بازگشت

فال روزانه امروز سه شنبه 6 فروردین 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
25 مارس 2019 ساعت : 20:36
فال روزانه

فال روزانه امروز سه شنبه ۶ فروردین ۹۸ : فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

201240 773 1 - فال روزانه امروز سه شنبه 6 فروردین 98

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال تولد امروز

 

امروز ششم فروردین روز تولد شما است و آن را به شما تبریک می گوئیم

 

قدردان موقعیت ها و لحظه های خوب زندگیتان با شید  و سعی کنید از روزهای خوب زندگیتان بیشترین لذت را ببرید؛ اگر در گذشته لحظات سختی را گذرانده اید، امید داشته باشید که روزهای خوب و امید بخش فرا رسیده اند که آرامش و لطافت را به روح شما بر می گرداند.

 

دوستان خود را ملاقات می کنید و لحظات خوشی را با یکدیگر می گذرانید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

به تازگی یک شکست و یا خیانت را تجربه کرده اید که منجر به غم و رنج در شما شده است، به زودی غم های شما کم رنگ می شود و نشاط گذشته خود را به دست می آورید.

 

زمان می تواند درد و اندوه شما را التیام ببخشد

 

دو راهی قلب و منطق برای شما پیش آمده است که سردرگمی و کج خلقی شما را افزایش می دهد، سعی کنید کمی با خودتان خلوت کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

شما شخصی مثبت اندیش و پر انرژی هستید اما این روزها مساله ای شما را نگران کرده است و دچار تردید شده اید، بهتر است از مشورت با دیگران نهراسید و قبل از تصمیم گیری با چند نفر مشورت کنید تا دچار زیان و پشیمانی نشوید.

 

در مسائل مالی به مشکلی برخورد کرده بودید که به زودی حل خواهد شد و موجب راحتی خیال شما می شود.به احساسات خودتان اهمیت بیشتری بدهید و سعی کنید ذهن حسابگر خود را وارد روابط عاطفی خود نکنید

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

ممکن است گرفتار وضعیت ناخوشایندی شوید اما روحیه خلاق و مبارز شما بر آن غلبه می کند و می توانید به راحتی مشکلات را حل و فصل کرده و شرایط را مدیریت کنید

 

بهتر است با گفتگویی آرام و بدون تنش به مسائل رسیدگی کنید

 

با یکی از بستگان قدیمی خود  راملاقات خواهید کرد که باعث ایجاد یک قرار کاری جدید و سودآور برای شما خواهد شد. فراموش نکنید قبل از پذیرفتن قرارداد، شرایط را به خوبی بسنجید

 

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز برای شما سراسر خیر و خوشی خواهید بود و خبر های غافلگیر کننده ای را خواهید شنید که باعث حال خوب آرامش در شما خواهد شد.

 

انرژی مثبت شما باعث می شود اتفاقات خوشایندی برای شما رخ دهد

 

دیدار با یک دوست قدیمی و کمک به او شعف و آرامش درونی شما را تکمیل خواهد و پاداش آن را به طور غیر مستقیم دریافت خواهید کرد.دیر یا زود رابطه عاطفی محکمی را تجربه خواهید کرد که تجربه تلخ گذشته شما را پوشش خواهد داد

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

وقت آن رسیده است که در طرز فکر و سبک زندگی خود تجدید نظر کنید و سعی کنید مسیر زندگی خود را تغییر دهید. شما لیاقت بهترین ها را دارید اما تلاش کافی برای آن نداشته اید.

 

بهتر است با یک برنامه ریزی دقیق سبک زندگی خود را بهبود ببخشید تا در آینده افسوس آن را نخورید. بهتر است قبل از هر تصمیمی به خوبی به آن فکر کنید و جوانب آن را بسنجید تا پشیمانی به بار نیاید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

دچار دوگانگی شدیدی شده اید که منجر به آشفتگی در روح شما شده است.

 

میان قلب و مغز خود تعادل برقرار کنید تا بتوانید تصمیم درست و سنجیده ای  بگیرید.سعی کنید کمی به خودتان فرصت بدهید. اگر موقعیت سفر کردن دارید، بهترین گزینه برای شما است که باعث آرامش و قوت قلب شما خواهد بود.

 

فاصله گرفتن از جریان زندگی و روزمرگی شما را از سردرگمی نجات می دهد و اعتدال را به زندگی شما بر می گرداند

 

فال روزانه متولدین مهر

 

مسائل کاری و مالی باعث بر هم خوردن تعادل در زندگی شما شده است و نزدیکان شما از این موضوع در رنج و عذابند کمی به خود استراحت دهید و سعی کنید تعادل را میان روابط کاری و احساسی و خانوادگی خود برقرار کنید.

 

هم صحبتی با خانواده و احترام بیشتر به پدر و مادر باعث آرامش خاطر شما خواهد شد، به یک مهمانی دعوت خواهید شد که  شخصی شما را مورد آزار قرار خواهد داد اما ناراحتی خود را بروز ندهید و سعی کنید بی تفاوت از کنار آن عبور کنید

 

فال روزانه متولدین آبان

 

ممکن است اتفاقات پیش بینی نشده ای برای شما بیفتد که باعث نگرانی شما خواهد شد اما توجه داشته باشید که روحیه صبور و آرامتان برای ایجاد آرامش و ثبات در این شرایط به شما کمک خواهد کرد.

 

گاهی سعی کنید به ندای قلب خود گوش کنید و به احساسات ذاتی خود بهای بیشتری بدهید. نیازی نیست همیشه شخصی منطقی باشید. گاهی حس ششم و نیروهای درونی بهترین اتفاق ها را پدید می آورند.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

بهتر است کمی به اعصاب خود مسلط باشید و عصبانیت خود را کنترل کنید.

 

قبل از هر صحبتی چند نفس عمیق بکشید و اگر می توانید با دوست یا خانواده خود در مورد احساساتتان صحبت کنید تا قدری خشم شما تخلیه شود.

 

از مجادله با دیگران دوری کنید و سعی کنید امروز بیشتر سکوت کنید. اگر در سفر هستید، مراقب لوازم گران قیمت خود باشید و از مکان های خطرناک دوری کنید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

شما سعی در پنهان کردن یک حقیقت دارید اما توجه کنید که این پنهان کاری و دروغ باعث زیان شما خواهد شد و دیگران را نسبت به شما بدبین می کند.

 

دیر یا زود حقیقت بر ملا می شود، فریب دیگران باعث می شود وجهه خوب شما در مقابل دیگران خراب شود.

 

به زودی یک موقعیت کاری یا عاطفی برای شما پیش خواهد آمد که در زندگی شما تاثیر گذار خواهد بود و برای شما سودمند است

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

شما فردی پر مشغله و پر از ایده های ناب و خلاقانه هستید اما پریشانی و شلختگی شما، مانع موفقیت در زندگیتان خواهد شد.

 

بهتر است دفتر و قلمی برداشته و برای روزهای آتی خود یک برنامه ریزی درست ترتیب دهید.شما با تلاش فراوان و رعایت نظم می توانید موفقیت و افتخار های فراوانی کسب کنید.

 

یک موقعیت مالی خوب برای شما پیش خواهد آمد که باعث رونق در زندگی شما می شود و دلنگرانی شما از این بابت را رفع می کند

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

کمی دچار روزمرگی و رخوت شده بودید اما  در یک جمع دوستانه قرار خواهید گرفت که باعث شادی شما می شود و سستی را از شما دور می کند.

 

ورزش یا پیاده روی را در برنامه روزانه خودتان بگنجانید تا انرژی مثبت و نشاط به روزهای شما برگردد.

 

طبیعت به سرزندگی شما کمک خواهد کرد. بنابراین آن را دست کم نگیرید و سعی کنید در این فصل زیبا وقت بیشتری را در طبیعت و گشت و گذار سپری کنید.

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


13 − 11 =