بازگشت

فال روزانه جمعه 15 آذر 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
05 دسامبر 2019 ساعت : 05:23
20170126144344473 1 - فال روزانه جمعه 15 آذر 98

فال روزانه جمعه ۱۵ آذر ۹۸ : فال روزانه جمعه ۱۶ آذر ۹۸ + فال حافظ ۱۶ آذر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

Astrology success 4 - فال روزانه جمعه 15 آذر 98
فال روز

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

فال روزانه جمعه ۱۶ آذر ۹۸ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۸/۰۹/۱۶

فال روز تولد (۹۸/۰۹/۱۶)

 

 

فال روزانه جمعه ۱۶ آذر ۹۸ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۸/۰۹/۱۶

 

 

دوست عزیزی که ۱۶ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! 

افکار و ایده های هیجان انگیزی دارید که هر کدام از آن ها می توانند شما را وارد حیطه و مسیر متفاوتی بکنند اما بهتر است وقتتان را برای امتحان کردن همه ی آن ها هدر ندهید!

 

سعی کنید یکی از آن ها که بیشتر برایتان جالب است و احتمال عملی شدن آن بیشتر است را انتخاب کنید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی و تلاش کنید تا به بیراهه نروید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

در صورتی که  می خواهید در مسیری که قدم گذاشته اید؛ موفق شوید باید امر مشورت گرفتن را فراموش نکنید همچنین خوشبختان دوستان و همراهان دلسوز و با تجربه ای در کنار خود دارید که می توانند به شما کمک کنند.

 

اگر مجرد هستید دوست دارید عشق واقعی را تجربه کنید اما فعلا درگیر کردن خودتان با مسائل عاطفی می تواند شما را از اهدافتان دور کند.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

ممکن است امروز گرهی در کارتان ایجاد شود که باز کردن آن زمان زیادی از شما می گیرد و ممکن است کمی عصبی و بی حوصله شوید.

 

اما به یاد داشته باشید هر کاری سختی ها و مشقت های مخصوص به خود را دارد و اگر فکر می کنید توان آن را ندارید بهتر است همین حالا منصرف شوید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

خواسته ها و رویاهای هیجان انگیزی در سر دارید و به سختی می توانید در برابر آن ها مقاومت کنید و دلتان می خواهد امروز حداقل یکی از آن ها را امتحان کنید.

 

شخصی در زندگی تان هست که شما به چشم یک الگو به او نگاه می کنید و حرف های او برای شما اهمیت زیادی دارد پس قبل از هر اقدامی با او مشورت کند.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

شما شخص کم طاقتی هستید و این موضوع بر روی زندگی شما تاثیر منفی گذاشته است. پیشنهاد می کنیم صبر و تحمل خود را بالا ببرید و سعی کنید واقعیت های زندگی را قبول کنید.

 

گاهی احساس می کنید امنیت درونی تان به خطر افتاده است و برای آن که بتوانید این موضوع را حل کنید نیاز است که “نه ” گفتن به دیگران را بیشتر امتحان کنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

بعضی مواقع درگیر احساسات متناقضی می شوید و نمی توانید به خوبی آن ها را تفکیک کنید اما این موضوع اهمیت زیادی دارد زیرا بر روی رفتارها و واکنش های شما هم تاثیر زیادی می گذارد.

 

سعی کنید دلیل این احساسات را ریشه یابی کنید و به دنبال راهی باشید تا بتوانید رفتارها و واکنش های خود را کنترل کنید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز کمی ناخوش احوال هستید احساس تهوع یا سرگیجه دارید پس بهتر است زمان بیشتری را در خانه بمانید و استراحت کنید تا حالتان بدتر نشود.

 

یک فرصت پیش بینی نشده جلوی راهتان پیش می آید که می تواند برای آینده کاری شما مهم و تاثیر گذار باشد اما باید برای تصمیم گیری هر چه سریع تر اقدام کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

دوست دارید امروز را بیشتر استراحت کنید و به خانه و اتاقتان سر و سامانی بدهیدپس سعی کنید در ابتدا وسایلی که دیگر به آن احتیاجی ندارید را کنار بگذارید تا فکری به حالشان بکنید.

 

تماشای یک فیلم یا رفتن به یک کافه می تواند شما و عشقتان را به هم نزدیک تر کند و بتوانید زمان خوبی را در کنار هم بگذرانید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز ممکن است شخصی بد قولی کند یا قرار ملاقات شما را به هم بزند اما بهتر است در مقابل این موضوع به اعصابتان مسلط باشید و خشم خود را کنترل کنید زیرا عصبانیت مشکلی را حل نمی کند.

 

به جای آن سعی کنید برنامه ی روزانه تان را تغییر دهید تا کم ترین وقت تلف شده را داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

سعی کنید مهربان تر باشید و  با افرادی که آشنایی چندانی ندارید ؛ بد خلقی نکنید زیرا این برخورد ها می تواند باعث شود دیگران ذهنیت بدی نسبت به شما داشته باشند.

 

مشکلاتی در محل تحصیل یا کارتان پیش آمده است که حسابی فکرتان را مشغول کرده است پس بهتر است در صورت امکان از کسی نظر خواهی کنید و راهنمایی بگیرید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

امروز کمی حال روحییتان روبه راه نیست و دلتنگ کسی هستید و این روحیه بر روی کارو رفتارتان با دیگران هم تاثیر گذاشته است.

 

سعی کنید برای دوری از سو تفاهمات احساسات خود را بیان کنید و مطمئن باشید اطرافیانتان احساسات شما را درک می کنند و سعی خواهند کرد در این لحظات در کنارتان باشند و با شما همدردی کنند.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

شما نمی توانید همه را راضی نگه دارید زیرا این کار باعث می شود رفته رفته از خود واقعیتان فاصله بگیرید و نتوانید به شخصیت مستقلی از خودتان دست پیدا کنید.

 

فشارهای مالی زیادی بر روی دوش شماست که شما را کلافه کرده است اما تنها راه نجات پیدا کردن از آن ها صبر و مدیریت منابع مالی تان است.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

اگر متاهل هستید بهتر است سعی کنید انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید و بدون دلیل بر روی مسائل پیش و پا افتاده سخت گیری نکنید زیرا این کار باعث می شود کم کم از هم دور می شوید.

 

دلتان می خواهد تغییراتی در زندگی تان ایجاد کنید. این کار می تواند بر روی روحیه ی شما نیز تاثیر زیادی بگذارد.

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


1 × چهار =