بازگشت

فال روزانه پنجشنبه 24 مرداد 98 همراه با تعبیر فال حافظ

Avatarنویسنده : عصرمگ
14 آگوست 2019 ساعت : 01:26
فال روزانه

فال روزانه پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ همراه با تعبیر فال حافظ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت عصرمگ می خوانید …

فال روزانه

فال روز,فال روزانه, فال روز,فال روزانه امروز, طالع بینی امروز,فال روزانه میلادی,فال روزانه میلادی واقعی, فال روزانه من پی ام سی,فال روزانه فردا برای من


با عصرمگ همراه شوید …

فال روزانه ۲۴ مرداد ۹۸ (روز پنجشنبه) ۱۵ اوت

 

فال تولد (متولدین امروز)

دوست عزیزی که امروز ۲۴ مرداد بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

شما شخصی مهربان و صادق هستید، شاید به همین دلیل باشد که به سادگی به دیگران اعتماد می کنید که می تواند باعث سو استفاده برخی افراد شود

به زودی در موقعیتی قرار می گیرید که مجبور هستید تصمیم نهایی خود را برای موضوعی بگیرید، ممکن است در این بین خبرهایی بشنوید که بر روی تصمیم شما هم تاثیر مستقیم بگذارد.

فال روزانه متولدین فروردین

احتمالا به تازگی موقعیتی را از دست داده اید که می توانست پیشرفت و موفقیت شما تضمین کند، حالا باید تلاش خود را بیشتر کنید تا بتوانید از فرصت های جدیدتان استفاده کنید تا مسیر شغلی شما را هموار کند.

ترسیدن یا نگرانی می تواند اوضاع را از کنترل شما خارج کند کاری که گمان می کنید درست است را انجام دهید و به زودی نتایج آن را مشاهده خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر مجرد هستید به زودی شخصی با پیشنهاد آشنایی نزد شما خواهد آمد اما ممکن است این آشنایی سرانجام چندان خوشایندی نداشته باشد.

بهتر است در این مورد دقت کنید.

خبرهای خوبی را به شما می دهند اما فعلا باید تا نهایی شدن ماجرا صبر کنید و بیشتر در مورد انتخاب های خود فکر کنید.، وفقیت های خوبی در انتظار شماست.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز رابطه عاشقانه شما به خوبی پیش می رود و می توانید با طرف مقابلتان ارتباط خوبی برقرار کنید، ممکن است گاهی اوقات بحث هایی داشته باشید اما امروز برای شما یک روز رویایی خواهد بود.

به شخصی در مورد انجام کاری قول داده بودید اما متاسفانه امروز نمی توانید به قولتان عمل کنید، بهتر است اشتباه خود را بپذیرید و عذرخواهی کنید

فال روزانه متولدین تیر

امروز برخی اتفاقات رخ خواهد داد که شما را به یاد گذشته می اندازد و وقت نسبتا زیادی را درگیر خاطرات و گذشته می شوید، بهتر است کارهایی انجام دهید تا حواستان از یادآوری گذشته پرت شود.

مهمانانی به منزل شما خواهند آمد ولی در این مورد استرس نداشته باشید.همه چیز مطابق میل شما پیش خواهد رفت و می توانید یک پذیرایی عالی از مهمانانتان داشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

تصمیم هایی برای انجام کارهایتان دارید.شاید برخی از نزدیکانتان بخواهند شما را از انجام کارهایتان منصرف کنند اما از انجام کارهایی که دوست دارید پشیمان نشوید و به کارتان ادامه دهید.

گاهی اوقات بحث های بیهوده ای با یکی اعضای خانواده اتان درید.سعی کنید نسبت به برخی امور بیخیال باشید و خیلی زندگی را سخت نگیرید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز روز خسته کننده ای برای شماست زیرا کارهایی باید انجام دهید که برای شما جذابیتی ندارد.در این مورد چاره ی دیگری ندارید و نمی توانید از این مسئولیت, شانه خالی کنید.

یکی از نزدیکان شما در وضعیت خوبی قرار و برای او نگران هستید. پس بهتر است امروز سری به او بزنید و احوال او را جویا شوید.

فال روزانه متولدین مهر

ممکن است شخصی قصد داشته باشد در کارهایتان مانع تراشی کند اما این موانع می توانند به نفع شما عمل کنند و مشکلات شما را حل کند.

زمان زیادی را درگیر کارهایتان بوده اید اکنون زمان آن است که با خانواده ی خودتان بیشتر وقت بگذرانید یادتان باشد زندگی در کار و پول خلاصه نشده است و باید برای تفریح و سرگرمی هم وقت بگذرانید.

فال روزانه متولدین آبان

شما شخصی محتاط و آرام هستید اما امروز مجبور هستید از پوسته خود خارج شوید و از حق خودتان دفاع کنید، شاید مجبور شوید با شخصی بحث و دعوا داشته باشید اما مطمئن باشید این تنش برای شما یک تجربه مهم و بزرگ است.

با شخصی به تازگی آشنا شده اید و امروز فرصت آن را دارید که بیشتر با هم وقت بگذرانید و اوقات خوبی را با هم سپری کنید.

فال روزانه متولدین آذر

سختی ها و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید اما به راهی که در پیش دارید ایمان داشته باشید، به زودی با صبر و استقامتی که از خود نشان داده اید؛ می توانید به آرزوها و رویاهایتان برسید.

گره ای در کارتان پیش آمده است بهتر است به جای امتحان کردن راه های تکراری، روشی جدید با کمی خلاقیت را امتحان کنید تا مشکلات پیش آمده را حل کنید.

فال روزانه متولدین دی

به تازگی در حال تجربه یک رابطه جدید هستید، بهتر است از اشتباهات و تجربیات گذشته خود درس بگیرید و روشی جدید برای ارتباط را انتخاب کنید.

یکی از نزدیکانتان از شما دلخوری هایی دارد : امروز فرصت خوبیست تا در موقعیتی مناسب از او دلجویی کنید و در مورد مشکلات گذشته با هم صحبت کنید.

راهی وجود دارد که هر دو طرف به خواسته هایتان می رسید و می توانید مشکلات گذشته را حل کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بسیار پر انرژی هستید و دوست دارید کارهای زیادی انجام دهید، در یک فعالیت گروهی شرکت خواهید کرد و می توانید به موفقیت ها و نتایج خوبی برسید.

یکی از دوستانتان با شما تماس می گیرد و در مرود مشکلاتش با شما درد و دل می کن،  شما کاری از دستتان بر نمی آید تا برای او انجام دهید اما می توانید یک شنونده خوب برای او باشید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز در مورد زندگی اجتماعی و رابطه ی عاطفی مطالب جالبی را خواهید آموخت که می تواند کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشد.

دوست دارید تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کنید؛ برای این کار باید تائید و موافقت اعضای خانواده اتان را جلب کنید.

در مورد مسئله ای نگرانی هایی دارید، تردید را ار خودتان دور کنید به زودی اتفاقاتی میفتد که متوجه خواهید شد در راه درستی قرار دارید.


فال روز,فال روزانه, فال روز,فال روزانه امروز, طالع بینی امروز,فال روزانه میلادی,فال روزانه میلادی واقعی, فال روزانه من پی ام سی,فال روزانه فردا برای من


 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


5 × سه =