بازگشت

فال روزانه امروز دوشنبه ۵ فروردین ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
24 مارس 2019 ساعت : 22:07
فال روزانه

فال روزانه امروز دوشنبه ۵ فروردین ۹۸ : فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ می خوانید …

seamless christmas snowflakes wallpaper Mkim6aj  L 620x437 - فال روزانه امروز دوشنبه 5 فروردین 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

فال تولد امروز

 

امروز پنجم فروردین تولد شما است، تولدتان را تبریک می گوئیم

 

رشد شخصیتی و کاری شما باعث می شود با دوستان و افراد جدیدی آشنا شوید که تاثیر زیادی بر روی زندگی شما خواهند گذاشت، بهتر است خودتان را برای تغییرات زیادی در زندگی خود آماده کنید چرا که مسیر زندگی شما رو تغییر و تعالی است.

 

 خواهی نخواهی تاثیر دوستان قدیمی شما بر روی زندگیتان کمرنگ تر خواهد شد بنابراین سعی کنید احساساتی برخورد نکنید و از بعد منطقی به مسائل نگاه کنید

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

با وجود آن که هنوز در تعطیلات به سر می برید، اما دلتان می خواهد برنامه کاری یا تحصیلی خود را سر و سامان دهید و خود را برای روزهای آتی آماده کنید.

 

بهتر است کمی از جمع فاصله بگیرید و به امور شخصی و برنامه ریزی برای سال جدید بپردازید، کمی بدخلق و کسل هستید اما سعی کنید به خود انرژی مثبت دهید و احساسات منفی را از خود دور کنید تا بتوانید از روزهای تعطیل باقیمانده بهترین استفاده را ببرید

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

عجله کردن و کارها را سریع انجام دادن، همیشه نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت؛ سعی کنید شتاب زدگی خود را کنترل کنید و با آرامش و تمرکز امور و وظایفتان را انجام دهید.

 

ممکن است افرادی به شما حرف های دو پهلو بزنند و سعی کنند شما را گرفتار شک و دو دلی کنند بهتر است به این حرف ها اهمیتی ندهید و کاری که گمان می کنید درست است را انجام دهید.

 

نیازی نیست در زندگی همه را راضی نگه دارید به خودتان اهمیت بیشتری بدهید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

سعی کنید احساسات درونی خود را کنترل کنید. علاقه مندید که احساسات و افکار خود را رک و صریح بیان کنید اما ممکن است همه افراد ظرفیت این برخورد و صراحت را نداشته باشند.

 

توجه کنید که بهتر است قبل از زدن هر حرفی به خوبی به آن و واکنش اطرافیان، فکر کنید تا بعدا پشیمان نشوید، دوستان قدیمی خود را ملاقات می کنید که باعث شادی و آسایش شما خواهند شد و اوقات خوشی را با هم سپری خواهید کرد

 

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز شما پر انرژی و مثبت نگر هستید، به یاد داشته باشید که همیشه حرف های خود را واضح بیان کنید تا دیگران متوجه شوند چه نیازهایی دارید و احساسات واقعی شما چیست.

 

انرژی و احساسات مثبت شما باعث می شود به خوبی هر کاری را به سر انجام برسانید و امور زندگی خود را مدیریت کنید، به یک مهمانی دعوت خواهید شد که برای شما سودمند است و به موفقت شما در زندگی کمک خواهد کرد

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

سعی کنید با خودتان و احساسات درونی خود صادق باشید.

 

نیازی نیست همه احساسات خود را سرکوب کنید. بهتر است با یکی از دوستان قابل اعتماد خود ملاقات کنید و در مورد احساسات خود با او صحبت کنید و پیشنهادات او را بشنوید.

 

روابط فامیلی شما دچار تنش شده است که امروز فرصت مناسبی برای حل کردن آن است و سعی کنید با آرامش و صبوری با خویشاوندان خودتان صحبت کنید تا سو تفاهمات بیشتر نشود

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز شما مقداری عصبی هستید اما روحیه خلاق و پرانرژی خود را همچنان دارید. بهتر است افکار خلاقانه خود در مورد کار یا تحصیل را یادداشت کنید تا بهتر بتوانید به آن فکر کنید.

 

اگر به مهمانی دعوت هستید که تمایلی به شرکت در آن را ندارید, بهتر است از رفتن به آن پرهیز کنید و تعارفات را کنار بگذارید.

 

گاهی بهتر است در مقابل رفتار و گفتار دیگران سکوت کنید نیازی نیست در هنگام عصبانیت حرفی بزنید که بعدا پشیمان شوید.گاهی سکوت بهترین رفتار در مقابل دیگران است

 

فال روزانه متولدین مهر

 

قصد انجام یک کار پر ریسک را دارید که بهتر است قبل از شروع آن به خوبی جوانب کار را بسنجید و کار را آغاز کنید، اعتماد به نفس خود را تقویت کنید،شما فردی خلاق هستید و می توانید از پس کارهای زیادی بر بیایید.

 

با دوستی دیدار خواهید کرد که باعث می شود دیدگاهتان به طور کلی در زمینه ای تغییر کند.مراقب روابط عاطفی خود باشید و سعی کنید تمرکز بیشتری بر روی روابط عشقی خود داشته باشید

 

فال روزانه متولدین آبان

 

از سایه و حاشیه بیرون بیایید امروز بهترین فرصت برای بیان دیدگاه و ایده های خودتان است، مهارت های خودتان و آنچه که هستید را به دیگران نشان دهید تا آن ها واقعیت درون شما را ببینند.

 

شخصی از شما در زمینه ی احساسی یا کاری از شما مشورت می خواهد که شما به خوبی می توانید راه درست را به او نشان دهید و کمک کنید .

 

بهتر است عزت نفس و مثبت نگری خود را افزایش دهید شما لایق بهترین ها هستید

 

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز کمی بی حوصله هستید و انرژی شما کم شده است. زمان بیشتری را برای استراحت خود در نظر بگیرید و سعی کنید مشکلات و دغدغه های خود را از ذهن بیرون کنید تا بتوانید استراحت کنید.

 

به سلامت جسمی خود نیز اهمیت بیشتری بدهید و از غذاهای سالم و مقوی بیشتری در برنامه غذایی خود استفاده کنید تا دچار بیماری و خستگی نشوید.

 

یک پیشنهاد کاری یا عاطفی به شما خواهد رسید که بهتر است بدون مشورت با دیگران تصمیمی نگیرید

 

فال روزانه متولدین دی

 

تغییراتی که مدت زمان زیادی در انتطار آن بوده اید به زودی فرا خواهد رسید و مسیر زندگی شما تغییر می کند، اهداف تازه ای برای خود پیدا کنید تا بتوانید از فرصت های پیش آمده به نحو احسنت استفاده کنید و بعدا پشیمان نشوید.

 

مسائلی ذهن شما را درگیر کرده بود که به زودی حل خواهد شد و راهکاری تازه پیش روی شما نمایان می شود که باعث آرامش و آسایش شما خواهد بود

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

تغییراتی در وضعیت مالی شما پیش آمده است که باعث می شود به تغییر در سبک زندگی خود فکر کنید و تلاش کنید خود را با این تغیرات وفق دهید.

 

سعی کنید روابط خویشاوندی خود را محکم تر کنید و برای آن ها وقت بیشتری بگذارید.کمی آرامش و دوری از مشکلات باعث می شود بتوانید بهتر تصمیم بگیرید و درون شما آرامش بیشتری داشته باشد.

 

 امروز خبر خوبی به شما خواهد رسید که احساسات خوشایندی را در شما زنده خواهد کرد

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز شما احساسات مثبتی در خود حس می کنید و دوست  دارید عشق و محبت خود را به دیگران نشان دهید، در گذشته روابط عاشفی شما دچار مشکل شده بود که به زودی حل خواهد شد.

 

سعی کنید احساسات مثبت امروزتان را تقویت کنید و کارهایی که باعث نشاط شما می شود را انجام دهید.کمی از زندگی روزمره خود فاصله بگیرید، تفریحات متفاوت و هیجان انگیزی را امتحان کنید و از شور و اشتیاق خود لذت ببرید.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک × سه =