بازگشت

عکس های قبل و بعد از جراحی بزرگ کردن باسن

Avatarنویسنده : عصرمگ
02 نوامبر 2018 ساعت : 00:01
عکس بزرگ کردن باسن

عکس های قبل و بعد از جراحی بزرگ کردن باسن : بزرگ کردن باسن عملی جراحی است که همان طور که از نام آن مشخص است برای بزرگتر و خوش فرم کردن باسن انجام می‌شود.

43 620x349 - عکس های قبل و بعد از جراحی بزرگ کردن باسن

 

در ادامه با عصرمگ همراه شوید …

بزرگ کردن باسن

عکس بزرگ کردن باسن :  بزرگ کردن باسن عملی جراحی است که همان طور که از نام آن مشخص است برای بزرگتر و خوش فرم کردن باسن انجام می‌شود. این عمل به دو روش تزریق چربی یا پروتز باسن صورت می‌گیرد.

مقایسه دو روش تزریق چربی و پروتز باسن

عکس بزرگ کردن باسن  :  طرفداران عمل تزریق چربی رو به فزونی است، چرا که در این عمل ایمن از چربی بدن خود بیمار برای بزرگ کردن باسن استفاده می‌شود. پروتز باسن وسیله‌ای سنتزی است که برای بزرگ کردن یا افزایش حجم قابل توجه در ناحیه باسن قرار داده می‌شود. از آنجایی که پروتز باسن مورد تایید سازمان غذا و دارو (FDA ) نیست، این عمل به ندرت در کلینیک‌های معتبر انجام می‌شود و در حال حاضر تزریق چربی متداول‌ترین تکنیک بزرگ کردن باسن است .

لیفت باسن

عکس بزرگ کردن باسن و لیفت باسن عمل گسترده‌تری است که در آن چربی انباشته شده در پایین پهلوها، دقیقاً بالای باسن، نیز برداشته می‌شود. باسن در اثر برداشتن پوست و چربی اضافی و کشیدن و سفت کردن پوست رو به بالا کشیده می‌شود و علاوه براینکه سفت شدن باسن را تجربه می‌کنید باسن شکل بهتری می‌یابد. در لیفت باسن معمولاً اندازه باسن تغییر داده نمی‌شود. در صورتی بیمار کاهش وزن شدید داشته باشد، لیفت باسن همزمان با رفع افتادگی باسن، حرکت دادن بافت‌های تهیگاه و پایین پهلو به باسن غیربرجسته، انجام می‌شود تا باسن بزرگتر و برجسته‌تر به نظر برسد.

عمل‌های بزرگ و برجسته کردن باسن

عکس بزرگ کردن باسن :  برای بزرگ کردن باسن انتقال و تزریق چربی در چند مرحله صورت می‌گیرد. ابتدا برای استخراج چربی لیپوساکشن ناحیه اهدا کننده انجام می‌شود، پس از تخلیه چربی این ناحیه شکل داده می‌شود، پیکرتراشی ناحیه اهدا کننده مزیت جانبی عمل بزرگ کردن باسن به شمار می‌آید. پهلو، شکم یا ران ناحیه‌های اهدا کننده معمول محسوب می‌شوند.

چربی استخراج شده تخلیص و برای تزریق آماده می‌شود. سپس چربی با کانولاهای بسیار ظریف تزریق می‌شود و عمل پایان می‌پذیرد. عمل در صورت لزوم در آینده تکرار می‌شود تا نتیجه بهتری به دست آید.

جراح در عمل لیفت باسن معمولاً برش بزرگی را در ناحیه تهیگاه، پایین پهلو ایجاد می‌کند. سپس پوست اضافی عامل افتادگی و فرورفتگی باسن را می‌برد و پوست باقیمانده را رو به بالا می‌کشد و باسن را شکل می‌دهد.عکس بزرگ کردن باسن

هزینه

هزینه عمل متغیر است و به عامل‌های زیر بستگی دارد:

حق الزحمه جراح
هزینه اتاق عمل و تجهیزات جراحی
هزینه بیهوشی
داروهای تجویز شده
گن مخصوص پس از جراحی

 

بزرگ کردن و لیفت باسن دو عمل متفاوت هستند که دکتر سیامک صدیقی غالباً هر دو را همزمان انجام می‌دهند تا بهترین نتیجه به دست آید.عکس بزرگ کردن باسن

 

 

حتما ببینید :

عکس های قبل و بعد از کوچک کردن و لیفت سینه ها

 

در ادامه جهت بازدید از نمونه کارهای جراحی کوچک کردن و لیفت سینه ، دکتر سیامک صدیقی از لینک تلگرام زیر استفاده نمایید .

http://telegram.me/drsiamaksadighiclinic

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شش + 11 =