بازگشت

فال روزانه چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
04 ژوئن 2019 ساعت : 09:55
فال روزانه

فال روزانه چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۸ : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد جدید فال متولدین امروز فال جالب فال تولد میلادی را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

tarot card 3 - فال روزانه چهارشنبه 15 خرداد 98

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال روزانه ۱۴ خرداد ۹۸ (روز چهارشنبه) ۵ آوریل

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۱۵ خرداد بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

بهتر است سعی کنید روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و با آدم های بیشتری ارتباط برقرار کنید، گوشه گیری و انزوا می تواند موقعیت های مهمی را از شما بگیرد.

 

مدتی را مجبور هستید فشار کاری زیادی  را تحمل کنید و تمام تمرکز خود را بر روی کار بگذارید.خانواده شما موقعیت شما را درک می کنند اما بهتر است زمانی را در نظر بگیرید تا با خانواده خود وقت بگذرانید و کمی استراحت کنید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

نگرانی برای آن که همه کارهایتان طبق برنامه پیش برود خوب است اما نباید در این مورد حساسیت بیش از اندازه ای داشته باشید.

 

انعطاف بیشتری از خود نشان دهید و با اتفاقات غیر قابل پیش بینی راحت برخورد کنید و در این مورد استرس و نگرانی نداشته باشید.

 

روابط عاطفی شما در مسیر درستی قرار گرفته است و در هنگام مشکلات می توانید به عشق زندگیتان تکیه کنید

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

امروز افکار پریشانی سراغتان آمده است و نمی توانید به خوبی تمرکز کتید.کمی به خودتان استراحت بدهید و خود را سرگرم موضوعات و کارهای دیگر کنید.

 

در یکی از شبکه های مجازی خبری از عشق سابقتان می شنوید و خاطرات گذشته در ذهنتان تکرار می شود؛ به این موضوع اهمیتی ندهید و گذشته را رها کنید.

 

یادآوری گذشته روزهای آینده شما را خراب می کند.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

در مورد موضوع مهمی تحت فشار هستید تا هر چه زودتر تصمیمات خود را علنی کنید اما احساس می کنید هنز نتوانسته اید تصمیم قطعی بگیرید و نیاز به زمان بیشتری دارید.

 

این موضوع را با نزدیکانتان در میان بگذارید و توضیح دهید که به فکر کردن بیشتر نیاز دارید و باید تمام ابعاد و شرایط این موضوع را بررسی کنید تا بتوانید تصمیم نهایی را اعلام کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

در زمینه اقتصادی در شرایط بدی به سر می برید و این موضوع باعث شده است کمی بدخلق و عصبی باشید، مسئولیت این وضعیت را به عهده بگیرید و به دنبال توجیح یا مقصر نباشید.

 

فکر کنید و ببینید در حال حاضر چه کمکی از دست شما ساخته است تا بتوانید شرایط را بهبود ببخشید تا بتوانید مشکلات مالی پیش آمده را کاهش دهید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

در روزهای گذشته در محل کارتان فشار روحی زیادی بر روی شما بوده است و حالا احساس می کنید نیاز به تفریح و استراحت دارید.

 

خلوتی را پیدا کنید و در آنجا با آرامش با خودتان خلوت کنید تا خستگیتان رفع شود و بتوانید به زندگی عادی و روزمره خود بازگردید.

 

یکی از دوستنتان خبر خوشحال کننده ای برای شما دارد که می تواند در روحیه شما تاثیر مثبتی داشته باشد.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

در شرایط کنونی تنها چیزی که احتیاج دارید آسایش و آرامش روحی است که به راحتی می توانید در کنار عشقتان این آرامش را تجربه کنید که برای شما یک موهبت عالی به حساب می آید.

 

در حال شروع یک کسب و کار جدید هستید اما امروز نمی خواهید به آن فکر کنید و ترجیح می دهید امروز را در کنار خانواده باشید وبه بقیه مسائل توجهی نکنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

یک مشکل جسمی برای شما پیش آمده است و امروز مجبورید بیشتر در خانه بمانید و به استراحت بپردازید اما استرس برای پروژه های کاری یا تحصیلی باعث می شود تصمیم بگیرید به کارهای عقب افتاده خود برسید.

 

به تغذیه و خورد و خوراک خود توجه بیشتری نشان دهید و سعی کنید برای خود یک برنامه غذایی سالم ترتیب دهید تا سلامت خود را زودتر بازیابید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز یک جو متشنج در خانه شما پیش آمده است که برای شما ناراحت کننده است و از این بابت آشفته هستید اما نگران نباشید به زودی این درگیری ها رفع خواهد شد.

 

امروز وقت مناسبی است تا به مطالعه و تحقیق بپردازید واطلاعات خود را در زمینه کاری یا تحصیلی خود به روزرسانی کنید و ایده های جدیدی برای پیشرفت پیدا کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

بعد از مدت ها امروز می توانید در خانه به استراحت بپردازید و کارهای عقب افتاده خود را سر و سامان ببخشید و یا کمی به گردگیری و نظافت منزل بپردازید.

 

با عشق زندگیتان شرایط خوبی را سپری می کنید و احساس می کنید به شناخت کافی از او رسیده اید و می توانید بهش در زمینه های مختلف اعتماد کنید یا از او کمک بخواهید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

امروز کمی دلتان گرفته است و دلتنگ عزیزانتان هستید.مثبت اندیشی را در خود تقویت کنید و فضای اطراف خود را شاد کنید تا این شادی و انرژی مثبت به خودتان برگردد.

 

به سلامتی خودتان اهمیت بدهید و اگر فکر می کنید کاری, ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد؛ از آن دوری کنید و مواظب باشید تا صدمه ای نبینید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

روزگار سختی دارید اما با شوخ طبعی و انرژی مثبت خود می توانید وضعیت را قابل تحمل کنید و آرامش را به زندگی خود برگردانید.

 

ولخرجی های شما می تواند در آینده برایتان دردسر ساز شود پس سعی کنید در زمینه خرید و خورد و خوراک اعتدال را رعایت کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز با یکی از آشنایان خود دیداری داشتید اما احتمالا این ملاقات لغو خواهد شد و باید در برنامه خود تغییراتی ایجاد کنید، می توانید از این وقت خالی برای خرید یا رفتن بهرستوران مورد علاقه خود استفاده کنید.

 

به تازگی تغییراتی در رفتارتان داده اید که خانواده شما از این بابت نگرانی هایی دارند.سعی کنید با آن ها در این مورد صحبت کنید و نشان دهید جای نگرانی وجود ندارد

 

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


4 × پنج =