بازگشت

عکس های عاشقانه ” سام درخشانی ” و دختر نازش ” برکه “

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت : ۱۶:۰۶
عکس های عاشقانه " سام درخشانی " و دختر نازش " برکه "

عکس های عاشقانه ” سام درخشانی ” و دختر نازش ” برکه ” : سام درخشانی بازیگر خوش چهره و جذاب ایرانی متولد سال ۱۳۵۴ می باشد ، او یک دختر زیبا و ناز به نام برکه دارد ، این بازیگر به تازگی در صفحه اینستاگرامش تصاویر دو نفره و جالب از خودش و دخترش منتشر نموده است :

 

عکس های عاشقانه " سام درخشانی " و دختر نازش " برکه "

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

بیوگرافی برکه دختر سام درخشانی‌:

برکه دختر سام درخشانی متولد ۲۲ آذر ساعت ۳ صبح در تهران می باشد ، سام درخشانی عاشقانه دخترش را دوست دارد ، او با انتشار متن زیر تولد دخترش را تبریک گفت ::دخترم تمام حسای قبل از تو سوءتفاهم بود..تو یه حس تازه ای..باورنکردنی و عجیب.. و البته بسیار زیبا

 

تولدت مبارک برکه خانم….

پ ن:اول از خدا… و دوم از همسر عزیزم،عشق زندگیم بابت این هدیه بی همتایی که بهم بخشیدن ممنونم
پ ن٢:دلم نیومد این حس قشنگم رو با دوستام و همراهای عزیزم(واقعی ها) تقسیم نکنم…امیدوارم که تو زندگی همتون اتفاقای خوب بیافته و خوشبخت باشین…

 

عکس های عاشقانه " سام درخشانی " و دختر نازش " برکه "

عکس های جدید برکه دختر سام درخشانی :

سام درخشانی متولد ۳۱ تیر ۱۳۵۳بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. او در خیابان ولیعصر تهران به دنیا آمد و همانجا بزرگ شد. سام دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است.

 

 

عکس های عاشقانه " سام درخشانی " و دختر نازش " برکه "

سام درخشانی مهر ماه سال ۱۳۹۴ با عسل امیرپور ازدواج کرد.سام درخشان و همسرش یک دوست مشترک خانوادگی داشتند که هر دو را به یک میهمانی دعوت کرده بود در آن مهمانی سام درخشان با همسرش عسل آشنا می شود و این آشنایی ادامه پیدا می کند و پس از مدتی منجر به رفت و آمد خانوادگی شده و باعث می شود سام و عسل شناخت بیشتری نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر پیدا کنند که در نهایت به ازدواج و وصال ختم می شود.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 × 5 =