بازگشت

فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

Avatarنویسنده : عصرمگ
23 ژانویه 2019 ساعت : 00:24
فال روزانه حافظ

فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه ۳ بهمن ۹۷ : دوست عزیزی که ۳ بهمن به دنیا آمده اید، تولدت مبارک! امسال سالی است که باید برای خودتان وقت بیشتری بگذارید.

icon 4 small 3 4 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

با عصرمگ همراه شوید …

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۳ بهمن به دنیا آمده اید، تولدت مبارک! امسال سالی است که باید برای خودتان وقت بیشتری بگذارید. به جای این که مدام به دنبال کارهای نیمه تمام بدوید، کمی بایستید و اطرافتان را با دقت بیشتری نگاه کنید. راههای زیادی برای خوب زندگی کردن وجود دارد، تنها کافی ست که به دنبالش باشید. امسال روابط عاطفی تان بهتر از سال قبل خواهد بود. اگر مجرد هستید، احتمال شروع یک رابطه عاطفی نیز برایتان زیاد خواهد بود. اگر چه زندگی خیلی جاها بر وفق مرادتان نبوده اما هر چه شما آن را ساده تر بگیرید، برایتان ساده تر خواهد گذشت. مشکلات زندگی شما مشکلات کوچکی است که به سادگی از بین می روند پس انرژی خود را صرف آنها نکنید. به جای آن برای اهداف بلند مدت تان وقت بگذارید. در اوایل سال جدید پولی به دست تان می رسد که بسیاری از چاله های مالی تان را به کمک آن پر خواهید کرد. امسال هم از نظر درامد کاری و هم از نظر روابط عاطفی پیشرفت قابل ملاحظه ای، به خصوص در ماههای اردیبهشت و خرداد، خواهید داشت.

1728678 495 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

دوستی از راه دور خبر خوبی را به گوش تان خواهد رساند. این خبر به طور ناگهانی مسیر زندگی شما را تغییر می دهد و در شرایطی قرار می گیرید که نه تنها تجربه های جدید، بلکه دوستان جدیدی نیز پیدا خواهید کرد. بهتر است که این خبر را فعلا جایی بروز ندهید تا اقدامات لازم را در مورد آن انجام دهید. زمان آن است که از بودن با شریک زندگی تان نهایت لذت را ببرید. اگر در موردی خاص شک دارید، بهتر است که به زمان تکیه کنید تا همه چیز را به شما نشان دهد.

1728679 371 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

به فکر یادگیری حرفه جدیدی هستید، شاید در ابتدا برایتان گیج کننده باشد اما آینده درخشانی را پیش رویتان باز خواهد کرد. بهتر است که این روزها وقت تان را تنها صرف اهداف مهم زندگی تان کنید. کارهای کوچک تمرکز را از شما خواهد گرفت. رفتاری را که شما از شریک زندگی تان می بینید، بازتاب کارهای خودتان است. بنابراین اگر موضوعی شما را ناراحت کرده، بهتر است که ابتدا به خودتان نگاه کنید. همه چیز به بهترین شکل ممکن حل خواهد شد، اگر شما بخواهید.

1728680 840 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

امروز از طریق یکی از دوستان تان با فردی آشنا می شوید که تاثیر زیادی در زندگی تان خواهد داشت. برای نزدیک شدن به او بهتر است که خیلی عجولانه رفتار نکنید. هر چه محتاط تر باشید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. هدفی را که مدت هاست به دنبالش هستید، امروز نشانه هایی از برآورده شدن آن را مشاهده می کنید و و همین انرژی و امید شما را دوبرابر خواهد کرد. از آنجا که امروز بسیار جذاب و دوست داشتنی شده اید، بد نیست که با شریک زندگی تان قراری بگذارید و آتش عشق تان را شعله ور کنید.

1728681 189 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

امروز در جمعی حاضر می شوید. بهتر است هر اطلاعاتی که بین افراد این جمع رد و بدل می شود را خوب به خاطر بسپارید زیرا در آینده ای نزدیک به دردتان خواهد خورد. اگر در زمینه کاری به مشکلی بر خورده اید، افرادی در این جمع هستند که می توانند به شما کمک کنند. بنابراین خجالت را کنار بگذارید و برای ارتباط با آنها پیش قدم شوید. امروز فرصت خوبی ست تا به خودتان استراحتی بدهید و عصر خود را در خانه بگذارید. آشپزی می تواند تمام استرس ها را از شما دور کند. بنابراین برای خودتان وقت بگذارید.

1728682 659 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

تلفنی به شما می شود که حاوی خبرهای هیجان انگیز است. یک کاری که مدت ها بود رهایش کرده بودید، دوباره به راه افتاده و این موضوع شما را هیجان زده کرده است. بهتر است که زمانی را برای بررسی دقیق تر آن خالی کنید. مطمئن باشید که ارزشش اش را خواهد داشت. از یکی از همکاران تان دلخور هستید. اما این دلخوری شما خیلی طول نمی کشد زیرا خودتان هم می دانید که هیچکس در این بین مقصر نبوده است. حساسیت خود را کنار بگذارید تا از زندگی لذت بیشتری ببرید.

1728683 369 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

سرمایه ای داشته اید که امروز می فهمید ارزش آن بیشتر شده. همین فکر شما را هیجان زده کرده به طوری که مدام خیالپردازی می کنید. بهتر است که فعلا نقشه ای برای آن نکشید تا اطلاعات کامل تری را دریافت کنید. زمان آن است که به تمام فکرهای منفی خود در مورد رابطه عاطفی تان پایان دهید. از امروز به بعد مثبت اندیش باشید تا ببینید که چه فرصت های طلایی برایتان فراهم می شود تا طعم واقعی عشق را بیشتر بچشید.

1728684 800 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

از رفتار یکی از اطرافیان تان شاکی هستید و دوست دارید که این موضوع را به رویش بیاورید، اما بهتر است که فعلا دست نگه دارید زیرا احتمال این که کارهای او غیرعمدی باشد، زیاد است. اگر برای انجام کاری پول کافی ندارید، به جای منتظر بودن، آن را قرض کنید تا کارتان راه بیفتد، هر چه دیرتر دست به کار شوید، به ضررتان تمام خواهد شد.

1749663 945 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

امروز یکی دیگر از علاقمندی هایتان را کشف می کنید. اگر به دنبال آن باشید و دانش تان را در آن زمینه افزایش دهید، حتی می توانید از آن کسب درآمد کنید. از این رو روهایتان را جدی بگیرید. در رابطه عاطفی، به جای فرار کردن، بهتر است که با واقعیت ها روبه رو شوید. اگر موضوعی ست که نگران تان کرده، بهتر است که به طور مستقیم در مورد آن با شریک زندگی تان گفتگو کنید. اگر سعی کنید که احساسات تان را کنار بگذارید و با منطق پیش روید، آنوقت همه چیز به بهترین شکل ممکن اتفاق خواهد افتاد.

1749664 570 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

مدت زیادی ست که به دنبال کاری هستید، امروز فرصت آن فراهم می شود که اولین قدم را بردارید. اما سعی کنید که خیلی در مورد برنامه هایتان با دیگران صحبت نکنید زیرا ممکن است که جلوی پای شما سنگ بیندازند. هر چه مستقل تر عمل کنید، بهتر است. صحبت های این روزهای شما با شریک زندگی تان به خوبی پیش نمی رود اما نگران نباشید زیرا به زودی اتفاقی رخ می دهد که همه چیز به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد. در این شرایط سعی کنید که همواره ارتباط نزدیک تان را با طرف مقابل تان حفظ کنید.

1749665 385 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

اگر در محیط کار احساس ناامنی می کنید، خودتان را تحت فشار نگذارید. شاید وقت آن است کمی به خودتان استراحت دهید. شما نسبت به فردی که به او علاقه دارید، بیش از حد حساس هستید اما بهتر است که این حساسیت را کنار بگذارید زیرا به ضرر خودتان تمام می شود. به جای این که برای هر قدم تان برنامه ریزی کنید، بگذارید تا اتفاقات روال طبیعی خود را طی کنند. آنوقت خواهید دید که چقدر همه چیز در سر جای خودش قرار خواهد گرفت. در انتهای روز خبر خوبی می شنوید که نظرتان را نسبت به مسیله ای به کل تغییر می دهد.

1749666 956 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

اگر شرایط زندگی تان ناگهان تغییر کرد، به جای این که به سرعت در مورد آن تصمیم بگیرید، بهتر است که منتظر بمانید تا همه چیز آرام تر شود. از آنجا که احساسات تان اکنون بر عقل تان غالب است، نمی توانید تصمیم درست را بگیرید، پس صبر کلید رهایی شما از این شرایط است. یکی از اطرافیان به فکر راهی برای نزدیک تر شدن به شماست. سعی کنید که به او چراغ سبز نشان دهید زیرا ارتباط با او فواید زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت.

1749667 564 - فال روزانه حافظ با تعبیر دقیق ، امروز چهارشنبه 3 بهمن 97

در مورد انتخاب چیزی مردد هستید، برای تصمیم گیری به خودتان اعتماد کنید زیرا بهتر از هر کسی دیگه ای به شرایط مسلط اید. کارهای نیمه کاره زیادی در دست تان است که باید امروز تمام شان را به اتمام برسانید وگرنه فردی بدقول و غیر قابل اعتماد در نظر دیگران جلوه خواهید کرد. اگر به فکر رها کردن کاری هستید، اکنون زمان مناسبی برای این کار نیست. از پیش داوری در مورد دیگران دست بردارید. به آنها فرصت دهید تا خودشان را نشان دهند سپس در موردشان تصمیم بگیرید.

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × 2 =