بازگشت

فال روزانه امروز جمعه 9 فروردین 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
28 مارس 2019 ساعت : 16:42
فال روزانه

فال روزانه امروز جمعه ۹ فروردین ۹۸  :  فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

bubbles background f1qhv1Kd 1 620x479 - فال روزانه امروز جمعه 9 فروردین 98

با عصرمگ همراه شوید …

فال تولد امروز

 

متولدین ۹ فروردین امروز روز میلاد شما است که آن را به شما تبریک می گوئیم

 

تلاش و همت شما در زمینه تحصیلی یا کاری , باعث تغییر مسیر زندگی شما خواهد و پیشرفت شما را تسریع می بخشد. توجه داشته باشید که بدون برنامه ریزی صحیح ممکن است تلاش های شما نتیجه ی مطلوبی به همراه نداشته باشید

 

دوستان قدیمی خود را ملاقات خواهید کرد یا با آن ها هم صحبت می شوید که برای شما احساسات خوب و مثبتی را پدید می آورد

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

فشار روحی یا جسمی را تجربه خواهید کرد اما به خوبی از آن گذر می کنید و باعث نگرانی شما نخواهد بود.بهتر است برنامه غذایی و ورزش را در زندگی خود مرور کنید و تغییراتی در آن ایجاد کنید.

 

مدتی از موضوعی رنجیده خاطر بودید که به زودی رضایت و راحتی خیال به زندگی شما باز خواهد گشت و تنها یک تجربه خوب از مشلکات برای شما باقی خواهد ماند.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

در روابط عاطفی درگیر یک عشق قدیمی شده اید که به صلاح شما نیست. شما این روزها یک زندگی جدید دارید و تغییرات مثبتی در زندگی شما به وجود آمده است بنابراین بازگشت به یک رابطه عاطفی گذشته برای شما مفید نخواهد بود

 

وقت آن رسیده است که برای شغل یا تحصیل خود برنامه ای منظم ترتیب دهید و تلاش و تمرکز خود را معطوف به آن کنید تا بعدها پشیمان نشوید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

کمی سردرگم شده اید و این طور به نظر می رسد که رشته کارها از دستتان در رفته است. کمی از زندگی روزمره خود فاصله بگیرید و سعی کنید ذهن خود را از افکار پریشان و مشکلات دور کنید.

 

یک روز با خودتان خلوت کنید و بعد به سراغ  رسیدگی به امور بازگردید. خواهید دید که کارها به آن دشواری که گمان می کردید نبوده است.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

کمی بدبین شده اید و در رویارویی با هر اتفاق , دیدی شکاک و بدبین دارید. کمی مثبت نگری را در خود افزایش دهید و به افکار مثبت اجازه بال و پر گرفتن بدهید.

 

چیزهایی از دست داده اید که بهتر است فکر کردن به آن را تمام کنید و سعی کنید از داشته های خود لذت ببرید، برای رفتن به جایی دعوت خواهید شد که برای شما مثبت است و اتفاقات خوبی برای شما رقم خواهد خورد و به پیشرفت شما کمک خواهد کرد.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

قدرت تخیل و افکار خوب و زیبایی در سر دارید. اما رویا بافی و خیال پردازی باعث پیشرفت و موفقیت در دنیای واقعی نمی شود.

 

کمی همت و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید تا بتوانید به خواسته های خودتان برسید .یک پیشنهاد کاری یا تحصیلی خوب برای شما پیش خواهد آمد که منجر به سود و موفقیت برای شما خواهد بود.

 

با افراد موفق و عالم وقت بیشتری گبذارانید تا تاثیر آندر زندگی شما نمایان شود.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

یک پیشنهاد سودمند و غیر قانونی به شما پیشنهاد می شود. شما وسوسه شده اید تا آن را قبول کنید اما از این کار دوری کنید آلوده شدن در کار غیرقانونی برای شما عذاب و پشیمانی  خواهد آورد

 

در هنگام تصمیم گیری تمام جوانب کار را بسنجید و تنها منافع کوتاه مدت را در نظر نگیرید و به آینده هر تصمیمی فکر کنید.شما در قبال هر کاری باید پساخگو و مسئولیت پذیر باشید

 

فال روزانه متولدین مهر

 

پیشنهاد یک مسافرت برای شما مطرح می شود که بهتر است از پذیرفتن آن خودداری کنید زیرا باعث افزایش دغدغه های فکری شما خواهد شد.

 

به خانواده و نزدیکان خود احترام بیشتری بگذارید و برای نظرات آن ها احترام قائل شوید و هنگام تصمیم گیری خواسته های آن ها را در نظر بگیرید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

سعی کنید با دیگران با صراحت بیشتری برخورد کنید و اگر از انجام کاری ناراحت می شوید از احساساتتان با دیگران صحبت کنید و به خاطر تعارفات کاری را انجام ندهید.

 

برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان, شخصی یا اشخاصی  مانع رسیدن به هدف شما خواهند شد ولی سعی کنید آن ها را نادیده بگیرید و با تغییر تاکتیک و صبر و حوصله, موانع را پشت سر بگذارید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

سعی کنید قدرت “نه” گفتن در خودتام تقویت کنید و برای هر کاری پیش قدم نشوید. اول به خودتان و خانوداه خودتان توجه کنید. به شما توصیه می کنیم زمانی را بر وقت گذراندن با خانواده خود در نظر بگیرید

 

مدت هاست قصد دارید تغییراتی در زندگی روزمره خود بدهید. سعی کنید با تغییرات کوچک در ظاهر یا خانه خود شروع کنید

 

فال روزانه متولدین دی

 

ایده ای جدید برای پیشرفت کاری و یا تحصیلی خود دارید که از صحبت کردن از آن برای دیگران واهمه دارید. ایمان به خودتان را تقویت کنید و بدانید اایده خلاقانه تان , شما را موفقیت نزدیک تر می کند.

 

شما پشتوانه و حمایت کننده هایی در اطراف خود دارید که می توانید به آن ها تکیه کنید و در صورت نیاز از آن ها کمک و همدلی بخواهید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

به زودی اتفااقاتی در اطراف شما رخ خواهد داد که شما را شگفت زده می کند. خبرهایی غافلگیر کننده به شما خواهد رسید که باعث شادی و سرور شما خواهد شد.

 

با کسی آشنا خواهید شد که در آینده روابطی محکم میان شما برقرار خواهد شد و یک همراه همیشگی برای شما خواهد بود.یک دوست قدیمی نیز شما را ملاقات می کند که باعث تداوم حس های خوب شما خواهد شد

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

اعتماد به نفستان را افزایش دهید و نا امید نشوید. کمی عصبی و پر استرس هستید اما سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید و با خویشتن داری و آرامش با دیگران برخورد کنید.

 

فضای پرتلاطم خانه باعث تنش در شما شده است اما نگرانی خود را تمام کنید. به زودی مشکلات خانوادگی شما حل خواهد شد و آرامش بر فضا حکم فرما خواهد شد.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پنج × 1 =