بازگشت

فال امروز پنجشنبه 26 اردیبهشت 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
15 می 2019 ساعت : 19:24
فال امروز

فال امروز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد جدید فال متولدین امروز فال جالب را در سایت عصرمگ می خوانید …

image 750x 5c722ebc4afa3 6 500x405 2 - فال امروز پنجشنبه 26 اردیبهشت 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال روزانه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ (روز پنجشنبه ) ۱۶ می

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۲۶ اردیبهشت بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

عاشق هیجان و تجربه کردن کارهای جدید هستید. به تازگی در مسیری قدم بر می دارید که برای شما جدید و همراه با چالش های جدید به همراه هست.ا

 

ین موضوع می تواند زندگی شما را متحول کند بنابراین دقت زیادی به خرج دهید.

 

گاهی اوقات منفی بافی می تواند شما را از مسیر اصلی زندگی خود دور کند. پس سعی کنید مثبت نگری را در خود افزایش دهید و نیمه پر لیوان را در نظر بگیرید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

شما شخص صبور و آرامی هستید . امروز برای انجام برخی کارها معطلی زیادی را تجربه می کنید اما با صبر و حوصله آن را تحمل می کنید و سعی می کنید رفتار خود را کنترل کنید.

 

معاشرت با آدم های جدید، چندان مورد پسند شما نیست و همیشه نسبت به آدم های جدید رفتار سردی دارید اما امروز با شخصی آشنا خواهید شد که دید شما را نسبت به زندگی و آینده تغییر خواهد داد.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

نسبت به یکی از اعضای خانواده خود دل مشغولی هایی دارید و برای آینده او و تصمیماتش نگرانی هایی دارید. یادتان باشد هر کسی مسئول زندگی خودش است و شما نمی توانید جلو بعضی اتفاقات را بگیرید.

 

مدتی از تحصیل و مطالعه غافل شده بودید اما امروز زمانی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به جمع بندی و مطالعه بپردازید پس از آن غافل نشوید

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

در حال انجام فعالیت های تازه ای هستید که می تواند در آینده برای شما سودمند باشد اما فراموش نکنید در هر کاری تعادل را ایجاد کنید و زمانی را برای استراحت و رسیدگی به اکرهای شخصی کنار بگذارید.

 

به نظر می رسد دچار حساسیت فصلی هستید و این موضوع کمی شرایط را برای شما سخت کرده است، به پزشک مراجعه کنید این مشکل تا حدی قابل کنترل است پس جای نگرانی نیست

 

فال روزانه متولدین تیر

 

مدتی است که خود را محدود کرده اید و دیگر مثل سابق با دوستان خود وقت نمی گذرانید بنابراین کمی احساس تنهایی می کنید

 

همین امروز پیامی به دوستانتان بدهید و یک قرار ملاقات ترتیب دهید و با دوستانتان دیداری تازه کنید.

 

در روزهای گذشته چندان فرصتی برای مرتب کردن اتاقتان نداشتید پس بهتر است امروز دست به کار شوید و کمی وسایل اتاقتان را جمع و جور کنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز شخصی از شما در خواست کمک دارد هر چند خودتان هم در شرایط چندان مساعدی قرار ندارید اما سعی کنید به او کمک کنید، این حس خیرخواهی و کمک کردن به دیگران باعث می شود احساسات مثبتی در شما جریان پیدا کند.

 

در شرایط بدنی خوبی قرار دارید پس شروع ورزش یا انجام حرکات کششی می تواند کیفیت سلامت شما را بهبود ببخشد و انرژی شما را بیشتر کند

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

در طول روز کمی احساس ضعف و سستی دارید اما رفته رفته شرایط بهتر می شود و می توانید انرژی گذشته خود به دست آورید.

 

بهتر است به تغذیه خود اهمیت بیشتری بدهید و برنامه غذایی خود را کمی تغییر دهید.

 

در روند کارهایتان مشکلاتی پیش آمده است که شما را عصبی کرده است اما با بد خلقی مشکلی حل نمی شود سعی کنید در آرامش کارهای خود را انجام دهید

 

فال روزانه متولدین مهر

 

درگیر یک مریضی یا مشکلی در سلامت خودتان هستید که باعث شده است امروز زمان بیشتری را در تخت خواب و در حال استراحت بگذرانید.

 

به سلامت خودتان اهمیت بدهید و کارها و وظایف خود را به روز دیگری موکول کنید و امروز را به خودتان استراحت بدهید.

 

قصد داشتید به یک مهمانی بروید اما شرایطی پیش می آید که مجبور می شوید از رفتن به مهمانی صرف نظر کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

شما عموما به احساسات خود چندان بهایی نمی دهید و با منطق و عقل خود تصمیم میگیرید، امروز در موقعیتی قرار می گیرید که نمی توانید از علایق و رویاهای خود دست بکشید و تصمیم گیری را برایتان سخت کرده است.

 

سعی کنید امروز به احساسات و عواطف خود بیشتر اهمیت بدهید و برای تصمیم گیری به قلبتان گوش کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

شخصی شما را مورد انتقاد قرار می دهد و قصد دارد نظرات شما را در مورد موضوعی تغییر دهد، این موضوع نباید شما را ناراحت کند و به این صحبت ها اهمیتی بدهید.

 

شما نباید مطابق میل دیگران زندگی کنید. به راه خودتان ادامه بدهید و از سخنان دیگران نرنجید.به زودی اطرافیانتان متوجه قابلیت ها و خصوصیات مثبت اخلاقی شما می شوند و شما را درک خواهند کرد.

 

فال روزانه متولدین دی

 

شریک زندگی شما نمی تواند تمام احساسات شما درک کند و این جریان باعث شده است میان شما فاصله ایجاد شود.

 

برای درک متقابل نیاز است که بتوانید در یک محیط آرام و بدون تنش با یکدیگر صحبت کنید و افکار خود را با هم در میان بگذارید.

 

هدیه ای از جانب یکی از نزدیکانتان دریافت می کنید که برای شما ارزشمند است و شما را خوشحال می کند.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

شما شخصی مهربان و بسیار بخشنده هستید. این خصوصیت اخلاقی , امروز شما را به دردسر می اندازد و ممکن است باعث سو استفاده دیگران از شما بشود پس بر روی محبت و عطوفت خود بیشتر کار کنید و احساسات خود را کنترل کنید.

 

یادتان باشد همه آدم ها لیاقت مهربانی و بخشندگی را ندارند و می توانند با خواسته های بیجا و سو استفاده, شما را دچار مشکل کنند.

 

پس مهربانی خود را خرج همه آدم ها نکنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز برای شما روز بزرگی است و برای یک رویداد مهم بسیار هیجان زده هستید استرس خود را کنترل کنید و اجازه ندهید اضطراب برنامه های شما را خراب کند.

 

ایده ها و خلاقیت های زیادی دارید و امروز می توانید بعضی از آن ها را برای دیگران بیان کنید که مورد تشویق قرار خواهید گرفت.

 

افرادی با شما آشنا خواهند شد و پیشنهادات خوبی برای شما به همراه دارند که در آینده شما تغییراتی ایجاد خواهد کرد.

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 − 1 =