بازگشت

فال روزانه دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷

Avatarنویسنده : عصرمگ
10 مارس 2019 ساعت : 22:26
فال روزانه

فال روزانه دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷ : فال یا طالع بینی یکی از علوم قدیمی بوده که بر اساس مشاهده و نه بر منطق بیان می شود و هیچ دلیل و علمی برای واقعی بودن آن صحه نگذاشته است . با توکل و ایمان به خدا روز خود را شروع کنید.

fale roozaneh 2 - فال روزانه دوشنبه 20 اسفند ۹۷

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

انسان در زندگی شرایط مبهم و آشکار را با هم تجربه می کند و در فکر خود، شرایط مبهم را پیچیده می داند و از رویارویی با آن واهمه دارد؛ در حالی که شرایط روشن و آشکار را، زود باور می کند؛ غافل از اینکه شاید شرایط مبهم، بسیار سودمند و ساده تر باشند.

 

امروز، روزی با درگیری های متنوع کاری خواهید داشت که کل روز را مشغول سروسامان دادن آن خواهید بود و در کل بسیار خسته خواهید شد.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

انسان در مواقع خطر و ناامیدی به هرچیزی پناه می برد تا او را آرام سازد و از طریق آن در امان باشد. اما هنگامی که پناه به چیزی می برید که امان از شما بستاند، آن چیز نه تنها برایتان پناهی نیست، بلکه منشأ خطر همان خواهد بود.

 

امروز، روزی با برنامه های عادی دارید؛ گاه خسته و بی رمق و گاه شاد و پر انرژی می شوید و در کل روز را  با این شرایط ضد و نقیض سپری می کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

انسان در زندگی به دو شکل پیر می شود؛ یکی پیری جسمانی و دیگری پیری روحانی است. پیری جسمی را نمی تواند مانع شد، اما از پیری روحانی می توان جلوگیری کرد. در پیری جسمای، جسم و تن مچاله می شود؛ ولی در پیری روحانی، روح و فکر مچاله خواهد شد.

 

امروز، روزی با شرایط کم و بیش متغیری خواهید داشت که ممکن است با درگیری یا درد سرهایی همراه باشد. اما در کل به خیر می گذرد.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

وقتی قرار است در مورد زندگی کسی نظر بدهیم، همه علامه دهر می شویم و در پیشنهاد دادن و ابراز نظر درنگ نخواهیم کرد و هزاران راهکار ارائه می دهیم؛ اما وقتی نوبت به خودمان می رسد، هیچ برنامه، راهکار و نظری برای آینده خود نداریم و این مشکل اصلی ماست.

 

امروز، روزی با روزمرگی های متغیری دارید و بابت آن، کارهای روزمره شما به طرز خاصی جالب یا شاید عجیب انجام شود.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

خود را درگیر مسائل جزئی و یا انسان هایی کوچک مغز نکنید که بابت آن اوقات خود را پریشان سازید. برای انسان های عاقل توضیح جایز نیست؛

 

زیرا آنها شما را خوب درک می کنند، اما برای افراد نادان، هر توضیحی اضافی است؛ زیرا آنها هیچگاه با هیچ توضیحی شما را درک نمی کنند.

 

امروز، روزی با برنامه های نسبتاً عادی و معمولی خواهید داشت که ممکن است در اواخر روز با تغییراتی همراه باشد.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

در زندگی، گذشت برای شما معانی متفاوتی دارد، مثلاً با گذشت از موانع، موفق می شوید. با گذشت از مصائب، صبور می شوید. با گذشت از حوادث، جرأت می گیرید. با گذشت از زمان، پیر می شوید و با گذشت، بزرگ می شوید؛ و این گذشت، برای شما معنایی بسیار خاص دارد.

 

امروز با شرایط همیشگی خود روزتان را شروع و به پایان می رسانید؛ بدون اتفاق یا برنامه ای خاص.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

زمانی که خسته شده اید و احساس می کنید دیگر ادامه زندگی برایتان مقدور نیست، و هنگامی که وحشت زده و درمانده، دنبال کنج تنهایی می باشید، تا آرامش بیابید، بهترین پیشنهاد ما به شما این است که با قصه های بیداری، خود را به خوابی ژرف دعوت کنید که نهایتش شروعی دوباره باشد.

 

امروز، روزتان با شرایط همیشگی شروع می شود اما در اواخر روز با برخی مسائل جزئی مواجه می شوید. اما در کل روزی خوب خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

همان طور که یافتن طلا در میان انبوهی از سنگها کاری سخت و طاقت فرساست، یا یافتن الماس از قعر زمین. این در حالی است که برای ناب شدن چون الماس و طلا، باید از قعر زمین از انبوه سنگها و انجام سخت ترین و طاقت فرساترین کارها، عبور کنید.

 

امروز، روزی با شرایط متنوع کاری خواهید داشت و در ارتباط با برخی مسائل با برخی افراد جدید آشنا خواهید شد.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

هر روز به انتظار می نشینید تا روز پایان یابد و روز دیگری طلوع کند، غافل از این گذر روزها و شب ها، همچنان انتظاری واهی است؛ زیرا تکرار این روزها، تکرار عادات همیشگی ماست، بدون هیچ تغییری. این مشکل اساسی شماست که منتظر روزی جدید و انجام عادات کهنه خود می باشید.

 

امروز، شروعی مانند همیشه دارید و از روزمرگی کاری و زندگی خود خسته هستید، اما باز هم ادامه می دهید و با بی برنامگی روزتان ر ا به پایان می رسانید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

گاهی لازم است همچون آسمان بخشنده باشید و گاه لازم است همچون کوه محکم و صبور. گاهی لازم است چون خورشید بدرخشید و بر تاریکی نور، روشنایی بتابانید و گاهی لازم است چون دریا زلال و بی کینه باشید و این لازمه های زندگیتان می باشد.

 

امروز، روزی با داستان های متنوع در کار و زندگی خود دارید که ممکن است با برخی شرایط خاص مواجه شوید و کل روزتان را مشغول آن نمایید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

وقتی به خودتان بها دهید، هیچگاه خود را به بهای اندک نمی فروشید. وقتی خودتان را باور نمایید، هیچگاه نسبت به خود باور غلط نمی کنید. وقتی به خودتان احترام بگذارید، هیچگاه در هیچ جایی بی احترام نمی شوید و و قتی خود را بسازید، هیچگاه نمی شکنید.

 

امروز، روز کاری همیشگی خود را خواهید داشت و به تناسب آن مشغولیات زیادی کار و زندگی برایتان رقم می خورد و در طول روز به همین منوال خواهید بود.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

وسعت دید، وسعت تفکر شما را به نمایش می گذارد و وسعت تفکر، وسعت عمل شماست. هرگاه موفق شدید دیدگاه خود را وسعت ببخشید، مطمئن باشید فکرتان وسعت یافته است و با گستردگی و وسعت تفکر، عمل و اجرای شما وسعت پیدا می کند. پس همین حالا دیدگاه خود را تغییر دهید و به وسعت آن بیافزایید.

 

امروز، روزی با برنامه های متفاوتی خواهید داشت که البته با اتفاقات و رویدادهای متفاوت روبرو می شوید و در کل، روزی با مشغولیات متفاوت را تجربه خواهید کرد.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


بیست − هشت =