بازگشت

فال روزانه چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸ + فال حافظ ۱۱ دی ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
31 دسامبر 2019 ساعت : 17:00
طالع بینی و فال روزانه,فال روزانه برترین ها ,فال روزانه نمناک,فال روزانه سیمرغ

فال روزانه چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸ + فال حافظ ۱۱ دی ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

Astrology success 4 - فال روزانه چهارشنبه 11 دی 98 + فال حافظ 11 دی 98
فال روز

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

فال روزانه امروز ۱۱ دی ۹۸ (چهارشنبه)

فال تولد (متولدین امروز)

دوست عزیزی که امروز ۱۱ دی بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

گاهی اوقات اختلاف عقیده میان شما و اعضای خانواده اتان باعث می شود کدورت هایی میانتان پیش بیاد اما شما نباید اجازه دهید این موضوع روابط عاطفی شما را تحت تاثیر قرار دهید و یا اختلافات عمیق شود.

اگر قصد دارید شغل جدیدی را امتحان کنید بهتر است هر چه سریع تر آن را شروع کنید چون ممکن است برخی فرصت های طلایی را از دست بدهید.

فال روزانه متولدین فروردین

الان زمان آن است که خودتان را برای روزهای آینده آماده کنید زیرا به زودی امتحان یا یک مسابقه در پیش دارید که برای شما و آینده اتان مهم و حیاتی است.

امروز کمی احساس کسالت و بی حوصلگی با شما همراه است پس بهتر است سعی کنید با دوستانتان تماس بگیرید و یک قرار دوستانه ترتیب دهید تا حال و هوایتان عوض شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

گاهی دلتان می خواهد از زندگی روزمره فاصله بگیرید و کارهای جدیدی را امتحان کنید اما برای این کار لازم است ابتدا مسیولیت های خود را کم تر کنید تا نبود شما بر روی زندگی دیگران تاثیر منفی نگذارد.

اگر می خواهید در یک رابطه ی عاشقانه موفق باشید نیاز است که در مورد خواسته ها و نیازهایتان واضح حرف بزنید.

فال روزانه متولدین خرداد

در روزهای گذشته فشار زیادی بر روی شما بوده است و حالا دوست دارید امروز در خانه بمانید تا استراحت و آرامش بیشتری داشته باشید پس سعی کنید قرار های غیر ضروری خود را لغو کنید.

امروز یکی از نزدیکانتان با رفتار بی ملاحظه اش شما را به دردسر می اندازد اما بهتر است به جای عصبانی شدن سعی کنید مشکل را فعلا حل کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است به دلایل فنی برخی قرارها و یا جلسه ی کاریتان به تعویق بیفتد که باعث می شود زمان زیادی را بیکار بمانید پس بهتر است از این فرصت استفاده کنید و به کارهای شخصی خود بپردازید.

اگر امروز کمی احساس دل درد یا خستگی داشتید؛ بهتر است کمی در میان کارهایتان استراحت کنید تا حالتان بدتر نشود.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز بهترین زمان برای وقت گذراندن با دوستانتان است زیرا یکی از آن ها از راه دوری به شهر شما آمده است و حالا می توانید با هم دیدار داشته باشید و رفع دلتنگی کنید.

مسائلی هست که احساس می کنید با فردی باید در میان بگذارید پس هر چه زودتر این کار را انجام دهید و خیال خودتان را راحت کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

احساس می کنید از وضعیت شغلی یا تحصیلیتان رضایت ندارید اما فعلا موقعهیت خوبی برای کنار کشیدن و یا تغییر آن نیست زیرا ممکن است همه چیز را به درستی بررسی نکرده باشید.

همسرتان مدتی است از شما دوری می کند و این کار برای شما ناراحت کننده است اما بهتر است در یک موقعیت مناسب با هم صحبت کنید تا دلیل این موضوع روشن شود.

فال روزانه متولدین مهر

اختلاف میان شما و یکی از عزیزانتان باعث شده است تصمیم بگیرید در برخی رفتارها و واکنش های خود تجدید نظر کنید اما برای این کار لازم است که از دیگران کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

یکی از لوازم خانه اتان خراب شده است که باید برای آن هزینه ای در نظر بگیرید اما بهتر است برای تعمیر آن هرچه زودتر اقدام کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکن است شخصی سرزده به دیدار شما بیاید و با هم ملاقات گرمی داشته باشید و بتوانید چند ساعتی فارغ از مشکلات خوش بگذرانید و با دیگران معاشرت داشته باشید.

برای یک مهمانی و یا جشن هیجان زده هستید و دلتان می خواهد هر چه زودتر زمان آن فرا برسد اما فعلا باید بر روی فراهم کردن مقدمات آن تمرکز کنید.

فال روزانه متولدین آذر

روحیه ی شما در مسائل تحصیلی به شدت پایین امده است و دلیل آن شکست های کوچکی است که در گذشته تجربه کرده اید اما نگران نباشید زیرا به خوبی می توانید از عهده ی آن بربیایید.

اگر در یک رابطه ی عاشقانه هستید بهتر است امروز محتاط تر باشید و هر چیزی را به زبان نیاورید زیرا می تواند شما را دچار دردسر کند.

فال روزانه متولدین دی

ممکن است امروز با یکی از اعضای خانواده اتان در خانه بحث هایی داشته باشید که باعث نگرانی شما می شود اما بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و اجازه ندهید مسائل شخصی تمرکزتان را به هم بزند.

رضایت شما از وضعیت اقتصادیتان به شدت کاهش پیدا کرده است اما برای حل کردن مسئله باید جدیت بیشتری از خود نشان دهید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز یک موقعیت خوب برای شما مهیا می شود که می توانید عملکردتان در زمینه کاری یا تحصیلی را بهبود ببخشید اما ممکن است مجبور شوید برخی برنامه های شخصی خود را لغو کنید.

گاهی احساس می کنید میان شما و عشقتان فاصله افتاده است اما این موضوع ممکن است فقط حدسیات خودتان باشد و ربطی به واقعیت نداشته باشد.

فال روزانه متولدین اسفند

اگر شاغل یا در حال تحصیل هستید احتمالا امروز میان شما و فردی  تعارضی صورت می گیرد که باعث می شود نتوانید برای بقیه روز تمرکز کافی داشته باشید.

بهتر است سعی کنید این اختلاف را همین امروز حل کنید زیرا این مشکل می تواند رفته رفته ابعاد تازه تری به خود بگیرد و شما را دچار دردسر کند.

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


سه × 5 =