کند. همچنین اموزش ماساژ پروتز را به شما یاد می دهد. معمولا بیماران می توانند ۲-۱ هفته بعد از جراحی ورزش سبک را شروع کنند.

فعالیت سنگین باید در هفته ۴-۶ بعد از جراحی شروع شود و عکس های پس از عمل گرفته شود. در ابتدا سینه های شما بسیار بالا یا مصنوعی به نظر می رسد و احساس فشردگی می کنید. این امر کاملا طبیعی است و بین ۶-۳ ماه طول می کشد تا رفع شود. با رفع این موارد؛ به تدریج متوجه می شوید که سینه های شما شکل و اندازه و موقعیت طبیعی دارند.

 

حتما ببینید :

عکس های قبل و بعد از جراحی بزرگ کردن باسن  ( نمونه کارهای دکتر سیامک صدیقی )

عکس های قبل و بعد از کوچک کردن و لیفت سینه ها ( نمونه کارهای دکتر سیامک صدیقی )

 

 

در ادامه جهت بازدید از نمونه کارهای جراحی کوچک کردن و لیفت سینه ، دکتر سیامک صدیقی از لینک تلگرام زیر استفاده نمایید .

 

http://telegram.me/drsiamaksadighiclinic

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هشت + هشت =