بازگشت

فال روزانه دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷

Avatarنویسنده : عصرمگ
17 مارس 2019 ساعت : 21:57
فال روزانه

فال روزانه دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ : دوست عزیزی که ۲۹ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی آگاه و هوشیار، موقر، با صداقت، جسور و جذاب هستید. شما با جذابیت ذاتی خود خیلی راحت همه را به سوی خودتان می کشانید و انها از مصاحبت با شما لذت می برند.

123712047 162684685ddead 1 - فال روزانه دوشنبه 27 اسفند ۹۷

با عصرمگ همرا شوید …

فال روزانه متولدین فروردین

 

کم کم خودت را برای دستاوردهای بزرگ آماده می کنید. دستاوردهایی که برای ادامه زندگی مجبور به انجام دادنش هستید. اما اگر قرار است برای این دستاوردها مسیر خود را به بیراهه ختم کنید و یا از انسانیت و اعتقادات خود دور شوید، حتی اگر چه به ظاهر هم زیان باشد، باید از آن برگردید.

 

امروز، روزی پر از درگیری های کاری و ذهنی دارید و از بابت آنها بسیار خسته و بی حوصله می شوید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

انسان های عجیبی هستیم گاه مانند کبک سر خود را زیر برف می بریم و خود را به غفلتی چند ساله فرو می بریم و گاه آنقدر معترض و خشمگین می شویم که قابل تصور نیست. مسلماً هر دوی این حالت ها منشی غیر انسانی دارد و قطعاً ما را به را بطلان و نابودی خواهد کشاند.

 

امروز، روزی متنوع تر از روزهای قبل دارید به شرط آنکه کمی بیشتر بر روی کاهرهایتان تمرکز کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

مناسبت های زیادی در پیش دارید که قطعاً با خوشی و سلامت برایتان سپری خواهد شد. چند نکته که در توصیه امروز به شما داده می شود، اعتدال، احتیاط و اعتبار است. احتیاط،  بابت اجتناب از خطرهای پیش روست. اعتدال، بابت عدم خارج شدن از مسیر مستقیم و اعتبار بابت، حفظ شأن و شخصیت شما در جامعه است.

 

امروز، حسابی سرتان شلوغ است و اواخر روز بسیار خسته و کوفته می شوید. اما از کارهایتان در پایان روز رضایت کامل دارید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

طالع خود را آنقدر بد و زشت تفسیر کرده اید که حتی خودتان به این باور رسیده اید که دیگر چاره ای جز تسلیم شدن در زندگی ندارید و این اشتباهی بس بزرگ است که شما را از خواسته و برنامه هایتان دورتر و دورتر می سازد.

 

امروز به شدت مشغول هستید. گاهی خوشحال، گاهی ناراحت و گاهی هیجان زده می شوید. اما در مجموع روزی خوب را پشت سر می گذارید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

تا می توانی دلی به دست آور، دل شکستن هنر نمی باشد. گاهی برای به دست آوردن دلی، یک لبخند کافی است و گاهی برای به دست آوردن دلی، میلیاردها هم هزینه کنید، ره به جایی نمی برید. موقعیت ها و زمان و حالت خرج کردن آنها را بدانید، کارهایتان بسیار بهتر پیش خواهد رفت.

 

امروز را بسیار سر حال و انرژیک آغاز می کنید و از روز خود بسیار استفاده می کنید؛ هر چند تؤام با خستگی است.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

بزرگی و سر بلندی درخت چنار بی اعتباری درخت سرو را نشان نمی دهد؛ حتی اگر درخت سرو، شاخ و برگی سر به زیرتر داشته باشد. همانطور که هر گلی رنگ و بوی خود را دارد و نمی توان گلی را بر گلی دیگر ترجیح و برتر دانست، برای انسان ها هم نمی توان از روی ظاهر رتبه و جایگاه تعیین کرد. آنچه در این دنیا وجود دارد، همه قرار دادی است.

 

امروز روز خود را بسیار خسته و خواب آلود آغاز می کنید. در عین بیکاری، بسیار سرتان شلوغ می شود و بسیار خسته می شوید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

گاهی بی رحمانه رفتارهای بدی از خود نشان می دهید. با آنکه خیلی زود پشیمان می شوید اما ممکن است در برخورد اول افکار بدی را متوجه خود سازید. برخورد اول بسیار سازنده و مهم تر از برخوردهای دیگر خواهد بود؛ حتی اگر در صدد جبران هم باشید، مسلماً هیچ چیز نمی تواند جای برخورد اول را داشته باشد.

 

امروز، روزی پر از استرس و اضطراب دارید و سرشار از تنش برایتان می گذرد. اما اواخر روز وضعتان بهتر می شود.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

برای جلای جسمتان، سمت هزاران دارو و طبیب می روید؛ اما هیچ وقت برای جلای روحتان،  کاری از پیش نمی برید. با آنکه روح شما جسم شما را بها می دهد و بر اساس آن جسم می تواند ادامه حیات خود را ممکن سازد، ولی با این حال بیشتر از همه به سلامت جسم اعتقاد دارید؛ در حالیکه منشاً تمام بیماری های جسمی، مشکلات روحی و عصبی است.

 

امروز حسابی به شما خوش می گذرد هر چند حسابی سرتان شلوغ است، اما چندان خسته نمی شوید و از آن لذت می برید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

منیت های زندگی انسان را به جهل می کشاند و جهل، خاموشی گفتار و کردار را فراهم می سازد و همین خاموشی مهر تأییدی است بر دشمنی، کینه، حسد، ریا و دروغ. و تمام اینها ریشه در جان انسان می دواند و نهایتاً منیت های زندگی را سبب می شود.

 

امروز، مملو از برنامه هایی غیر معمول برایتان است که نه تنها سوی به حالتان ندارد، بلکه شما را از برنامه های همیشگی تان نیز، دور می سازد.

 

فال روزانه متولدین دی

 

کلاغ را شوم می دانند و اعتقاد دارند این کلاغ پیام آور مصیبت و اخبار ناخوشایند است. گاهی کلاغ را با صدای غار غارش نوید دهنده خبرهای شاد و روزی نیک تفسیر می کنند؛ اما کلاغ، با پرهای سیاهش به دنبال زندگی خودش در تلاش است و نه از این تفسیرها چیزی می فهمد و نه باور می کند بخاطر او و صدایش، انسان ها درگیر چه اوهامی می شوند. خوش بحال شما که از این اوهام و خیالات دور هستید.

 

امروز، روزی با برنامه های متفرقه دارید. ولخرجی های زیادی خواهید داشت که در پایان روز حسابی عصبی می شوید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

شما انسانی مستعد هستید. مستعد تلاش، اراده و صبر. این در حالی است که برای اموری نظیر نا امیدی، باورهای غلط و افکار منفی نیز بسیار مستعد هستید و این ضد و نقیض هم هستند. این شرایط سبب می شود به خواسته های خود دیرتر و دشوارتر دست یابید.

 

امروز، برنامه های شما بسیار با دشواری پیش می رود زیرا با برخی برنامه های غیر قابل پیش بینی، روبرو می شوید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

دلهره های خود را در ظرفی در بسته بریزید و آن را در کنار خود داشته باشید. مادامی که عصبی شدید، نا امید شدید، بی اراده شدید و از زندگی خسته شدید و استرس های گاه و بیگاه داشتید، در ظرف خیالی خود را باز کنید و تمام این دلهره ها را در آن بریزید و سریع در آن را ببندید.

 

امروز حسابی سرتان خلوت است و برنامه های قبلی و همیشگی خود را ندارید.

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × چهار =