بازگشت

عکس ها و فیلم دیده نشده از تشییع پیکر ” بهنام صفوی ” خواننده ایرانی فوت شده

Avatarنویسنده : عصرمگ
14 می 2019 ساعت : 12:26
عکس ها و فیلم دیده نشده از تشییع پیکر " بهنام صفوی "

عکس ها و فیلم دیده نشده از تشییع پیکر ” بهنام صفوی ” خواننده ایرانی فوت شده : بهنام صفوی خواننده محبوب و دوست داشتنی ایرانی متاسفانه عصر دیروز بر اثر بیماری دارفانی را وداع گفت .

 

002 9 620x360 - عکس ها و فیلم دیده نشده از تشییع پیکر " بهنام صفوی " خواننده ایرانی فوت شده

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

تشییع جنازه بهنام صفوی

عکس ها و فیلم دیده نشده از تشییع پیکر ” بهنام صفوی ” :  رضا فوادیان مدیر برنامه‌های بهنام صفوی خواننده فقید پاپ درخصوص خبر منتشر شده در قبال اعلام مکان تشییع این خواننده گفت: من خبر تشییع بهنام صفوی در روز پنج شنبه در شهر اصفهان را کاملاً تکذیب می‌کنم.

عکس ها و فیلم دیده نشده از تشییع پیکر ” بهنام صفوی ” :  وی در همین راستا ادامه داد: در حال حاضر مشغول پیگیری از طریق استانداری و ارشاد اصفهان برای برگزاری مراسم وداع با بهنام صفوی در اصفهان هستم. این مراسم به امید خدا در این شهر برگزار می شود.

 

عکس ها و فیلم از تشییع پیکر ” بهنام صفوی ” 

 

فوایان در مورد مکان و زمان تشییع پیکر بهنام صفوی تاکید کرد: هنوز ساعت قطعی مشخص نیست اما قطعاً پیکر بهنام چهارشنبه مورخ بیست و پنجم اردیبهشت ماه در شاهین شهر اصفهان تشییع می‌شود.

عکس ها و فیلم دیده نشده از تشییع پیکر ” بهنام صفوی ” : مدیر برنامه‌های بهنام صفوی خاطرنشان کرد: خواهشمندم تا اعلام زمان قطعی به اخباری از همان دست خبری که منتشر شده رجوع نکنیم و تمامی اخبار در این مورد را از منابع معتبر دریافت نماییم.

عکس های مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی خواننده فوت شده ایرانی پس از پایان مراسم تشییع در این مطلب قرار می گیرد .

 

  • تاریخ انتشار : 14 می 2019 ساعت : 12:26
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهارده + هفده =