بازگشت

فال حافظ متولدین اسفند امروز سه شنبه 28 اسفند 97

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۰۱:۱۷
فال حافظ متولدین اسفند
Rate this post

فال حافظ متولدین اسفند امروز سه شنبه ۲۸ اسفند ۹۷ : دوست عزیزی که ۲۸ اسفند ماه به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! 

فال حافظ متولدین اسفند

با عصرمگ همراه شوید …

فال متولدین فروردین

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

امروز می‌توانید از ابتدای روز خودتان را برای یک روز فوق العاده رمانتیک و عاشقانه آماده کنید. احساسات عاشقانه‌ی شما در اوج خود قرار دارند و نیاز شدیدی به دوست داشتن و دوست داشته بدن احساس می‌کنید. خوشبختانه طرف مقابلتان نیز نظیر همان احساسات رمانتیکی که شما دارید را از خود نشان می‌دهد و این همه احساس شما بی جواب باقی نمی‌ماند. اگر مدت‌ها در فکر برنامه ریزی برای یک شام دو نفره بوده اید امروز می‌تواند همان فرصتی باشد که به دنبال آن می‌گشته اید؛ شمع و موسیقی را فراموش نکنید. در زمینه‌ی کاری شاید اوضاع تا این حد ایده آل نباشد، اما به طور کلی روز بدی را هم در پیش نخواهید داشت.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین اردیبهشت

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:چرا فکر می کنی کسی اندوه تو را نمی داند. خیال نکن که کسی ناله ها و آه های تو را درک نمی کند. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. گوهری را که تو در پی اش هستی حتی در عمق ترین دریاها که باشد به تو می دهد. از تو حرکت از خدا برکت.

امروز شما می‌توانید بهترین پرستار روی زمین باشید، پس اگر عشقتان، دوستتان و یا یکی از اعضای خانواده تان بیمار است و به پرستاری نیاز دارد حتما برای کمک به او داوطلب شوید. علاوه بر این که خیلی خوب احساسات این شخص را درک کرده و او را مورد مهر و توجه خویش قرار خواهید داد، انگار معجزه‌ای در دستانتان نهفته است که باعث می‌شود خیلی زود رو به بهبود برود. در محل کارتان سعی کنید دقتی بیشتر از همیشه به خرج دهید، مخصوصا اگر با اعداد و ارقام سر و کار دارید. یک اشتباه کوچک می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را وارد کند و باعث شود که مورد توبیخ و سرزنش مقامات مافوق خود قرار بگیرید.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین خرداد

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر:غرور نداشته باش با اهل فن و نظر مشورت کن تا از خطاها به دور باشی. احساس خستگی می کنی و درونت غوغاست به ائمه متوسل شو تا به حقیقت برسی. تو را با دنیای فانی کاری نیست پس به باقیات برس و سینه ات را با یاد خدا پر کن تا به وصال یار برسی

امروز کتاب‌ها و فیلم‌هایی که می‌خوانید و می‌بینید به شما انگیزه می‌دهند تا به دنبال انجام فعالیت‌های هنری بروید. از طرفی هم حس زیبایی شناسی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می‌تواند منبع الهام بخش خارق العاده‌ای برای شما باشد. اگر اهل انجام کار‌های هنری نباشید هم، دنبال کردن فعالیت‌های هنری دیگران و رفتن به موزه‌ها و نمایشگاه‌های هنری باعث خواهد شد حس و حال فوق العاده خوبی پیدا کنید و تمام فشار و استرسی که این اواخر به شما وارد شده است را فراموش کنید. امروز روابط عاطفی شما نیز به خوبی پیش خواهند رفت و در کل از لحاظ احساسی برای شما روز رضایت بخشی خواهد بود.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین تیر

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

امروز شما کمی عصبی و هیجان زده هستید و در چنین شرایطی هیچ چیزی به اندازه‌ی نظافت خانه تان حال شما را خوب نخواهد کرد! اگر می‌بینید همه جا تمیز و مرتب است کمی روی تغییر دکوراسیون خانه تان کار کنید. خوشبختانه در حال حاضر حس زیبایی شناسی شما خیلی خوب کار می‌کند و نتیجه‌ای که به دست می‌آورید چشمانتان را نوازش خواهد داد. از آن گذشته، این کار باعث خواهد شد که از لحاظ روحی حالتان به مراتب بهتر شود و اصلا فراموش کنید که در ابتدای کار چه حسی داشته اید. در محل کارتان مواظب یک نفر که سعی دارد برای بهتر نشان دان خودش شما را بد جلوه دهد باشید. البته لازم نیست با او بجنگید، فقط مواظب باشید!

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین مرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:درد دل کردن با ائمه اطهار برای تو از یک دوست عادی بهتر است چون هر منفعتی می بینی از هدایت ایشان است. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. در این حالت است که به مراد می رسی و فالت نیکو می شود و غم دوری عزیزان را نمی کشی و از آتش نفس اماره در امان می مانی.

امروز شما و اطرافیانتان با هم در هماهنگی عجیبی به سر می‌برید و انگار می‌توانید ذهن آن‌ها را خوانده و با توجه به آنچه در فکر آن‌ها می‌گذرد رفتار کنید. شاید حتی چندین بار پیش بیاید که همزمان با طرف مقابلتان یک حرف را به زبان بیاورید. این موضوع باعث خواهد شد که اطرافیانتان به شما احساس نزدیکی بیشتری داشته باشند و خیلی راحت‌تر از همیشه مورد اعتماد آن‌ها قرار بگیرید. مواظب باشید از اعتماد آن‌ها سوء استفاده نکنید! امروز شرکت در کلاس‌های آموزشی و سمینار‌ها و کارگاه‌های مختلف برای شما بسیار مفید و آموزنده خواهد بود و شاید حتی بتوانید با استفاده از آموخته‌های امروز خود در زمینه‌ی حرفه‌ای پیشرفت قابل توجهی داشته باشید.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین شهریور

روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر:روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

شما به طور عادی شخصی بسیار عملگرا و منطقی هستید، اما امروز خیلی بیشتر از همیشه به معنویات اهمیت می‌دهید و علاقه‌ی خاصی به مطالعه در مورد ماجرا‌های شگفت انگیز معنوی یا فراطبیعی و تحقیق در مورد آن‌ها پیدا کرده اید. صحبت با افرادی که به این موضوعات علاقمند هستند خیلی بیشتر از مطالعه کردن به شما در کسب اطلاعات مورد نظرتان کمک خواهد کرد. البته این موضوع از آن چیز‌هایی نیست که ذهن شما را برای مدتی طولانی به خود جذب کند و خیلی زود دوباره به سراغ مسائل منطقی و عقلانی خواهید رفت. به ذهنتان اجازه‌ی خیال پردازی بدهید، همه‌ی ما گاهی به پرواز در دنیای خیالات نیاز داریم.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین مهر

دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست

که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

امروز فعالیت‌های گروهی که هدف خاصی، به عنوان مثال فعالیت‌های هنری و یا پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی، را دنبال می‌کنند، برای شما از جذابیت فوق العاده‌ای برخوردار هستند. به همین دلیل هم انجام کار‌هایی مانند آغاز یک دوره‌ی آموزشی جدید و یا شرکت در یک کارگاه یا سمینار با موضوع مورد علاقه تان به شدت به شما پیشنهاد می‌شود. این کار فرصت آشنایی با افراد جدیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد که می‌توانند به زودی به دوستانی نزدیک برای شما تبدیل شوند. امروز احاس نزدیکی شما با اطرافیان خود خیلی بیشتر از هر زمان دیگری است و احساس می‌کنید که زندگیتان در جهت مثبت در حال تغییر است.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین آبان

تویی که بر سر خوبان کشوری چون تاج***سزد اگر همه دلبران دهندت باج

دو چشم شوخ تو برهم زده خطا و حبش***به چین زلف تو ماچین و هند داده خراج

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

حس ششم شما به طور عادی هم خیلی خوب کار می‌کند، اما امروز این توانایی شما در حدی فوق العاده قرار گرفته است و حتی خودتان هم احساس می‌کنید که انگار همه چیز از غیب به شما الهام می‌شود. به خواب‌های شب قبلتان خوب فکر کنید و ببینید نشانه‌هایی که در خواب دیده اید چه معنایی می‌توانند داشته باشند، چون با شرایط فعلی شما هیچ یک از خواب هایتان نمی‌توانند بی معنی باشند. امروز همچنین فرصت بسیار خوبی برای آغاز فعالیت‌های فرهنگی و هنری، از هر نوعی که خودتان دلتان بخواهد، می‌تواند باشد. شاید حتی در دراز مدت بتوانید از این راه کسب درآمد هم بکنید.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین آذر

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

امروز قدرت تخیل شما دارد خیلی خوب کار می‌کند و دائم غرق در دنیای خیالات خود هستید. تحت تأثیر این شرایط ممکن است به فکر سفر به مقصدی دوردست و ناشناخته بیفتید، اما متأسفانه در حال حاضر در شرایطی نیستید که بتوانید به چنین سفری بروید. رفتن به سفر همیشه ایده‌ای فوق العاده است، اما به این شرط که به صورت منطقی و حساب شده باشد. امروز نهایت کاری که از دست شما برمی آید این است که برای این سفر خود یک برنامه ریزی خیالی داشته باشید، اما همین هم باعث خواهد شد که حال خیلی خوبی پیدا کنید! در وضعیت فعلی شما پیشنهاد می‌شود که یوگا و مدیتیشن را حتما در برنامه‌ی روزانه‌ی خود جای دهید.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین دی

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

امروز به احتمال زیاد خبر‌های فوق العاده‌ای در رابطه با مسائل کاری و اقتصادی به گوشتان خواهند رسید. مهربانی ذاتی و حس همدردی که نسبت به دیگران دارید دوستان بسیار خوبی را وارد زندگی شما کرده است که از لحاظ کاری نیز می‌توانند به شما کمک‌های قابل توجه و ارزشمندی کنند. امروز نتیجه‌ی خوبی‌هایی که به این افراد کرده اید را به چشم خواهید دید و باور خواهید کرد که در این دنیا خوبی کردن هیچ گاه بی پاسخ نمی‌ماند. حس زیبایی شناسی شما امروز در اوج خود قرار دارد و حتی اگر خودتان اهل فعالیت‌های هنری نیستید هم به شما توصیه می‌کنیم حداقل به نمایشگاه‌های هنری رفته و از دیدن کار دست دیگران لذت ببرید.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین بهمن

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

یک دعوای جزئی با عشقتان در ابتدای روز حالتان را حسابی بهم می‌ریزد، اما اگر راستش را بخواهید تا بعدازظهر این دعوا به آشتی ختم خواهد شد و هر دو به خاطر حرف‌ها و کارهایتان پشیمان خواهید شد، پس اجازه ندهید که این موضوع تمام روزتان را خراب کند و روی جنبه‌های دیگر زندگیتان اثر منفی بگذارد. سعی کنید تا وقتی آشتی نکرده اید سر خودتان را با تمرکز روی کار‌هایی که در محل کارتان به عهده دارید گرم نگه داشته و خودتان را با فکر و خیال دیوانه نکنید. به احتمال زیاد روز را در کنار عشقتان و در حال برنامه ریزی برای آینده‌ی مشترکتان خواهید گذراند. شاید حتی بشود گفت: این دعوا در نهایت باعث نزدیکی بیشتر شما خواهد شد.

فال روزانه شنبه 27 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/11/27

فال متولدین اسفند

درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث

دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث

تعبیر:در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

حس ششم، خلاقیت و هوشیاری شما امروز در انجام کارهایتان کمک بسزایی یه شما خواهند کرد و نتیجه‌ی این ترکیب فوق العاده را خیلی زود خواهید دید. افزایش حقوق و یا رتبه‌ی کاری، دریافت کمیسیون یا یک جایزه به خاطر عملکرد خوبی که امروز از خودتان نشان داده اید باعث خواهد که اعتماد به نفستان نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. اطرافیانتان نیز با دیدن توانایی‌های شما اعتماد بیشتری نسبت به شما و توانایی هایتان پیدا می‌کنند و شاید حتی بخواهند برای رفع مشکلات و گرفتاری‌های خود از شما تقاضای کمک و راهنمایی کنند. به خودتان به خاطر این میزان از پیشرفت تبریک گفته و حتی جایزه بدهید.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × 1 =