بازگشت

فال روزانه پنجشنبه 22 فروردین 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
10 آوریل 2019 ساعت : 23:25
فال روزانه

فال روزانه پنجشنبه ۲۲ فروردین ۹۸ : فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ  می خوانید …

 

443413829 talab org 2 620x523 - فال روزانه پنجشنبه 22 فروردین 98

با عصرمگ همراه شوید…

 

فال روزانه ۲۲ فروردین ۹۸ (روز پنجشنبه ) ۱۱ آوریل

 

فال تولد امروز

 

امروز بیست و دوم فروردین است و تولد شما متولدین امروز را تبریک می گوییم.

 

مدت هاست در فکر انجام کاری هستید اما به خاطر ترس از آینده این کار را به تاخیر انداخته اید. در بهترین فرصتی که برای عملی شدن آن پیش آمد, آن را انجام دهید و دیگر آن را به آینده موکول نکنید.

 

در آینده مسئولیت های بیشتری به عهده شما گذشته می شود و شما به بهترین نحو از عهده آن بر می آئید اما بهتر است در آینده سعی کنید نظم و ترتیب بیشتری در کارهای خود داشته باشید تا مشکلی پیش نیاید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

قصد یادگیری یا مطالعه در زمینه ای را دارید و امروز وقت خود را بیشتر صرف آموزش و تحقیق خواهید کرد و در این مورد پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت.

 

شخصی از شما درخواست کمک و یا راهنمائی دارد و شما می توانید مشکل او را حل کنید پس در این مورد کوتاهی نکنید و مطمئن باشید این خوبی شما جبران خواهد شد.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

به یک دورهمی یا مهمانی دعوت خواهید شد که در آنجا فردی را ملاقات می کنید که در گذشته کدورتی میان شما وجود داشته است. امروز یک فرصت خود برای آشتی و از بین بردن ناراحتی هاست.

 

در محل کار یا تحصیل به مشکلی برخورد کرده اید که دلیل آن بی توجهی خودتان بوده است.اما با مشورت و کمک گرفتن از شخصی مطمئن مشکلات شما به زودی حل خواهد شد.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

شما فردی رک و منطقی هستید و امروز کلام صریح شما باعث رنجش یکی از نزدیکانتان خواهد شداگر برایتان مقدور است از دل او در بیاورید و مهربان تر برخورد کنید.شاید بهتر باشد شیوه بیان خود را تغییر دهید تا باعث رنجش دیگران نشوید.

 

در محل کار یا تحصیل با چالشی رو به رو خواهید شد که به رحتی از آن عبور می کنید اما به خود مغرور نشوید و سعی کنید متواضعانه با تشویق ها برخورد کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

در مورد موضوعی دو دل هستید و نمی دانید چه انتخابی داشته باشید, تا آنجایی که می توانید در این مورد با دیگران صحبتی نکنید و از کسی نظرخواهی نکنید. این موضوعی است که خودتان شخصا باید آن را حل کنید.

 

در میان اعضای خانواده مشکلاتی پیش آمده است که تنها زمان می تواند مشکلات را حل و فصل کند و بهتر است مداخله ای در این مورد انجام ندهید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز با شخصی هم صحبت خواهید شد که از شما سوالاتی می پرسد و سعی کنید تا آن جا که می تواند حقیقت را بازگو کنید. لزوما نیازی نیست جزئیات را بیان کنید اما از گفتن دروغ نیز اجتناب کنید.

 

در محیط خانواده محدودیت هایی برایتان پیش آمده است که شما را عصبی کرده است اما با خشونت و عصبانیت مشکلات شما حل نخواهد شد بنابراین سعی کنید در آرامش راه حلی برای این موضوع بیابید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

در حال انجام کاری هستید که دیگران شما را از انجام آن منع می کنند و شما را برای آینده این کار نا امید می کنند.

 

گاهی دیگران احساسات و قدرت واقعی شما را نمی بینند پس نمی توانند مشاوران خوبی باشند. شما توانایی انجام کارهای بزرگ را دارید بنا بر این بدون اهمیت دادن به حرف دیگران با قدرت پیش بروید تا به اهداف مورد نظر خود برسید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

در جمع دوستانه خود شخصی با شما بد حرف می زند و با کنایه ها و کلام زهرآگین خود باعث رنجش شما می شود اما بهترین عکس العمل بی توجهی و سکوت است

 

پیشنهاد یک سفر با شما مطرح می شود که برایتان سودمند و شادی آور است بنابر این اگر برایتان مقدور است آن را قبول کنید و کمی به خود استراحت بدهید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

با فرد جدیدی آشنا خواهید شد که شخصیتی متفاوت و کمی عجیب دارد و همین خصوصیت, باعث جذب شما شده است.این شخص برای شما خاطرات شاد و هیجان انگیزی را رقم می زند و می تواند روزی به فردی نزدیک به شما و ارزشمند تبدیل شود.

 

در کارهای شما قدری تداخل پیش آمده است که شما باید با تغییر زمان بندی و صحبت کردن با دیگران این مشکل را حل کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

منتظر شخصی هستید که برای شما مهم و ارزشمند است. این انتظار به زودی پایان خواهد یافت و شما او را ملاقات می کنید پس خود را برای یک رویارویی جالب آماده کنید.

 

خبر خوبی به شما خواهد رسید که در کنار آن یکی از مشکلات  شما نیز حل خواهد شد و شادی شما را دو چندان می کند.اما فراموش نکنید که این خبر خوب را تا کاملا از آن مطمئن نشده اید, برای دیگران بازگو نکنید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

امروز از آن روزهای پر استرس برای شما خواهد بود و کمی از بابت پیشرفتن کارها نگران هستید. اما نگرانی شما بی مورد است و تمام اتفاقات بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت.

 

اگر کسی در اطراف شماست که مدام شما را نا امید می کند و یا ترس و نگرانی شما را بیشتر می کند, از او دوری کنید و یا به او به آرامی نذکر دهید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

شخصی قصد سو استفاده از مهربانی و بخشندگی شما را دارد, بهتر است در انتخاب دوست دقت بیشتری داشته باشید تا بعدها دل شکسته نشوید.

 

اگر در فکر ایجاد تغییراتی در زندگی خود هستید , بهتر است کمی دست نگه دارید و انجام آن را به روز دیگری موکول کنید و در مورد تاثیر این تغییرات بر روی زندگی خود , تحقیق بیشتری انجام دهید.

فال روزانه متولدین اسفند

 

در مسائل مالی مشکلات زیادی دارید که نمی دانید چگونه آن ها را حل و فصل کنید. بهترین اشخاصی که می توانند به شما کمک کنند, خانواده شما هستند و شما می توانید روی کمک و مشورت آن ها حساب باز کنید.

 

در مسائل عاطفی خبرهای خوشحال کننده ای خواهید شنید که منجر به استحکام روابط عشقی و صمیمیت بیشتر خواهد شد و به شما انرژی مثبت خواهد داد

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


15 − پانزده =