بازگشت

عکس های عروسی “زینب سلیمانی ” و همسر لبنانی اش ” سیدرضا هاشم صفی الدین “

Avatarنویسنده : عصرمگ
28 ژوئن 2020 ساعت : 10:45
عکس های عروسی "زینب سلیمانی " و همسر لبنانی اش " سیدرضا هاشم صفی الدین "

عکس های عروسی “زینب سلیمانی ” و همسر لبنانی اش ” سیدرضا هاشم صفی الدین ” :  سیدرضا هاشم صفی الدین همسر لبنانی زینب سلیمانی کیست؟ همچنین عکس عروسی زینب سلیمانی دختر شهید قاسم سلیمانی به همراه اطلاعات تکمیلی. ازدواج دختر سردار سلیمانی با فرزند مقام ارشد حزب‌الله لبنان. 

photo 2020 06 28 08 12 36 scaled 1 - عکس های عروسی "زینب سلیمانی " و همسر لبنانی اش " سیدرضا هاشم صفی الدین "

عکس های عروسی “زینب سلیمانی ” و همسر لبنانی اش

عصرمگ : سیدرضا هاشم صفی الدین همسر لبنانی زینب سلیمانی کیست؟ همچنین عکس عروسی زینب سلیمانی دختر شهید قاسم سلیمانی به همراه اطلاعات تکمیلی. ازدواج دختر سردار سلیمانی با فرزند مقام ارشد حزب‌الله لبنان. زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داد.
چندی قبل شایعاتی مبنی بر خبر ازدواج دختر سردار سلیمانی با پسر یکی از شهرداران تهران منتشر و سپس شدیدا تکذیب شد. زینب سلیمانی برای عموم در زمان شهادت حاج قاسم سلیمانی شناخته شد. سخنرانی او در نماز جمعه و دلنوشته های وی در صفحه شخصی اینستاگرامش و دلتنگی های او در فراق پدر بسیار مورد توجه قرار گرفت.

زینب سلیمانی دختر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسم وداع با پیکر شهیدان مقاومت که در دانشگاه تهران برگزار شد، خطاب به رهبر انقلاب گفت: آقاجان نکند، شهادت پدرم ناراحتی به چهره شما بیاورد.

او ادامه داد: پدرم بیش از ۴۰ سال در کشتی عاشورا با شوق شهادت در نبرد، شجاعانه با دشمنان پیکار کرد. او پدری دلسوز برای فرزندانش و فرزندان همه شهدا بود. او سرباز فداکار ولایت بود و اطاعت از ولایت را شرط پیمان می‌دانست.

او افزود: حاج قاسم بزرگترین مرد راهبردی در محاسبه قدرت و رفتار دشمن بود و در جنگ‌ها و نبردها عشق شهادت او را به نزدیک‌ترین خط مبارزه با دشمن ترغیب می‌کرد. ایمان او به خدا دشمن را در دید او، به ناچیزی در مقابل قدرت خدا تبدیل کرد.

دختر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه پدرم خواب راحت را از چشم تمام ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود، اظهار کرد: اسم حاج قاسم سلیمانی آشیانه صیهونیسم، تکفیر و نظام سلطه را هم اینک می‌لرزاند. امروز اندیشه و جهاد پدرم جبهه مقاومت را به مکتبی نهادینه شده و پیروز تبدیل کرده است. جهانیان پیام جهاد و اندیشه سلیمانی را فهمیده و ذلت نظام سلطه و صهیونیسم و تکفیر را مقابل آن جهان دیدند.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


11 − چهار =