بازگشت

فال روزانه سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
03 دسامبر 2019 ساعت : 00:17
7327355 143 1 - فال روزانه سه شنبه 12 آذر 98

فال روزانه سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

Astrology success 4 - فال روزانه سه شنبه 12 آذر 98
فال روز

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

فال روزانه سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۸/۰۹/۱۲

فال روز تولد (۹۸/۰۹/۱۲)

دوست عزیزی که ۱۲ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

شما شخصی آرام و بعضا خجالتی هستید اما به زودی  وارد بازار کار می شوید و بهتر است که بر روی روابط اجتماعی خود کار کنید تا بتوانید به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنید.

 

هرچند به طور کلی آدم با احساسی هستید اما ممکن است نسبت به عشق و عاشقی بدبین شده باشید و به همین دلیل اجازه نمی دهید دیگران به شما نزدیک شوند.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

شما به طور کلی شخصی ایده آلیست هستید اما بهتر است امروز کمی واقع بین باشید و سطح انتظارات خود را پایین تر بیاورید.

 

گاهی اوقات در بعضی موارد بیش از اندازه سخت می گیرید و این رفتار باعث می شود دیگران نخواهند با شما وقت بگذرانند پس بنابراین بهتر است کمی بیخیالی طی کنید و بادیگران معاشرت کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

بهتر است امروز بیشتر سکوت کنید و به حرف های دیگران با دقت گوش دهید زیرا ممکن است در میان حرف هایش متوجه مطلبی شوید که برایتان اهمیت زیادی دارد.

 

شخصی رویاپرداز هستید و این موضوع برایتان اهمیت زیادی دارد. در حقیقت شخصی که سعی کند رویاهای شما را کم رنگ کند, در زندگی شما جایی نخواهد داشت!

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

گاهی احساس می کنید هر چه قدر هم که تلاش کنید و در کارهایتان نظم و پشتکار داشته باشید؛ دیگران برایشان اهمیتی ندارد و شما و تلاشتان را نادیده می گیرند.

 

اما بهتر است احساسات را کنار بگذارید و با جدیت به کارتان بپردازید به زودی دیگران هم به اهمیت کار شما پی می برند و به توانایی های شما پی می برند.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

احتمال آن وجود دارد که امروز مورد قضاوت بی رحمانه ای قرار بگیرید و از این بابت عصبانی شوید اما عصبانیت مشکلی را حل نمی کند بلکه مسائل را پیچیده تر می کند.

 

با یکی از دوستانتان ملاقات می کنید و با هم در مورد گذشته و خاطرات مشترکتان حرف هایی می زنید که به شما احساس خوبی منتقل می کند.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز دوست دارید با رقبایتان چالش جدیدی را تجربه کنید و خودتان و استعدادهایتان را محک بزنید و به دلیل اعمتاد به نفس و توانایی های ذاتی تان از این رقابت سربلند بیرون خواهید آمد.

 

به تازگی با شخصی آشنا شده اید که فکر می کنید همان نیمه ی گم شده ی شماست و می توانید با هم آینده ی درخشانی داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز بسیار پر حوصله و شاداب هستید و دلتان می خواهد از همین امروز برای توسعه ی کسب و کارتان تلاش بیشتری کنید و یا اگر در حال تحصیل هستید ؛ در محل تحصیلتان بیشتر مورد توجه قرار بگیرید.

 

امروز شانس نیز با شما یار خواهد بود همه چیز برایتان به خوبی و بدون هیچ مشکلی پیش خواهد رفت که برایتان موفقیت خوبی به حساب می آید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

امروز کمی استرس دارید زیرا کارها و وظایف زیادی بر روی دوش شماست که باید آن ها را به تنهایی انجام دهید و شرایط را مدیریت کنید.

 

شاید صحبت کردن با یک دوست و یا رفتن به یک پیاده روی در هوای آزاد بتواند حال و هوایتان را تغییر دهد و انرژی مثبت را به شما برگرداند.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز شخصی با شما صحبت های تندی میک ند و حتی اتهاماتای را به شما وارد می کند.

 

در چنین لحظاتی بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و سعی کنید با آرامش برخورد کنید و مواظب حرف هایی که می زنید باشید.

 

نسبت به خودتان برتوجه هستید اما بهتر است مواظب سلامتی خود باشید تا درگیر بیماری های واگیر دار نشوید

 

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز انتظارات شما در محل کار یا خانه برآورده نمی شود و از این بابت عصبانی و پریشان هستید اما توصیه ی ما به شما این است که در چنین شرایطی بر اعصابتان مسلط باشید زیرا با دعوا و بحث مشکلی حل نمی شود.

 

دلتان می خواهد مشکلات مالی تان هر چه زودتر حل شود اما این موضوع بدون صبر و استقامت  حل شدنی نیست.

 

فال روزانه متولدین دی

 

دلتان می خواهد با شخصی صحبت کنید و برایش درد و دل کنید اما حاساس می کنید به خاطر شرایط پیش آمده, از هم دور شده اید و چنین امکانی دیگر برایتان وجود ندارد.

 

سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و در این باره پیش قدم شوید و مطمئن باشید طرف مقابلتان هم از این دوری خسته شده است و دوست دارد در کنار شما باشد.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

گاهی اوقات افکار و احساساتتان را سانسور می کنید که می تواند در طولانی باعث بروز مشکل و دلخوری های بیشتری شود بنابراین اگر چیزی به ذهنتان می رسد بهتر است همان موقع آن را ابراز کنید.

 

اطرافیانتان هم ترجیح می دهند شما با آن ها رفتاری صادقانه داشته باشید و احساساتتان را از آن ها مخفی نکنید پس مطمئن باشید نتیجه ی این کارتان مثبت خواهد بود.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

ممکن است امروز از طرف شخصی, پیشنهادات شما مورد قبول واقع نشود و این موضوع بر روی اعتماد به نفس و حالتان تاثیر زیادی بگذارد.

 

پیشنهاد می کنیم منفی بافی را کنار بگذارید و سعی کنید این حقیقت را قبول کنید که همه مثل هم فکر نمی کنند و در زندگی هر کسی چنین لحظاتی نیز وجود دارد مهم این است که در این لحظه چه عکس العملی از خود نشان دهید

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


8 + یازده =