بازگشت

فال روزانه جمعه 3 خرداد 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
21 می 2019 ساعت : 15:02
فال روزانه

فال روزانه جمعه ۳ خرداد ۹۸ : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد جدید فال متولدین امروز فال جالب را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

Astrology success 5 - فال روزانه جمعه 3 خرداد 98

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال روزانه ۳ خرداد ۹۸ (روز جمعه ) ۲۳ می

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۳ خرداد بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

شما دارای روحیه اجتماعی هستید و اطرافیانتان به راحتی به شما اعتماد می کنند و مسائل خصوصی خود را با شما در میان می گذارند.

 

ممکن است سلامتی شما با مشکلاتی همراه باشد و نیاز به مراجعه به پزشک متخصص داشته باشید پس کوتاهی نکنید و رسیدگی به وضعیت سلامت خود را پشت گوش نیندازید.

 

در مسائل کاری و تجاری با ضررهایی مواجه می شوید اما رفته رفته با کسب تجربه ، می توانید رشد چیدا کنید

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

در فکر شروع یک کسب و کار جدید هستید اما فعالیت های جدید را به بعد موکول کنید، در حال حاضر از موقعیت مالی و فکری خوبی برخوردار هستید و به نظر می رسد شروع یک کار جدید چندان عاقلانه نباشد.

 

امروز زمان بیشتری را در کنار خانواده و عزیزانتان بمانید و با آن ها در مورد موضوعات متفرقه صحبت کنید و به حرف هایشان گوش دهید

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

اشخاصی از راه دور به دیدار شما خواهند آمد که خوشحالی شما را دو چندان می کند و با آن ها به جاهای دیدنی شهرتان خواهید رفت تا با هم زمان خوبی را سپری کنید.

 

یک پیشنهاد شراکت دارید که بهتر قبل از هر تصمیمی دقت بیشتری لحاظ کنید و در مورد گذشته این اشخاص تحقیق بیشتری به عمل آورید و عجولانه تصمیم گیری نکنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

با نزدیکانتان قصد رفتن به یک سفر تفریحی را دارید, اما به دلایلی این برنامه لغو می شود یا به تاخیر می افتد، بهتر تا همه شرایط فراهم نشده است برای سفر اقدام نکنید.

 

اگر مجرد هستید اطرافیانتان در این مورد نگرانی هایی دارند و امروز با نصایح خود در مورد ازدواج شما کلافه کرده اند، سعی کنید به این حرف ها بی اعتنا باشید و در مسیر مورد نظرتان قدم بردارید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

شما ذاتا شخص مهربانی هستید اما به روز به دلیل خستگی زیاد کمی بی حوصله و بد خلق هستید.این تغییر رفتار نزدیکان شما را گیج کرده است و نمی توانند شرایط شما را درک کنند.

 

از بحث و کشمکش با دیگران خودداری کنید . بهتر است امروز بیشتر به استراحت و رسیدگی به خودتان بپردازید تا حالتان بهبود پیدا کند و بتوانید مانند سابق با دیگران برخورد کنید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

مشغله های کاری شما در روزهای گذشته باعث شده است از افراد خانواده غافل شوید و کمتر با آن ها وقت بگذرانید.

 

امروز زمان خوبی است که به دیدار نزدیکان و اعضای خانواده بروید و وقتی را در کنار آن ها و توجه به مسائل زندگی آن ها بپردازید.

 

اتفاقاتی افتاده است که شما در جریان آن نیستید و امروز می توانید در این مورد صحبت کنید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

شما روحیه مثبت و پرانرژی دارید و همواره سعی می کنید به دیگران کمک کنید و آماده یاری رساندن به اطرافیانتان هستید، مواظب باشید دیگران از مهربانی شما سو استفاده نکنند.

 

شخصی در اطراف شماست که از شادی و موفقیت شما ناراحت می شود و برای مانع تراشی هر کاری انجام می دهد. چنین افرادی را جدی نگیرید و از آن ها دوری کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

برای آن که بتوانید برای آینده خود تصمیماتی بگیرید, باید خانواده خود را قانع کنید که در این راه همراه و پشتیبان شما باشند.

 

شاید در ابتدا فکر کنید کار سختی باشد.هنگام صحبت کردن  احساسات و افکار خود را با صداقت و اعتماد به نفس بیان کنید و ایمان داشته باشید که آن ها اشتیاق شما را برای این کار درک خواهند کرد و برای کمک کردن به شما پیش قدم خواهند شد.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز در یک دورهمی خانوادگی قرار می گیرید و در آنجا شخصی به خاطر رفتارهای گذشته اتان شما را مورد انتقاد قرار می دهد، در این مورد سکوت کنید و اجازه ندهید چنین حرف هایی شما را ناراحت کند.

 

برای انجام برخی کارهایتان با مانع رو به رو شده اید. نگذارید چنین مواردی شما را نا امید کند پس با قدرت به راهتان ادامه دهید و موانع را بر طرف کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

دو تا از دوستانتان با هم دچار اختلاف شده اند و روابط دوستی شما در معرض خطر قرار گرفته است، سعی کنید امروز ملاقاتی با یکدیگر ترتیب دهید و سوتفاهمات را برطرف کنید تا کدورتی باقی نماند.

 

قصد انجام یک معامله اقتصادی را دارید که به نظر می رسد برای شما سودمند باشد پس موافقت خود را برای این خرید و فروش اعلام کنید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

تحولاتی در کسب و کار شما در حال وقوع است که در ابتدا, برای شما گیج کننده است ولی به مرور خواهید دید که این تغییرات برای شما نیز سودمند است و می تواند باعث پیشرفت شما شود.

 

اگر در یک رابطه عاطفی قرار دارید امروز، عشق زندگیتان تمام تلاشش را خواهد کرد که شما را خوشحال کند و بتوانید روز شاد و آرامی را با هم سپری کنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

شخصی در اطراف شما قرار دارد که شما به او اعتماد زیادی داشتید اما امروز متوجه خواهید شد که از اعتماد شما سو استفاده شده است و این موضوع روح شما را آزار خواهد داد.

 

به تازگی برای شروع یک کسب و کار سرمایه گذاری هایی انجام داده اید که امروز باید  برای پیشرفت در آن به یک سری کارها رسیدگی کنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

در مورد دوست یا عشق زندگیتان دچار شک و تردید شده اید اما سعی کنید عجولانه قضاوت نکنید تا از چیزی مطمئن نشده اید در این مورد حرفی نزنید.

 

موقعیت مالی شما در حال تغییرات بزرگی است و به زودی به سود قابل توجهی خواهید رسید که می تواند مشکلات مالی شما را تا حد زیادی کاهش دهد و خیالتان را راحت کند.

 

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


9 + 11 =