بازگشت

فال روزانه دوشنبه 12 فروردین 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
31 مارس 2019 ساعت : 12:46
فال روزانه

فال روزانه دوشنبه ۱۲ فروردین ۹۸ : فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ می خوانید …

com.neno .fal 512x512 - فال روزانه دوشنبه 12 فروردین 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال تولد امروز

 

امروز دوازدهم فروردین روز تولد شماست که به شما تبریک می گوئیم.

 

آرزو و هدف بزرگی در سر دارید که برای عملی کردن آن باید تلاش خود را افزایش دهید، در کنار تلاش برای رسیدن به آرزوها و اهدافتان تفریح و سرگرمی را نیز فراموش نکنید و گاهی برای از بین بردن تنش های روزانه به خود استراحت بدهید.

 

اتفاقات خوب و مثبتی در روابط عاطفی شما پیش خواهد آمد که برای شما خوشایند است و آرامش زندگی شما را تکمیل می کند.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

برای احساسات و افکار دیگران ارزش بیشتری قائل شوید و سعی کنید با اطرافیان و نزدیکانتان ارتباط عمیق تری داشته باشید.

 

برای حفظ روابط عاطفی بهتر است گاهی انعطاف پذیرتر باشید و سعی کنید بعضی مواقع ایده آل گرایی خود را نادیده بگیرید و زندگی را سخت نگیرید.

 

امروز پیشنهادی چالش برانگیز به شما می شود بنابراین بهتر است قبل از تصمیم گیری قطعی با خانواده خودتان مشورت کنید و نظر آن ها را جویا شوید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

اتفاقات گذشته قدری شما را سردرگم و گیج کرده است. برای رفع ابهامات از شخصی قابل اعتماد صحبت کنید و سعی کنید از مشورت های او استفاده کنید.

 

قصد شرکت در یک کلاس هنری را دارید که برای شما مثبت است و به رفع تنش و ایجاد حسی خوب در شما کمک می کند، بهتر است سعی کنید از روزهای پیش روی خود لذت ببرید و خود را درگیر مال اندوزی و مسائل مالی نکنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

شاید بهتر باشد امروز دست از کار کردن بکشید و کمی با خانواده و یا دوستان خود وقت بگذرانید، به یک گردش دسته جمعی یا مهمانی بروید و سعی کنید کمی به خود استراحت دهید تا بتوانید افکارتان را سر و سامان ببخشید.

 

با یکی از دوستان قدیمی خود ملاقات خواهید کرد و با هم مدتی صحبت می کنید, کمی محتاط تر عمل کنید و هر حرفی را نزد او بازگو نکنید

 

فال روزانه متولدین تیر

 

شما فردی آرام و صبور هستید اما ااین روزها تحت فشار هستید و کمی حساس تر از قبل شده اید. ممکن است با حرفی به راحتی از کوره در بروید و خشمتان بروز کند.بهتر است آستانه تحمل خود را بالا ببرید و راه های کنترل خشم را امتحان کنید.

 

خبر خوبی امروز به شما می رسد که شما را غافلگیر می کند و بسیار خوشحال می شوید.از حال و هوای خوبتان بعد از شنیدن خبر استفاده کنید و یک جشن کوچک ترتیب دهید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

ایده ها و افکار مثبتی در سرتان است اما توانایی مدیریت آن ها را ندارید و نمی دانید باید کدام را  برای انجام در اولویت قرار دهید، یادتان باشد بدون تحقیق و سنجیدن جوانب کار قدمی بر ندارید تا بعدا پشیمان نشوید و اتلاف وقت بیشتری پیش نیاید.

 

امروز یک هدیه یا سوغات از یکی از دوستانتان دریافت می کنید که برای شما ارزش معنوی زیادی دارد و احساسات مثبتی را در شما ایجاد می کند

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز کمی درگیر افکار منفی خودتان هستید و کنترلی بر روی افکار و اعمال خودتان ندارید و به نظرتان می رسد که همه چیز پیچیده و سخت است

 

.این افکار را از خودتان دور کنید و به دیدار آدم های مثبت نگر و خوش بین بروید تا کمی انرژی مثبت بگیرید. همچنین می توانید خود را به طبیعت بسپارید و اوقاتی را با طبیعت گردی و گشت و گذار سپری کنید تا احساسات منفی تان از شما دور شود.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

خانواده و دوستان خوبی دارید که همیشه در مواقع نیاز از شما حمایت می کنند اما فراموش نکنید که شما باید خود را قوی تر کنید و بر روی اعتماد به نفس خود کار کنید.

 

سعی کنید بدبینی و شک را از خود دور کنید و دیدگاهی مثبت نسبت به جریانات پیش آمده داشته باشید.سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید چرا که ممکن است این بدبینی یا حسادت تمام چیزهایی که به دست آورده اید را از بین ببرد.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

خبر خوبی در مورد مسائل مالی دریافت می کنید که خوشحالی شما را دوچندان می کند و انرژی مثبت شما را افزایش می دهد، بهتر است مشکلات مالی خود را هرچه زودتر سر و سامان دهید تا دیگر ذهنتان را درگیر نکند.

 

اهداف بزرگی در سر دارید که موانع زیادی در سر راه آن است اما امیدتان را از دست ندهید و باتلاش و کوشش می توانید موانع پیش رو را از سر راه بردارید و به موفقیت نزدیک شوید.

فال روزانه متولدین آذر

 

چندان از تغییرات خوشتان نمی آید و دلتان می خواهد همه چیز همان طور که هست باقی بماند اما در زمینه ای باید تصمیم گیر کنید که این موضوع باعث تغییراتی در زندگی شما می شود.

 

بهتر است تا دیر نشده است تصمیم خود را بگیرید و درنگ نکنید که به ضرر شما تمام خواهد شد.

 

شخصی از نزدیکان شما از شما دلگیر است و امروز روز خوبی برای رفع کدورت های گذشته است سعی کنید مهربانی ذاتی خودتان را به او نشان دهید و با آرامش با یکدیگر صحبت کنید

 

فال روزانه متولدین دی

 

روز پر مشغله ای در پیش رو دارید و مجبورید به کارهای مختلفی رسیدگی کنید که شما را خسته می کند اما بهتر است سعی کنید کیفیت انجام کارهایتان را پایین نیاورید و دقت خود را افزایش دهید تا خطایی رخ ندهید.

 

یک مهمانی در پیش دارید که در آن خوش می درخشید و احساسات خوبی به شما منتقل می کند. با نزدیکان قدیمی خود دیدار می کنید که یادآور خاطرات خوبی برای شما خواهند بود.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز کمی محتاط تر باشید و مراقب حرف هایی که می زنید باشید چراکه تاثیر زیادی بر روی اطرافیان و دوستانتان خواهید گذاشت.

 

گاهی ممکن است ناخواسته موجب رنجش و ناراحتی دیگران شوید بنابراین سعی کنید هنگام زدن حرفی احساسات دیگران را هم در نظر بگیرید تا بعدها منجر به کدورت و کینه نشود.

 

فردی همیشه از شما مواظبت می کند و در هنگام گرفتاری به شما کمک می کند قدر او را بدانید و با او وقت بیشتری بگذرانید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

شاید گمان کنید امروز یک روز عادی و کسل کننده است اما از طرف فردی خبری غاافلگیر کننده خواهید شنید که موجب خوشحالی و شادی شما می شود.

 

در انتخاب موضوع یا فردی دچار وسواس شده اید و حساسیت زیادی به خرج می دهید شاید بهتر باشد زاویه دید خود را تغییر دهید و از حساسیت و ایده آل گرایی خود بکاهید.

 

درگیری ذهنی خود را دور بریزید و سعی کنید در حال زندگی کنید و از طبیعت و روزهای پیش رو لذت ببرید.

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هفده − یازده =