بازگشت

فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه ۹ فروردین ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
28 مارس 2019 ساعت : 15:21
فال روزانه امروز

فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه ۹ فروردین ۹۸ : فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ می خوانید .

cfeb38372be31020e06f4088e913f222 1 620x552 - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98 

با عصرمگ همراه شوید …

 

متولدین فروردین

دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست

من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست

تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

امروز از جمله روزهای شاد و جذاب شماست. به یک مهمانی دعوت خواهید شد که آنجا به خوبی می درخشید. این روزهای برای آشنایی با اشخاص جدید و یا حتی یک عشق جدید روزهایی خوبی برای شما به حساب می آید. می توانید روابط گذشته خود را نیز محکم تر کنید.
در گذشته مشکلاتی برای شما پیش آمده بود, که وقتش رسیده است تا مشکلات شما حل شود و خرابی های گذشته ترمیم شوند.

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین اردیبهشت

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

به زودی در مسائل کاری یا تحصیلی به یک پیشرفت بزرگ خواهید رسید که موجب بهبود جایگاه شما در دید دیگران می شود، بهتر تلاش خود را افزایش دهید و از انجام کارهای پر ریسک پرهیز کنید زیرا ممکن شما را با چالش جدیدی رو به رو کند.
پیشنهاد یک مسافرت به شما داده می شود اما بهتر است از سفر اجتناب کنید و اوقات فراغت خود را به گونه ای دیگر سپری کنید.

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین خرداد

لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

احساسات خود را کنترل کنید.یکی از نقاط ضعف شما احساساتی بودن و برون گرا بودن شماست بهتر است بر روی رفتار و بیان احساسات خود بیشتر تمرکز کنید تا فرصت سو استفاده کردن دیگران از شما, گرفته شود
دیدگاه خود را در برخورد با مسائل خانوادگی تغییر دهید، دلخوری های گذشته را رها کنید و سعی کنید درک و همدلی بیشتری در برابر خانواده خود داشته باشید.

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین تیر

تویی که بر سر خوبان کشوری چون تاج***سزد اگر همه دلبران دهندت باج

دو چشم شوخ تو برهم زده خطا و حبش***به چین زلف تو ماچین و هند داده خراج

تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

سعی کنید با دوستان خود وقت بیشتری را بگذرانید و در جمع های دوستانه شرکت کنید. دغدغه های کاری خود را چند روزی رها کنید و با فراغت بال و بیخیالی با دوستان خود وقت بگذرانید.
خبر خوبی به شما می رسد که باعث آسایش و راحتی خیال شما می شود و مشکلات شما را حل خواهد کرد اما بهتر است تا قطعی شدن امور با کسی موضوع را در میان نگذارید.

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین مرداد

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می‌دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

سعی کنید کارهایی را انجام دهید که از انجام آن ها خوشحال می شوید و باعث آرامش در شما می شود.برای رسیدن به اهداف خود استرس و نگرانی نداشته باشید. ممکن است موانعی بر سر راهتان باشد اما تلاش خود کم نکنید و نا امید نشوید.
با برنامه ریزی و پشتکار به اهداف خود خواهید رسید بنابراین از آن ها دست نکشید و به حرف های کلیشه ای و تکراری دیگران توجهی نکنید.
فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین شهریور

میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

خواهان برقراری یک رابطه کاری یا عطفی هستید اما شک و دودلی مانع شما شده است. بهتر است در این مورد با فردی مطمئن مشورت کنید و تا دیر نشده،خیلی زود تصمیم خود را قطعی کنید.
اگر فرصت پیش آمده از دست برود جبران آن امری دشوار خواهد بود.
به یک مهمانی دعوت می شوید و با یکی از آشنایان قدیمی خود دیدار خواهید کرد که خاطرات خوشایندی برای شما زنده خواهد شد

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین مهر

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

فردی خلاق و دانا هستید اما بدبینی و منفی بافی شما باعث شده است بعضی اوقات دیگران به شما اعتماد نکنند و پیشنهادات شما را نپذیرند . بهتر است انرژی مثبت خود را افزایش دهید و مثبت نگری را با خود تمرین کنید.
قدرت تخیل و حافظه تصویری خوبی دارید که امروز به کمک شما خواهند آمد و گرفتاری یکی از نزدیکان خود را حل خواهید که سبب شادی و افزایش اعتماد به نفس در شما خواهد شد

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین آبان

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت***آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت***جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

مهار کردن احساسات و انجام امور بر اساس منطق باعث پیشرفت و پیروزی شما در موقعیت های مختلف می شود. در قلبتان را بر روی هر کسی باز نکنید و از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید تا دیگر دچار مشکلات عاطفی نشوید.
یک پیشنهاد کاری برای شما پیش خواهد آمد که قبول آن, منجر به خیر و برکت برای شما می شود و می توانید در آن زمینه پیشرفت خوبی داشته باشید

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین آذر

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر: خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا” در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

بهتر است میان تفریح و کار خود تعادل بیشتری به خرج دهید.افراط در تفریح و خوشگذرانی پیامد خوبی برای شما نخواهد داشته و بعدها باعث پشیمانی شما می شود.
به خودتان ایمان داشته باشید و سعی کنید رویاهای خود را جدی بگیرید. شما توانمندی های فراوانی دارید و می توانید هر کاری را انجام دهید بنابراین هرگز تسلیم نشوید و در صورت شکست دوباره شروع کنید.

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین دی

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

رک گویی و غرور شما, نزدیکانتان را آزاد می دهد. دست از غرور و تکبر بردارید و اجازه دهید اطرافیانتان درون مهربان و سخاوتمند شما را ببینند. ایده آل طلبی شما باعث شده است گاهی از زندگی خود لذت نبرید سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید .
از موضوعی دلگیر هستید و قصد انتقام دارید سعی کنید دلخوری ها را رها کنید و به دیگران فرصت جبران اشتباهاتشان را بدهید

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین بهمن

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

امروز قدری احساساتی و زود رنج هستید و به همین دلیل باعث آسیب به خود و نزدیکان خود می شوید، سعی کنید با کوچ ترین حرفی از کوره در نروید یا دلخور نشوید و آستانه تحمل خودتان را بالا ببرید.
دوستی از شما کمک می خواهد زیرا در مدیریت و کنترل امور توانایی خوبی دارید و به خوبی می توانید شرایط پیچیده را مدیریت کنید. بنابر این با اعتماد به نفس سعی کنید مسائل را حل کنید.

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

متولدین اسفند

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر:خودت را به دست خداوند بسپار. اینقدر از روزگار شکایت نکن و در مقابل خواسته ی خدا ایستادگی نکن وگرنه سرگردان می شوی. خدا خود بر احوال دل همه آگاه است پس گله نداشته باش. خدا را از یاد نبر چون در همه حال اوست که راهنمای توست.

دوستان و آشنایان خوبی در کنار خود دارید که می توانید روی آن حساب کنید و از آن ها کمک بخواهید. برخی مشکلات به قدری بزرگ هستند که به تنهایی نمی توان از پس آن ها بر آمد.
موضوع را با اطرافیان خود در میان بگذارید و سعی کنید از کمک و پیشنهادات آن ها استفاده کنید.
تعادل را میان زندگی کاری و عاطفی خود برقرار کنید و وقت بیشتری را با خانواده خود بگذرانید. شاید یک پیک نیک و گشت و گذار در طبیعت فکر بدی نباشد.

فال - فال روزانه امروز | فال حافظ امروز جمعه 9 فروردین 98

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


9 + 1 =