بازگشت

فال روزانه امروز یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
30 مارس 2019 ساعت : 14:48
فال روزانه امروز

فال روزانه امروز یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸ : فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ می خوانید .

cfeb38372be31020e06f4088e913f222 2 620x552 - فال روزانه امروز یکشنبه 11 فروردین 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال تولد امروز

 

دوست عزیزی که ۱۰ شهریور به دنیا آمده اید، تولدتان را تبریک می گوئیم

 

شما شخصی مثبت اندیش،تاثیر گذار و قابل اطمینان هستید.دیگران برای مشورت به سراغ شما می آیند و از شما کمک می خواهند.

 

در زمینه کاری یا تحصیلی به یک پیروزی بزرگ یا ترفیع درجه خواهید رسید که مسیر موفقیت شما را هموار خواهد کرد البته کمی دچار تکبر و غرور هستید که بهتر است این خصوصیات خود را کم کنید تا بتوانید به جایگاهی که لیاقت آن را دارید برسید.

 

قدرت تصمیم گیری بالایی دارید که این خصوصیت در کنار خلاقیتتان به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان بهترین تصمیمات را بگیرید و بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

 

با اشخاص جدیدی آشنا می شوید که می توانند تاثیر مثبتی بر روحیه و شخصیت شما بگذارند و برای شما خیر و برکت می آورند

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

خودتان برای یک مهمانی یا مسافرت آماده کنید.روز پر حاشیه ای خواهید داشت که برای شما خوشآیند نیست و ممکن است اخلاق شما را تند کند و عصبی شوید.

 

به گفتار ورفتار خود دقت داشته باشید تا کسی را ناراحت نکنید.

 

کمی به احساسات دیگران توجه بیشتری نشان دهید و برای نظرات دیگران احترام قائل شوید چند کار ناتمام دارید که می توانید امروز را به انجام آن ها بپردازید تا در روزهای آینده کمی سرتان خلوت تر شود.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

علاقه زیادی به انجام امور گروهی دارید.امروز با دوستان و نزدیکان خود ملاقات خواهید کرد و چند کار گروهی انجام می دهید که در آن ها به خوبی خواهید درخشید.

 

قصد کمک کردن به دوستی را دارید و سعی دارید نهایت تلاشتان را برای حل مشکل او انجام دهید که امری خوب است، توجه کنید که برای کمک به دیگران از نیازهای خودتان غافل نشوید و وقتی را هم برای خودتان و نیازهای خودتان اختصاص دهید.

 

شاید دلتنگی زیادی برای یک رابطه قدیمی در وجودتان احساس کنید و علاقه مند باشید تا ان رابطه را بازسازی و احیا کنید اما بعضی روابط دیگر قابل بازگشت نیستند و بهتر است اشخاص جدیدی را وارد زندگی خود کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

امروز انرژی زیادی در خود احساس می کنید و اراده ای محکم برای انجام هر کاری دارید.اگر امروز قصد انجام کاری را داشته باشید یا بخواهید چیزی را به دست آورید، هیچ چیز جلو دارتان نخواهد بود و می توانید به اهداف خودتان برسید.

 

در گذشته گاهی تنبلی می کردید اما امروز بسیار خوش بین و پر اراده هستید و دیگر مانند سابق بیخیالی طی نخواهید کرد.

 

به آینده امیدوار باشید و ایمان داشته باشید با تلاش و پشتکار به آرزوهای خود خواهید رسید.جدیت خود را افزایش دهید و سعی کنید بیش از هر کسی به خوتان اعتماد داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

بر روی کنترل خشم و عصبانیت خودتان تمرین بیشتری انجام دهید و به جای قضاوت نابجا کمی صبوری به خرج دهید اگر در زمانی که مدارک و شهود کافی برای اتفاقی ندارید،بیهوده واکنش نشان ندهید و سخنی نگوئید که باعث پشیمانی شما در آینده شود.

 

توصیه می کنیم تا از موضوعی مطمئن نشده اید آن را برای دیگران بازگو نکنید و به عزت و آبروی دیگران اهمیت بدهید، اگر دچار مشکلی شده اید در ابتدا تلاش کنید خودتان به تنهایی ان را حل کنید و دیگران را وارد مشکل خود نکنید زیرا این کار باعث پیچیده شدن ماجرا و افزایش مشکلات می شود.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز روز پرتنشی برای شما خواهد بود و روحیه جنگنده و مبارز شما موجب افزایش تنش و حوادث خواهد شد. کمی آرامش خود را حفظ کنید و با کسانی که قصد کمک به شمارا دارند، به تندی برخورد نکنید.

 

سعی کنید از محیط زندگی خود دور شوید و به جایی آرام پناه ببرید تا آرامش و صلح در وجود شما بازگردد، اگر امکان آن را دارید به طبیعت و دشت و دمن بروید و کمی تفریح کنید.

 

دچار مشکلات مالی شده بودید که به زودی حل خواهد شد و کمی از دغدغه های شما را کاهش خواهد داد.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

با شخصی ملاقات خواهید کرد که بر خلاف میل شما رفتار خواهد کرد و منجر به ناراحتی و خشم شما خواهد شد اما بهتر است از کنار آن بی اعتنا عبور کنید و توجهی به برخوردهای ناخوشآیند او نداشته باشید.

 

قصد انجام کاری را دارید که بهتر است در ابتدا بر روی کلیت آن تمرکز کنید تا کم کم در فرصتی مناسب به جزئیات آن بپردازید، همچنین ممکن است موانعی بر سر راه شما پیدا شود که بهتر است با کمی تلاش و خلاقیت آن را از سر راه بردارید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

بهتر است امروز کمی به سلامتی خودتان اهمیت بیشتری بدهید و به آن توجه کنید. اگر امروز کارهای سنگینی انجام می دهید بهتر است در بین انجام امور استراحت را فراموش نکنید و به خودتان فشار نیاورید.

 

اشخاصی قصد دارند شما را مجبور به انجام کاری کنند که چندان باب میل شما نیست اما با تندی و خشونت نظر خود را ابراز نکنید و تلاش کنید به ارامی و نرمی توضیح دهید که از انجام این کار راضی نیستید و خوشحالتان نمی کند.

 

اولویت اول زندگیتان را خودتان قرار بدهید .به خواسته های درونی خودتان اهمیت بیشتری بدهید و کارهای کوچکی که باعث خوشحالیتان می شوند را پیدا کنید و انجام بدهید تا رضایت درونی شما از خودتان بهبود پیدا کند.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

از نظر روحی و احساسی انرژی مثبت و خوبی خواهید داشت اما مقداری دو به شک و دودل نسبت به انجام کاری هستید، دلتان می خواهد بتوانید همه گزینه های موجودتان را انجام دهید و نمی دانید چگونه انتخاب کنید.

 

بهتر است بر روی تمام گزینه ها تحقیق کنید و سعی کنید قسمتی از هر کدام را انجام دهید تا ببینید نسبت به کدام یک از آن ها علاقه و استعداد بیشتری دارید.

 

شما توانایی انجام دادن کارهای مختلفی را دارید.بنابراین اعتماد به نفس خود را افزایش دهید شما به خوبی از پس تمام کارها بر می ایید و نگرانی شما بی مورد است.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

در جمع خانوادگیتان مقداری تنش و دلخوری به وجود امده است که بهتر است در آن دخالت نکنید و سعی کنید تا آرام شدن جو خانوادگی در موضوعی اظهار نظر نکنید و تلاشی برای حل تنش نکنید که ممکن است مسائل را پیچیده تر کند.

 

امروز انرژی زیادی در خودتان احساس می کنید، سعی کنید این انرژی و روحیه مثبت را به طور هدفمند صرف کنید و برای حل مشکلات خود از این روحیه بهره ببرید.

 

در مورد موضوعی دچار عذاب وجدان و یا ترس شده اید که سعی کنید این احساسات منفی را از خودتان دور کنید و از انجام کارهای احساسی دوری کنید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

امروز کمی احساساتی و زودرنج هستید و در روابط عاطفی شما را گیج و گمراه می کند. گاهی اوقات نا امید و غمگین می شوید و گمان می کنید هیچ کاری از طرف شما برای حل مشکل پیش بر نمی اید اما بهتر است به این احساسات منفی بهایی ندهید و با مرور خاطرات خوب و خوشتان کمی حالتان را تغییر دهید.

 

بهتر است اطرافیان خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید با کسانی که شما را نا امید می کنند یا به شما احساسات منفی می دهند دوری کنید و با کسانی که انرژی مثبت و روحیه مبارز دارند بیشتر ملاقات کنید و از ان ها برای حل مشکلاتتان راهنمایی بگیرید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز برای شما روز حساسی است و برای کاری بسیار مهم و حیاتی تمرکز کرده اید.

 

ممکن است به خاطر عجله و بی دقتی، جزئیات را فراموش کنید و در نهایت دچار خطا شوید بنابراین تمرکز خود را از دست ندهید و سعی کنید با دقت و صبوری کار مورد نظر را انجام دهید تا باعث اتلاف وقت بیشتری نشود.

 

در روابط عاطفی و عشقیتان به مرحله خوبی رسیده اید و به خوبی می توانید روابط و اتفاقات آن را مدیریت کنید.استحکام روابط نیاز به عشق و صداقت دارد که شما هر دوی آن را دارید

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز روز خوب و مثبتی برای شما خواهد بود و حس و حال خوبی دارید.

 

با شخصی رو به رو خواهید شد که در ابتدا باعث استرس شما خواهد شد اما این شخص در حل مشکلی به شما کمک خواهید کرد که به نزدیک شدن به اهداف شما کمک خواهد کرد.

 

به انجام اموری خواهید پرداخت که آینده درخشانی خواهد داشت و بعدها برای شما نتایج خوبی در بر خواهد داشت.فراموش نکنید برای رسیدن به آرزوهایتان باید تلاش و پشتکار زیادی داشته باشید تا در آینده پشیمان نشوید.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهارده + 8 =