بازگشت

فال روزانه پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
24 آوریل 2019 ساعت : 08:27
فال روزانه

فال روزانه پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۹۸ : فال روزانه فال امروز من فال روزانه میلادی جدیدترین فال امروز فال واقعی فال روز تولد فال امروز پی ام سی را در سایت عصرمگ می خوانید …

fale rooz 5 - فال روزانه پنجشنبه 5 اردیبهشت 98

با عصرمگ همراه شوید …

فال روزانه ۵ اردیبهشت ۹۸ (روز پنجشنبه) ۲۵ آوریل

فال تولد امروز

متولدین ۵ اردیبهشت، امروز روز شماست، روزتان مبارک 

شما شخصی قابل اعتماد و مثبت اندیش هستید و می توانید با کلمات و رفتار خود, این انرژی مثبت را به اطرافیان خود نیز منتقل کنید

به زودی یک پروژه جدید به شما پیشنهاد می شود که می تواند به کسب درآمد بیشتر شما کمک کند .مقداری مشکلات مالی داشتید که به زودی حل خواهد شد و می توانید پس انداز خود را افزایش دهید

فال روزانه متولدین فروردین

امروز هنگام صحبت کردن با اطرافیان خود دقت بیشتری به خرج دهید و قبل از هر حرفی خیلی خوب فکر کنید تا بعدها از حرف های امروز خود پشیمان نشوید.

در مورد احساسات خود چندان صادق نیستید و هنوز نتوانسته اید با احساسات خود صادق باشید و در این مورد با طرف مقابل خود صحبت کنید.

امروز موقعیتی پیش می آید که می توانید در این مورد صحبت های اولیه را انجام دهید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

با یکی از همکاران یا دوستان خود بحثی جدی خواهید داشته که نتیجه آن چندان به نفع شما نخواهد بود و از این موضوع عصبی هستید اما پرخاش یا تندی نمی تواند این وضعیت را تغییر دهد.

بهترین کار این است که دیگر خود را درگیر حواشی و مسائل جزئی نکنید تا چنین موقعیتی برایتان تکرار نشود.

فال روزانه متولدین خرداد

در روابط عاطفی خود احساس نزدیکی و محبت زیادی نسبت به یکدیگر دارید و این موضوع باعث حسادت شخصی شده است و این موضوع می تواند برای شما اتفاقات ناخوشایندی را رقم بزند

بنابراین در مورد روابط خود برای هر کسی صحبت نکنید تا دچار مشکل نشوید.

در هنگام رانندگی دقت بیشتری به خرج دهید و از هر حرکت خلاف قانون دوری کنید تا متضرر نشوید.

فال روزانه متولدین تیر

مثبت نگری و خوش بینی می تواند تاثیر مثبتی بر روی کیفیت زندگی شما بگذارد پس از همین امروز سعی کنید در هر کاری مثبت اندیش باشید و روحیه خود را حفظ کنید.

در وضعیت سلامت جسمی خوبی قرار دارید و وقت آن رسیده است که ورزش یا پیاده روی روزانه را در برنامه روزانه خود بگنجانید

فال روزانه متولدین مرداد

شما شخصی قوی وبا روحیه هستید و می توانید در برابر خواسته های غیر منطقی دیگران مقاومت کنید

امروز برخی افراد بی نظمی هایی انجام می دهند که بر روی برنامه های شما تاثیر منفی خواهد گذاشت اما تا پایان روز می توانید مسائل پیش آمده را مدیریت کنید تا روال برنامه های شما به هم نریزد.

فال روزانه متولدین شهریور

در شرایطی قرار گرفته اید که باید میان انتخاب منطقی و احساسی , یک کدام را انتخاب کنید و این موضوع می تواند تبعات مختلفی برای شما داشته باشد.

بهتر است کمی منطقی تر باشید و همه مسائل را با دید احساسی نگاه نکنید. بعضی مواقع احساسی عمل کردن ی تواند در آینده به ضرر شما تمام شود.

بنابراین سعی کنید انتخابی داشته باشید که در آینده با احتمال شکست کمتری مواجه شوید.

فال روزانه متولدین مهر

برای یک امتحان یا یک مسابقه , در حال تلاش هستید و نتیجه آن برای شما اهمیت زیادی دارد، نگرانی و استرس را از خود دور کنید. شما به سختی تلاش کرده اید و حتما موفق خواهید شد.

به یک مکان تفریحی یا تاریخی خواهید رفت و در آنجا اطلاعات خوبی کسب خواهید کرد که برای شما لذت بخش است و می تواند جزو خاطرات ماندگار در ذهن شما باشد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز یک عکس قدیمی یا یک آهنگ شما را به یاد خاطرات قدیمی می اندازد و غرق در مرور خاطرات تلخ و شیرین خود می شوید. برای آن که از این حال و هوا خارج شوید به دیدار دوستان خود بروید یا کتابی مطالعه کنید تا فکرتان جمع و جور شود.

درگیر برخی کارهای بانکی خواهید شد که برای خسته کننده و ملال آور خواهد بود اما در نهایت همه چیز آن طور که می خواهید پیش خواهد رفت.

فال روزانه متولدین آذر

بدون آن که بخواهید به یک جایی دعوت می شوید و در آنجا شخصی را خواهید دید که چندان برای شما خوشایند نیست در این مورد کاری از دست شما ساخته نیست بنابراین خونسردی خود را حفظ کنید و سعی کنید برخوردی با او نداشته باشید.

برای یک سفر دز حال آماده شدن هستید، بهتر است امروز خرید های مورد نیاز خود را انجام دهید تا استرس نداشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

منتظر یک خبر خوب هستید که ممکن است امروز نتیجه مورد نظر, به گوشتان برسد و شما را غرق در شادی کند. بهتر است خود را برای تغییرات بزرگی که در راه است آماده کنید.

شرایط مالی شما دچار مشکلاتی شده است بنابراین در خرج و مخارج خود احتیاز بیشتری به خرج دهید و خرید های خود را در دفترچه ای یادداشت کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

شخصی در اطراف شماست که بسیار مهربان و خوش قلب است اما گاهی با حرف هایی که می زند شما را کلافه می کند، بهتر است با او مدارا کنید و با تلخی برخورد نکنید تا او را نرنجانید.

کارهای زیادی است که باید انجام دهید و اسین موضوع شما را نگران کرده است بهتر است برای انجام کارهای خود، یک جدول زمان بندی تعیین کنید تا بتوانید به همه کارهای خود رسیدگی کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شخصی در اطراف شماست که خواسته یا ناخواسته شما را تحقیر می کند یا رازهای شما را برای دیگران بازگو می کند.بهتر است در ابتدا به آرامی به او تذکر بدهید و با او صحبت کنید.

اگر بازهم به این کار خود ادامه داد، او را از زندگی خود حذف کنید این رفتار می تواند برای شما و آینده تان تاثیر مخربی داشته باشد.

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


نوزده + پنج =