بازگشت

فال حافظ مخصوص شب یلدا ۹۸ + فال حافظ آنلاین یلدا ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
20 دسامبر 2019 ساعت : 01:21
فال هفته pmc پی ام سی

فال حافظ مخصوص شب یلدا ۹۸ + فال حافظ آنلاین یلدا ۹۸ : اگر اشتباهی مرتکب شدی و باعث ناراحتی کسی شده‌ای، عذرخواهی کن. با این کار هم حال خودت سبک می‌شود و هم طرف مقابل از دلخوری درمی‌آید.

130066 fu4098 - فال حافظ مخصوص شب یلدا 98 + فال حافظ آنلاین یلدا 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فروردین

باز آ که چشم بد ز رُخت دفع می‌کند

ای تازه گل که دامن ازین خار می‌کشی

اگر اشتباهی مرتکب شدی و باعث ناراحتی کسی شده‌ای، عذرخواهی کن. با این کار هم حال خودت سبک می‌شود و هم طرف مقابل از دلخوری درمی‌آید. پیشرفت‌های این روزهایت نتیجه صبر و تلاشی است که داشته‌ای. اگر به جای بلندپروازی‌های عجیب و غریب هدف‌هایت را منطقی‌تر انتخاب کنی، مطمئن باش به موفقیت‌های نسبی می‌رسی.

اردیبهشت

هان مشو نومید چون واقف نئی ز اسرار غیب

باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور

زندگی را سخت نگیر. عصبانیت برای بدن سم است. از اتفاقات بد خیلی سریع رد شو یا راه حل خوب پیدا کن. تازه خیلی از پیش‌بینی‌های ما برای آینده درست از آب درنمی‌آید و وقایع به آن بدی که ما فکر می‌کنیم، پیش نمی‌روند. کنجکاوی‌های این روزهایت در زندگی یکی از نزدیکانت می‌تواند باعث دلخوری او شده و بین شما فاصله بیندازد.

خرداد

شهریست پر کرشمه و حوران ز شش جهت

چیزیم نیست ورنه خریدار هر ششم

این روزها می‌خواهی با یک دست چند هندوانه را برداری و انرژی خودت را از بین می‌بری. چقدر خوب است اولویت کارهایت را مشخص کنی و به نسبت اهمیت انجام‌شان اقدام کنی. گاهی اوقات توقع بیش از اندازه شما از اطرافیان باعث می‌شود کارهایی که در حق شما انجام داده‌اند را فراموش کنی و باعث دلخوری‌شان شوی.

تیر

حجاب چهره جان می‌شود غبار تنم

خوشا دمی که از آن چهره پرده برفکنم

می‌خواهی حرفی را به کسی بزنی ولی راه آن را نمی‌دانی. بارها از طریق افراد مختلف این کار را انجام داده‌ای ولی هر کسی با بیانی متفاوت‌تر از آنچه منظورت است، این کار را انجام داده و به مقصود خودت نرسیدی. قوی باش و خیلی محکم حرف دلت را بزن تا پاسخ نهایی را بشنوی و بتوانی برای آینده‌ات تصمیم بهتری بگیری.

مرداد

هم جان بدان دو نرگس جادو سپرده‌ایم

هم دل بدان دو سنبل هندو نهاده‌ایم

وابستگی عاطفی‌ات به شخصی این روزها دردسرساز شده و باعث حرف و حدیث‌های برایت شده است. اگر انتخابی که کردی صحیح است و راهی که می‌روی درست است، به حرف مردم توجه نکن. خبری برایت آورده‌اند و منقلب شده‌ای، کمی به احوال و افکار خبر آورنده بیندیش. شاید این خبر ساخته ذهن او باشد و صحت نداشته باشد.

شهریور

اگر پوسیده گردد استخوانم

نگردد مهرت از جانم فراموش

بیش از حد خودت را درگیر موضوعی کردی و برایش غصه می‌خوری. این اتفاق باید می‌افتاد چون با ندانم‌کاری خودت مقدمات ایجادش را فراهم کرده بودی. بهتر است به دنبال راه حل‌هایی باشی تا از مشکلات این کار کم نکنی. از علاقه‌ات نسبت به یکی از نزدیکانت کم کن چون راه شما از هم جدا خواهد شد.

مهر

چراغ دیده شب زنده‌دار من گردی

انیس خاطر امیدوار من باشی

قبل از اتخاذ هر تصمیمی تمام جوانب آن را بسنج تا کمتر دچار مشکل شوی و دیگران را هم مقصر اشتباهات خودت ندانی. همان‌طور که دلت نمی‌خواهد کسی در کارهایت دخالت کند، سعی کن به مسائل خصوصی دیگران سرک نکشی، حتی اگر قصدت از این کار خیر باشد و بخواهی گره‌ای از مشکلات طرف باز کنی.

آبان

بر دلم گردِ ستم‌هاست خدایا مپسند

که مکدر شود آیینه مهر آیینم

فکر می‌کنی ظلمی به شما شده و حقی از شما ضایع شده است. کمی صبوری به خرج بده و بگذار اوضاع آرام شود آنگاه با طرفی که این کار را انجام داده، روبه‌رو شو و حرف‌هایش را بشنو. شاید نظرت عوض شود و حق با او باشد. به حرف‌های دور و برت بی‌توجه نباش اما ببین این حرف‌ها را چه کسی می‌گوید.

آذر

تخم وفا و مهر درین کهنه کشته‌زار

آن‌گه عیان شود که بود موسم درو

با مشکلی که برایت پیش آمده، خیلی از اطرافیانت را شناختی و جالب اینجاست که از کسانی که اصلاً انتظارش را نداشتی، بیشتر همدردی و حمایت دیدی و چهره خیلی از افراد برایت شناخته شد. فاصله‌ای بین شما و یکی از نزدیکانت پیش آمده که مدت آن طولانی شده است. تنها خودت می‌توانی این اختلاف را برطرف کنی.

دی

جهان‌پرست و بی‌بنیاد ازین فرهاد کش فریاد

که کرد و افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم

تعریف و تمجیدهایی از سوی شخصی درباره خودت شنیدی و کمی مغرور شدی. مراقب باش با رفتاری توأم با غرور باعث دلخوری اطرافیان نشوی. مروری به کارهای گذشته‌ات بینداز و ببین انجام چه کاری باعث شده تا در حال حاضر در آرامش نباشی. دیر نشده برای خروج از این بحران راه‌های فراوانی وجود دارد.

بهمن

نامم ز کارخانه عشاق محو باد

گر جز محبت تو بود شغل دیگرم

این روزها باید برای آینده‌ات تصمیم مهمی بگیری و مجبوری بعضی از افراد را به زندگی‌ات وارد کنی و یا بعضی‌ها را کنار بگذاری. مراقب باش این انتخاب آینده‌ات را رقم می‌زند و تحت تأثیر احساسات دست به انتخاب نزنی. مروری به کارهای گذشته‌ات داشته باش و با تجزیه و تحلیل آن‌ها برای آینده تصمیم‌گیری کن.

اسفند

حافظ عروس طبع مرا جلوه آرزوست

آیینه‌ای ندارم از آن آه می‌کشم

افرادی هستند که همیشه سایه حمایت آن‌ها بر زندگی‌ات بوده ولی از کنار آن‌ها بی‌تفاوت گذشته‌ای. کمی دقیق باش و تفاوت آن‌ها را با کسانی که حمایتی از روی ریا داشته‌اند، تشخیص بده. روابط خانوادگی خودت را محکم کن و در شرایط دشوار زندگی حمایت آن‌ها را همراه داشته باش. آدم کم‌شانسی نیستی ولی خودت این‌طور فکر می‌کنی.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهار × 3 =