بازگشت

فال روزانه جمعه ۲۳ فروردین ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
11 آوریل 2019 ساعت : 22:48
فال روزانه

فال روزانه جمعه ۲۳ فروردین ۹۸ : فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ می خوانید …

10531399700117128380 - فال روزانه جمعه 23 فروردین 98

با عصرمگ همراه شوید …

 

متولدین ۲۳ فروردین امروز روز تولد شماست، روزتان مبارک

 

موفقیت های حرفه ای زیادی پیش روی شماست و برای رسیدن به جایگاه حقیقی خود باید تلاش و همت خود را افزایش دهید و مطمئن باشید نتیجه ی آن را مشاهده خواهید کرد.

 

به یک شناخت درونی از خود و احساسات خود خواهید رسید که شما را برای رسیدن به تعالی و رشد شخصیتی کمک خواهد کرد و می تواند در تمام جنبه های کاری و زندگی شخصی تاثیر مثبت بگذارد.

 

روابط عاطفی شما به خوبی پیش خواهد رفت که برای شما نوید بخش روزهای خوش، خواهد بود.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

در مسیر انجام کارهایتان با مخالفت از جانب شخصی رو به رو خواهید شد. این شخص از نزدیکان شماست و برای شما نظر این شخص اهمیت زیادی دارد.

 

اما فراموش نکنید شما تصمیم گیرنده نهایی هستید و باید خودتان برای زندگی خود تصمیم بگیرید هیچ کس بهتر از خود شما صلاحتان را نمی داند.

 

در زندگی عاطفی خود دچار سو تفاهم شده اید.بهتر است قبل از هر حرفی ، فرصت توضیح به شخص مقابل خود بدهید تا بعدا پشیمان نشوید

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

روابط اجتماعی شما محدود شده است و کمی در انزوا فرو رفته اید.بهتر است برای بیرون آمدن از تنهایی فکری به حال خود بکنید و از دیگران فاصله نگیرید.

 

با دوستان خود تماسی بگیرید و اگر امکان دارد دیداری با هم تازه کنید.

 

رابطه ای را به تازگی تمام کرده اید که برای شما خاطرات تلخی به همراه دارد.وقت آن رسیده است که برای این رابطه یک جایگزین پیدا کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

برای رسیدن به خواسته های خود در حال تلاش هستید اما طاقت شما به سر آمده است و دیگر نمی توانید برای رسیدن به خواسته های خود صبر کنید.یادتان باشد برای رسیدن به اهداف بزرگ باید صبر و حوصله داشت.

 

شما روحیه مثبت نگری خود را تحت هر شرایطی حفظ می کنید و حرف های نا امیدانه دیگران بر روی شما تاثیری نمی گذارد که این اخلاق شما را به شخصی قدرتمند و توانا تبدیل می کند.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

به یک مهمانی دعوت شده اید که کمی برای تیپ و ظاهر خود نگرانی دارید و گمان می کنید ظاهر شما برای آن مهمانی آماده نیست اما افکار بیهوده خود را دور بریزید و به این مهمانی بروید.

 

دست از عیب جویی خود بردارید و از مهمانی لذت ببرید و با افراد مختلف صحبت کنید.

 

شخصی قصد فریب شما را دارد و با نقاط ضعف شما آشنایی دارد ، از این شخص دوری کنید و دیگر به حرف های او توجهی نکنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

نسبت به شخصی احساس حسادت زیادی دارید و از این موضوع خودتان نیز ناراحتید برای اینکه این احساس را در خود کمرنگ کنید باید علت این احساس عدم امنیت را در خود بیابید تا بتوانید آن را حل کنید

 

همچنین بهتر است نسبت به خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید ، شما شخصیتی مهربان و ارزشمند دارید و نیازی به توجه دیگران ندارید تا خود را ثابت کنید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

اهل ورزش کردن هستید و به سلامتی و تغذیه خود اهمیت زیادی می دهید و این موضوع برای شما انرژی بخش و مثبت است و به شما کمک می کند تا برای خواسته های خود تلاش بیشتری تلاش کنید.

 

به یک رویداد فرهنگی دعوت می شوید که لذتی زیاد و احساسات مثبتی به شما تزریق می کند .

 

فال روزانه متولدین مهر

 

امروز در جمع خانوادگی خود کمی درگیری و بحث را شاهد هستید که شما را غمگین می کند و از این موضوع آزرده خاطر هستید اگر این موضوع و درگیری شما را ناراحت می کند، پس بهتر است از جمع کناره گیری کنید و کمی با خود خلوت کنید تا این قائله و دعواها تمام شود.

برای یک پیک نیک برنامه ریزی کرده بودید که شاید بهتر باشد آن را به روز دیگری موکول کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

قصد دارید جمع و جور کردن کارها در منزل را شروع کنید و به نظافت و تمیز کاری خانه بپردازید که این کار باعث می شود در طول هفته سرتان خلوت تر باشد و بتوانید روزهای بعدی به استراحت و دیگر امور خود بپردازید.

 

خبرهای خوبی خواهید شنید که برای آینده تحصیلی یا کاری شما تاثیر گزار است.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

شما کمی حساس شده اید و نسبت به کوچک ترین حرفی واکنش نشان می دهید که این به نفع شما نخواهد بود و دیگران را آزرده خاطر می کند.

 

اگر در توانتان است امروز را در خانه بمانید و کمی تنها باشید تا بتوانید احساسات خود را سبک سنگین کنید، دوستانتان یک برنامه تفریح برایتان ترتیب داده اند ، شاید بهتر باشد به این برنامه بروید و کمی خود را از تنش ها و دغدغه های خود دور کنید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

ایده های زیادی برای آینده خود دارید اما تلاش شما برای عملی کردن آن ها کم است. برای عملی شدن رویاهایتان برنامه ریزی داشته باشید و حتما با افراد دانا و موفق، که برای شما قابل اعتماد هستند، مشورت کنید تا از تجربیات آن ها استفاده کنید.

 

یادتان باشد وسواس و حساسیت زیادی بر روی خواسته های خود نداشته باشید و در این راه انعطاف پذیری خود را بیشتر کنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

تغییراتی اساسی در زندگی شما ، در حال وقوع است که گمان می کنید برای آن ها آمادگی لازم را ندارید و به هر طریقی دوست دارید، آن ها را به تعویق بیندازید، هر چند در ابتدا با این تغییر و تحول مخالفید اما در آینده می تواند تاثیر مثبتی بر روی شما بگذارد.

 

در زمینه کاری با شخصی به مشکل برخوردید که سما را عصبی و کج خلق کرده است اما بهتر است با صحبت کردن و ارامش مشکلات را حل کنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

برای رسیدن به اهداف خود تلاش زیادی کرده اید، اما هنوز به نتایج دلخواه خود نرسیده اید. امید خود را از دست ندهید و اگر امکان دارد، از دیگران کمک بگیرید تا موانعی که بر سر راهتان است را بردارید.

 

می توانید از شخصی مطمئن مشورت بگیرید تا برای ادامه کار، بتوانید بهترین مسیر را انتخاب کنید.

 

امروز انرژی زیادی در خود احساس می کنید پس بهتر است از آن جهت کارهای عقب مانده خود استفاده کنید و آن ها را سر و سامان ببخشید تا در روزهای آینده قدری سرتان خلوت تر بشود.

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × 3 =