بازگشت

فال روزانه آنلاین حافظ امروز چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
04 ژوئن 2019 ساعت : 10:37
فال روزانه

فال روزانه آنلاین حافظ امروز چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۸ : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد جدید فال متولدین امروز فال جالب فال تولد میلادی را در سایت عصرمگ می خوانید …

24 4 - فال روزانه آنلاین حافظ امروز چهارشنبه 15 خرداد 98

با عصرمگ همراه شوید …

 

دوست عزیزی که ۱۵خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی موقر، با شهامت، مصمم، بلندپرواز، منظم و واقع بین هستید و از قدرت تخیل، مثبت اندیشی و انرژی و نشاط فوق العاده ای برخوردار هستید. با این وجود باید مواظب رفتار زورگویانه و بی حوصلگی خود باشید تا شخصیتتان را از این که هست بهتر کنید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال خوبی خواهد بود، اما وضعیت سلامتی برخی از اعضای خانواده ممکن است برایتان ایجاد نگرانی کند. امسال فرصت خوبی برای امتحان مهارت هایتان در تجارت و کسب و کار خواهد بود و به احتمال خیلی زیاد موفق خواهید شد. پروژه های زیادی به شما محول خواهند شد و فرصت اثبات توانایی هایتان را در اختیار خواهید داشت. سرمایه گذاری در املاک به شدت توصیه می شود. در زمینه ی حرفه ای هم فرصت های کافی برای نشان دادن توانایی هایتان در اختیار خواهید داشت و مقامات مافوق خود را تحت تأثیر قرار خواهید داد. در نتیجه ی عملکرد خوبی که از خودتان نشان می دهید ترفیع رتبه و یا حداقل دریافت پاداش برایتان قطعی خواهد بود. از لحاظ عاطفی هم روزهای خوب و همراه با آرامشی در کنار عشقتان در پیش خواهید داشت. بهترین ماه های سال مرداد، دی و اسفند خواهند بود.


♈ فال روزانه متولدین فروردین

شما به فکر رفتن به یک سفر چند روزه هستید و هیجان زیادی برای تعطیلاتی که در پیش دارید در وجود خود احساس می کنید. برای رفتن به این سفر امروز برخی هماهنگی ها باید انجام شوند، اما اشخاصی که باید در این رابطه با آنها تماس بگیرید ممکن است جواب تماس هایتان را به موقع ندهند. این موضوع شما را واقعا عصبی خواهد کرد،اما نباید اجازه بدهید شور و شوقتان را برای رفتن به این سفر از بین ببرد. تمام سعی خودتان را به کار بگیرید تا در نهایت بتوانید با شخص مورد نظرتان ارتباط برقرار کنید. اگر چیزی را از شخصی به امانت گرفته اید حواستان را خوب جمع کنید چون ممکن است ناخواسته آن را گم یا خراب کنید.


tasvirezendegi.ir3 - فال روزانه آنلاین حافظ امروز چهارشنبه 15 خرداد 98

 

 


♉ فال روز متولدین اردیبهشت

شاید امروز مجبور به حل برخی مشکلات و درگیری های مرتبط با مسائل مادی باشید. شاید حساب بانکیتان با مشکل مواجه شده باشد، خبری از پولی که قرار بوده به شما داده شود نباد و یا یکی از طلبکارهایتان بدون هی اخطار قبلی از شما بخواهد که بدهیتان را تسویه کنید. بروز چنین مشکلاتی در یک روز تعطیل می توانند به شدت گیج کننده باشد و مایه ی نگرانی شما شود، اما باور کنید در نهایت در موقعیت غر قابل حلی قرار نخواهید گرفت. ارتباط برقرار کردن با اطرافیانتان برای شما دشوار شده است و به نظر می رسد حتی نزدیکترین افراد به شما هم حرفتان را نمی فهمند. کمی حوصله به خرج دهید و اجازه ندهید انرژی مثبتتان از بین برود!


♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز احساس عشق و محبت شما نسبت به شخصی که دوست دارید خیلی بیشتر از حالت عادی شده است و خوشبختانه این افزایش ناگهانی در میزان عشق و علاقه دو طرفه است. با این حال، اگر هنوز با هم ازدواج نکرده باشید این احتمال وجود دارد که در ارتباط برقرار کردن با هم و یا قرار گذاشتن برای دیدار با یکدیگر به مشکل بربخورید. برای یک از دو طرف کاری فوری پیش خواهد آمد، پیام هایتان به دست هم نمی رسند و یا تلفنهایتان آنتن نمی دهند! اصلا نگران نباشید، در نهایت با وجود همه ی این ناهماهنگی ها موفق به صحبت و دیدار با یکدیگر خواهید شد و این مشکلات را به کل فراموش خواهید کرد.


♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز ایده های فراوان و در عین حال خیلی جالبی برای انجام کارهای هنری، خلاقانه و یا خدماتی به ذهنتان خواهند رسید و شما نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از همه بهتر است و چکار باید بکنید. تمام ایده هایی که به ذهنتان می رسند منطقی و شدنی به نظر می آیند و شما نمی توانید بهترین فرصت ها را تشخیص دهید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. از طرفی هم فکر می کنید که همین حالا باید دست به کار شوید و وقتی برای این که زیادی به تصمیم گیری در این مورد فکر کنید ندارید. مشورت با افرادی که مورد اعتمادتان هستند به شما کمک زیادی خواهد کرد و حداقل از شنیده هایتان ایده ای برای حل این مشکل به دست خواهید آورد.


♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما شور و نشاط زیادی برای شرکت در فعالیت های گروهی و اجتماعی در خود احساس می کنید و دلتان می خواهد در مورد تفکرات و ایده هایتان با دیگران به بحث بپردازید. با این حال، ارتباط برقرار کردن با افرادی که دوست دارید با آنها در این مورد صحبت کنید کار راحتی نخواهد بود و به مشکل برخواهید خورد. این وضعیت برای شما اصلا خوشایند نخواهد بود، اما باعث نخواهد شد که انرژی و انگیزه تان را از دست بدهی. به تلاشتان ادامه بدهید و مطمئن باشید که در نهایت به هدف خود دست خواهید یافت. خیالتان از این بابت راحت باشد که هر کاری که امروز انجام دهید حتی اگر با مشکلاتی همراه باشد هم در نهایت موفقیت آمیز خواهد بود.


♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز ممکن است در انتظار مهمان هایی باشید که با شور و اشتیاق تمام دارید خودتان را برای دیدار با او آماده می کنید. متأسفانه این احتمال وجود دارد که برنامه هایتان به خاطر مشکلاتی که در برقراری ارتباط با یکدیگر دارید، ترافیک سنگین و یا موانع و مشکلاتی دیگر به هم بخورند. اجازه ندهید که این وضعیت حس خوبتان را از بین ببرد، چون هر کاری که می خواهید انجام دهید در نهایت و با وجود تمام این مشکلات زودگذر به انجام خواهد رسید. امروز دروغ گفتن برایتان خیلی گران تمام خواهد شد، شاید به قیمت آبرویتان! حتی کوچک ترین دروغی که بگویید خیلی زود برملا خواهد شد و به اعتبار و آبرویتان لطمه ای جدی وارد خواهد کرد.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز افکارتان خیلی آشفته شده اند و نمی توانید آنها را همان طور که در ذهنتان هستند به زبان بیاورید. همچنین در برقراری ارتباط با دوستان و عزیزانتان با مشکل مواجه هستید و تماس هایتان بی جواب می مانند یا تماس های دیگران را ناخواسته بی پاسخ می گذارید. گیر کردن در یک ترافیک سنگین هم مزید بر علت شده و اعصابتان را حسابی به هم خواهد ریخت. زیاد به خودتان سخت نگیرید، امروز با وجود تمام این مشکلات کوچک می تواند روز زیبایی باشد. یک تماس غیر منتظره از جانب یکی دوستان یا اعضای خانواده خبرهای جدیدی را برایتان به همراه خواهد داشت که شما را به شدت هیجان زده خواهند کرد.


♏ فال متولدین آبان

پولی که به طور غیر منتظره به دستتان رسیده است شما را بسیار هیجان زده کرده و با بیقراری در این فکر هستید که آن را چطور خرج کنید. از طرفی بدهی کوچکی دارید که با کمک این پول می توانید آن را تسویه کنید، از طرف دیگر هم دلتان می خواهد با این پول برای خودتان هدیه ای بخرید و آن را با بیخیالی خرج کنید. راستش را بخواهید در این یک مورد به شما توصیه می شود که پولتان را صرف خودتان و چیزهایی که دلتان می خواهد کرده و بی خیال پرداخت بدهی تان شوید. شما خیلی سخت کار کرده اید؛ اگر اوضاع مادیتان بیش از اندازه خراب نیست و یا این بدهی برایتان جریمه ای به دنبال نخواهد داشت به خودتان جایزه بدهید.


♐ فال متولدین آذر

امروز تماس گرفتن با نزدیکان تان کار بسیار دشواری خواهد بود و دائم یا تماس هایتان بی جواب می مانند و یا در آنتن دهی با مشکل روبرو خواهید بود. از آنجایی که شما خیلی احساساتی شده اید و علاقه ی زیادی به آنها حس می کنید این موضوع ممکن است باعث ناراحتی و حتی عصبانیت شما بشود. شاید حتی به این فکر کنید که آنها خودشان نمی خواهند با شما حرف بزنند و بخاطر این که از یک چیزی ناراحت شده اند عمدا کاری می کنند که نتوانید با آنها تماس بگیرید. اشتباه نکنید، چنین چیزی اصلا مطرح نیست و دیر یا زود تماستان با آنها برقرار خواهد شد و شاید حتی با آنها قرار دیدار گذاشته و ساعات خوبی را در کنار هم سپری کنید.


♑ فال متولدین دی

امروز ممکن است بخواهید از تعطیلی استفاده کرده و یک پروژه ی هنری نیمه کاره را تمام کرده و یا یک کار هنری جدید را شروع کنید. شما تلاش زیادی برای انجام این کار خواهید کرد، اما احتمال این که نتیجه ی نهایی درست همان چیزی باشد که می خواسته اید زیاد نیست. تلاش های زیاد شما برای تغییر دادن بخش های نامطلوب بی نتیجه خواهند بود و در نهایت مجبور خواهید شد کارتان را نیمه کاره رها کنید. اگر می بینید گره ای در کار افتاده است زیاد پا فشاری نکنید، چند روز تعطیل دیگر هم در راه است! امروز از تعقیب اخبار سیاسی و اجتماعی تا جای ممکن خودداری کنید چون این کار تنها باعث بد شدن حالتان خواهد شد.


♒ فال متولدین بهمن

با وجود این که به شدت به خانواده، دوستان و عشقتان احساس نزدیکی می کنید، امروز در ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن با آنها برایتان دشوار خواهد بود. شاید آنها مشکلاتی داشته باشند که ترجیح می دهند در موردشان با کسی صحبت نکنند، اما شما این سکوت آنها را به خودتان گرفته و فکر می کنید که از دست شما ناراحت هستند. به احتمال خیلی زیاد شما در اشتباه هستید، اما بهتر است سعی نکنید به زور در حل مشکلاتشان به آنها کمک کنید. صبور باشید و سعی کنید شرایط آنها را درک کنید. به آنها فرصت بدهید خودشان مشکل خود را حل کنند و در صورتی که خواستند از شما کمک بگیرند.


♓ فال روز متولدین اسفند

امروز در خانه بیکار هستید و به این فکر افتاده اید که از تعطیلی استفاده کرده و تغییراتی در دکوراسیون منزلتان ایجاد کنید تا اگر در این چند روز تعطیلی کسی به خانه تان آمد او را با نتیجه کارتان غافلگیر کنید. شما ایده های فوق العاده ای در ذهنتان دارید، اما به احتمال زیاد در پیدا کردن وسایل لازم برای ایجاد این تغییرات با مشکل مواجه خواهید شد و نتیجه ی نهایی آن طوری که خودتان دلتان می خواهد نخواهد شد. بهتر است پیش از عملی کردن ایده هایتان وسایل لازم را تهیه کنید تا بعدا در میانه ی کار به مشکل برنخورید. از مهمان هایتان با روی باز پذیرایی کنید چون از هر چیز دیگری برای آنها مهمتر است.

 

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


6 − 2 =