بازگشت

فال روزانه آنلاین حافظ امروز جمعه ۲۹ آذر ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
12 دسامبر 2019 ساعت : 14:49
fale roozaneh - فال روزانه آنلاین حافظ امروز جمعه 29 آذر 98

فال روزانه آنلاین حافظ امروز جمعه ۲۹ آذر ۹۸ :

 

201238 588 - فال روزانه آنلاین حافظ امروز جمعه 29 آذر 98

 

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

 

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۲۹ آذر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

در مرحله ای از زندگی تان قرار دارید که تصمیماتتان تاثیر زیادی بر روی آینده ی شما خواهد گذاشت پس باید حواستان را جمع کنید تا اشتباهات گذشته را تکرار نکنید و یا از روی احساسات تصمیم نادرستی نگیرید.

 

به زودی موفقیت های خوبی کسب می کنید که باعث می شود در زمینه یک اری یا تحصیلی پیشرفت بسزایی داشته باشید و بتوانید با خیال راحت به راهتان ادامه دهید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

گاهی دلتنگی و دغدغه هایتان باعث می شود در فکر فرو بروید و نتوانید در جمع آدم با نشاط و پرانرژی همیشگی باشید پس بهتر است این موضوع را با اطرافیانتان در میان بگذارید و از آن ها فرصت بخواهید تا در تنهایی با خودتان کنار بیایید.

 

ممکن است امروز مجبور شوید کاری را برخلاف میلتان انجام دهید اما فعلا راه گریزی برای آن وجود ندارد.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

به زودی زندگی زندگی شما دستخوش تغییراتی می شود که باید خودتان را برای آن آماده کنید پس از این فرصت استفاده کنید و سعی کنید برای کارهایتان برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید تا مشکلی در ادامه ی راه برایتان پیش نیاید.

 

بهتر است امروز بیشتر از گذشته احتیاز کنید زیرا احتمال آن وجود دارد که خودتان یا یکی از عزیزانتان درگیر حادثه شود.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

امروز بیشتر از روزهای گذشته تحت فشار هستید زیرا با وجود آن که امروز, روز تعطیل شماست اما شما باید برخی کارهای عقب مانده ی خود را سر و سامان دهید و بعد به تفریح و استراحت بپردازید.

 

اگر دوست دارید در زندگی تان موفق شوید باید برنامه ریزی بهتری در زندگی تان داشته باشید و به آن پایبند باشید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز برخی از دوستان و آشنایانتان سعی می کنند حرف یا اعترافی را از شما بگیرند اما شما اصلا تمایلی به حرف زدن در این باره ندارید پس بهتر است احساس خود را صادقانه بیان کنید.

 

ممکن است امروز از همسر یا دوستتان دلخور شوید اما حالا زمان پیش کشیدن این موضوع نیست و باید به مسائل دیگر توجه کنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

ایده ای برای تغییر دکوراسیون خانه یا محل کارتان در ذهنتان است پس بهتر است این موضوع را مطرح کنید و با هم فکری دیگران یک  طرح  عملی و مناسب برای این کار پیدا کنید و کم کم دست به کار شوید.

 

گاهی دلتان میخ واهد یک هنر یا ورزش را به طور حرفه ای ادامه دهید اما هنوز تصمیم قطعی تان را نگرفته اید پس امروز زمان خوبی است که در این باره تصمیم بگیرید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

این روزها کمی کسل و بی حوصله هستید و دلیل آن این است که هفته ی گذشته فشار کاری زیادی بر روی شما بوده است پس بهتر است امروز را به خود مرخصی بدهید و در کنار عزیزانتان زمان خوبی را بگذرانید.

 

پیاده روی یا رفتن به یک پارک و صحبت کردن با یک دوست می تواند حال شما را تا حد زیادی دگرگون کند.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

امروز با دوستان و آشنایانتان زمان خوبی را می گذرانید و می توانید با هم در مورد مسائل شاد و مفرحی حرف بزنید که کاملا حواستان را از دغدغه ها و مشکلات پرت کند.

 

امروز ممکن است همه چیز آن طور که می خواهید پیش نرود اما نباید خیلی سخت گیری کنید و بهتر است کمی بیخیالی طی کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

بحث کردن با شخصی شما را کمی آشفته می کند اما بهتر است سعی کنید بیش از اندازه واکنش نشان ندهید و خودتان را به خاطر حرف های دیگران عصبی نکنید

 

همین که بتوانید یک وعده غذایی را در کنار عزیزان و اعضای خانواده اتان بگذرانید به شما انرژی و شادی مضاعفی منتقل می کند و حالتان بهتر می شود.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز اتفاقاتی می افتد که دیدگاه شما را در مورد شخصی به طور کلی تغییر می دهد و خودتان هم از این تغییر نگرش شگفت زده خواهید شد زیرا همه چیز آن طور که شما فکر می کردید نبوده است.

 

بنابراین سعی کنید وقتی را در تنهایی سپری کنید و به خوبی در این مورد فکر کنید زیرا این موضوع می تواند یک تجربه و درس مهم برای شما داشته باشد.

 

فال روزانه متولدین دی

 

امروز بسیار پر انرژی و شاد هستید اما نگرانی ها و مشکلات یکی از عزیزانتان شما را هم ناراحت می کند و دلتان می خواست می توانستید کاری برای او انجام دهید تا از این وضعیت نجات پیدا کند.

 

اما در حال حاضر بهتر است سعی کنید شرایط و محیط را برای آرام تر کنید و سعی کنید با او هم دردی کنید و یا کارهایی را انجام دهید که او را خوشحال کند.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

دلتان می خواهد امروز بیشتر در خانه بمانید و به کارهای شخصیتان بپردازید اما به یک دورهمی دوستانه دعوت می شوید و باید رسیدگی به کارهایتان را بهروز دیگری موکول کنید.

 

گاهی صحبت کردن در مورد مشکلات و مسائل مالی می تواند به شما دیدگاه بهتری در مورد شرایط بدهد و یا بتوانید از نصایح دیگران در این مورد استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

احساس می کنید وابستگی زیادی به شخصی دارید که باعث می شود با ناراحتی یا شادی او, حال درونی شما هم تغییر کند این وابستگی در آینده می تواند شما را دچار مشکل کند پس بهتر است از همین حالا برای آن فکری بکنید.

 

به زودی یک مهمانی در پیش دارید و خوب است که امروز برخی کارهای ابتدایی آن را انجام دهید تا کمی کارهایتان سبک تر شود.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


نوزده − 10 =