بازگشت

فال روزانه شنبه 16 آذر 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
06 دسامبر 2019 ساعت : 20:33
201238 588 1 - فال روزانه شنبه 16 آذر 98

فال روزانه شنبه ۱۶ آذر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

Astrology success 4 - فال روزانه شنبه 16 آذر 98
فال روز

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

فال روزانه شنبه ۱۶ آذر ۹۸ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۸/۰۹/۱۶

فال روز تولد (۹۸/۰۹/۱۶)

 

 

فال روزانه شنبه ۱۶ آذر ۹۸ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۸/۰۹/۱۶

دوست عزیزی که ۱۶آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی شاد وخوش گذران هستید و همیشه دوستان زیادی در اطراف خود دارید و می توانید با آن ها به تفریح و سرگرمی بپردازید.

 

اما از یک جایی به بعد لازم است که برای زندگی خود تصمیمات مهمی بگیرید و زندگی را جدی تر دنبال کنید تا بتوانید به اهداف و آرزوهایتان برسید و مطمئن باشید با انرژی و خوش بینیی که دارید قطعا موفق می شوید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

امروز آن قدر برنامه های متنوعی دارید که ممکن است به برخی از آن ها, به موقع نرسید و یا مجبور شوید برخی برنامه ها را فعلا لغو کنید.

 

بهتر است چندان به خودتان سخت نگیرید و کمی به خودتان استراحت بدهید زیرا نیازی نیست تمام کارها را امروز انجام دهید و می تواند برخی از آن ها را به روزهای دیگر موکول کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

امروز کمی دلگیر و ناراحت هستید و دلتان می خواهد پیش شخصی درد و دل کنید و حرف هایتان را بزنید تا کمی حالتان بهتر شود.

 

از درد و دل کردن و مطرح کردن نیازهایتان خجالت نکشید و اگر شخص مطمئنی در اطرافغتان دارید حتما سعی کنید کاملا صریح و رک حرف هایتان را بزنید مطمئن باشید او هم شما را درک می کند.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

از رفتار و برخورد کسی با خودتان خوشتان نمی آید و دلتان می خواهد این موضوع را مطرح کنید و از او بخواهید در رفتار خود تجدید نظر کند.

 

هر چند که از واکنش طرف مقابلتان می ترسید اما سعی کنید با صمیمیت و مهربانی حرفتان را بزنید؛ ممکن است کمی احساس گلو درد یا سردرد داشته باشید پس بهتر است به دکتر مراجعه کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

شما در فکر آن هستید که تغییراتی در رفتارتان ایجاد کنید و امروز ممکن است کاری را انجام دهید که اطرافیانتان را شگفت زده کنید اما خجالت را کنار بگذارید و سعی کنید به راهتان ادامه دهید.

 

هرچند ممکن است اطرافیانتان کمی شوکه شوند اما کم کم به این موضوع عادت می کنند و با تغییرات شما کنار می آیند.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

اگر متاهل هستید امروز روز خوبی است که کمی بیشتر با همسرتان وقت بگذرانید و با هم در مورد هفته ای که داشتید صحبت کنید این صحبت می تواند برای هر دویتان خوب باشد و کمی احساس سبکی کنید.

 

دلتان می خواهد به یکی از نزدیکانتان کمک کنید اما بهتر است تا خودش چنین خواسته ای از شما ندارد؛ در این کار دخالت نکنید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز کمی حال جسمی تان بهتر از دیروز است اما هنوز هم احتیاج دارید که کمی بیشتر استراحت کنید و با غذای مقوی خود را تقویت کنید تا حالتان بهبود پیدا کند.

 

در فکر آن هستید که با شخصی در رابطه با موضوعی صحبت کنید اما فعلا زمان خوبی برای این کار نیست و باید کمی بیشتر صبر کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

امروز ممکن است شخصی در مورد شما دچار سوتفاهم شود و نتوانید به درستی این موضوع را حل و فصل کنید. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و در این مورد بیش از اندازه اصرار نکنید.

 

اجازه بدهید هر دو طرف کمی آرام تر شوید و بعد با هم در این مورد صحبت کنید و مشکل را حل کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

شخصی در تلاش است تا به شما نزدیک تر شود اما شما مرزهایی در زندگی تان دارید و به آن ها پایبند هستید پس بهتر است در ابتدای کار این موضوع را عنوان کنید.

 

آرزویی در دل دارید که احساس می کنید رسیدن به آن بسیار سخت و یا غیر ممکن است اما بهتر مثبت اندیش باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

به نظر می رسد برای حل کردن موضوعی دچار دردسر شده اید و به تنهایی از پس آن بر نمی آئید بنابراین توصیه میک نیم غرور را کنار بگذارید و از کسی برای حل آن کمک بگیرید.

 

امروز دلتان می خواهد کمی بیشتر برای خودتان وقت بگذارید و تغییراتی در ظاهرتان ایجاد کنید. این کار می تواند به شما احساس خوبی دهد.

 

فال روزانه متولدین دی

 

در راهی قدم گذاشته اید که سختی ها و مشقت های زیادی دارد و احساس می کنید نمی توانید در این باره کاری انجام دهید و یا از پس کارها بر بیایید.

 

بهتر است در حال حاضر به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید خیلی زود روزهای خست عبور می کند و به تمام خواسته هایتان می رسید

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

دلتنگ شخصی هستید که از شما دور است و دلتان می خواهد او را ملاقات کنید اما در حال حاضر موقعیت برای این دیدار ممکن نیست.

 

سعی کنید خودتان را مشغول کارهای جدیدی کنید تا کم تر فکر و دلتنگی سراغتان بیاید. حرف زدن با یک دوست و یا قدم زدن در هوای آزاد می تواند افاکر منفی را از شما دور کند.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

گاهی احساس می کنید برای دیگران ارزشی ندارید و آن ها به ما اهمیتی ندارند اما بهتر است این افکار را کنار بگذارید و مطمئن باشید اطراف شما آدم هایی هستند که بیش از اندازه شما را دوست دارند.

 

امروز کمی احساس سردرد دارید و یا ممکن است سرماخورده باشید پس بهتر است کمی بیشتر به خودتان برسید و مواظب باشید تا حالتان بدتر نشود.

 

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


5 − 4 =