بازگشت

فال روزانه چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۸/۲/۴

Avatarنویسنده : عصرمگ
23 آوریل 2019 ساعت : 10:11
فال روزانه

فال روزانه چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۸/۲/۴ : شما شخصی فعال، عملگرا، پرانرژی، شجاع و جاه طلب هستید که به فرهنگ و سنت ها احترام می گذارد و همچنین به اعتقادات مذهبی خود پایبند است.

screen 0 1 620x465 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال روز تولد ( امروز چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۴)

 

 

دوست عزیزی که ۴ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
شما شخصی فعال، عملگرا، پرانرژی، شجاع و جاه طلب هستید که به فرهنگ و سنت ها احترام می گذارد و همچنین به اعتقادات مذهبی خود پایبند است. امسال از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، فقط باید نسبت به تناسب اندام خود دقت و توجه بیشتری داشته باشید. از لحاظ اقتصادی نیز بخت با شما یار خواهد بود و منافع مادی زیادی را به دست خواهید آورد. تنها کاری که لازم است بکنید توجه به فرصت هایی است که برایتان فراهم می شود و به شما اجازه می دهند پول بیشتری به دست بیاورید. تعداد بسیاری از این فرصت ها برای شما فراهم خواهند شد و تنها باید برای کسب پولی که رویایش را در سر می پرورانید به سختی کار و تلاش کنید. از لحاظ حرفه ای نیز فرصت اثبات خودتان و توانایی هایتان را در اختیار خواهید داشت و تأثیر قابل توجهی روی رؤسا و مقامات مافوق خود خواهید گذاشت که در نهایت به ترفیع رتبه و افزایش حقوقتان خواهد انجامید. امسال شما رابطه ی عاطفی فوق العاده ای با عشقتان خواهید داشت. اگر نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کرده اید امسال احتمال این که تصمیم به ازدواج بگیرید و حتی این تصمیم خود را عملی کنید زیاد خواهد بود. بهترین ماه های سال اردیبهشت، خرداد، آبان و بهمن هستند.

فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین فروردین 

عشق و روابط عاطفی اولویت اصلی امروز شما هستند. شما احساس می کنید که خیلی زیباتر و جذاب تر از همیشه به نظر می رسید و همین باعث می شود که نگاه های تحسین آمیز اطرافیان را، چه غریبه و چه آشنا، خیلی بیشتر از همیشه احساس کنید. شاید دلتان بخواهد که این جذابیت را با ایجاد کمی تغییر در ظاهر خودتان بیشتر هم بکنید، اما مواظب باشید در خرج کردن برای تغییر ظاهرتان زیاده روی نکنید. امروز بدون شک فرصت فوق العاده ای برای دیدار با عشقتان خواهد بود، اما اگر برنامه تان با هم جور نبود و تا یکی دو روز دیگر فرصت این دیدار فراهم نشد هم ناراحت نشوید و کمی صبر و حوصله به خرج بدهید.

273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین اردیبهشت

اگر در حال حاضر مجرد هستید، امروز از آن روزهایی است که خاطرات عشقی که در گذشته باقی مانده است در ذهن شما بار دیگر زنده شده و شما را به این فکر خواهد انداخت که شخصی که زمانی دوستش داشته اید حالا چکار می کند و شاید حتی برای او احساس دلتنگی کنید. اگر متأهل هستید این احتمال وجود دارد که امروز همسرتان کاری داشته باشد و خیلی دیرتر از همیشه به خانه بیاید و شما مجبور باشید در خانه تنها بمانید. اگر فکر می کنید حوصله ی تنهایی را ندارید سعی کنید دیرتر از معمول به خانه بروید و با رفتن به یک کتاب فروشی خوب، یا سر زدن به یک دوست قدیمی یا پدر و مادرتان خودتان را سرگرم کنید.
273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین خرداد

آیا منتظر این هستید که وقتی سر کار هستید عشقتان با شما تماس بگیرد؟ با این که با اشتیاق خاصی در انتظار دریافت این تماس از عشقتان هستید دور و برتان آنقدر سر و صدا هست و آنقدر درگیر کارهایتان خواهید شد که اصلا حواستان به تلفنتان و یا بهتر بگوییم به هیچ چیزی به غیر از کارتان نخواهد بود. اگر نمی خواهید عشقتان از دستتان ناراحت شود و یا این تماس را از دست بدهید گوشهایتان را خوب باز کنید و از دنیای اطرافتان غافل نشوید. همچنین باید در نظر داشته باشید که درتمام طول روز پشت میزتان ننشینید و هر از گاهی بلند شده و کمی قدم بزنید تا هم ذهنتان باز شود و هم بدن درد نگیرید.
273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین تیر

اگر هنوز مجرد هستید امروز برای شما روز خوبی خواهد بود، چون توجه زیادی را به خود جلب خواهید کرد و شاید حتی با یک نفر که برایتان از جذابیت زیادی برخوردار است آشنا شوید. فقط باید مواظب باشید نگرشتان نسبت به این شخص منطقی باشد و زیادی احساساتی رفتار نکنید، در غیر این صورت ممکن است بعدا با پی بردن به شخصیت واقعی او از انتخاب خود پشیمان شوید. امروز ناگهان به تأثیر اتفاقات چند وقت اخیر بر روی زمان حال و وضعیت فعلی زندگیتان پی خواهید برد و این آگاهی می تواند زمینه ساز تغییراتی موفقیت آمیز در محل کار و یا در رابطه با مسائل شخصیتان باشد.
273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین مرداد

امروز شما به یکباره تصمیم می گیرید که خانه تان را به طور کامل نظافت و گردگیری کنید و از گوشه ی کمدها گرفته تا ته انباری را تمیز کنید. با پایان یافتن این بخش از کارتان شاید به فکر ایجاد برخی تغییرات در دکوراسیون منزلتان بیفتید و یا حتی تصمیم بگیرید که چند تا وسیله ی جدید برای تزیین خانه تان بخرید. مواظب باشید که در این مورد زیاده روی نکنید، تازه اول ماه است و اگر زیاد خرج روی دست خودتان بگذارید اواخر ماه به مشکل برخواهید خورد. از همه ی این ها که بگذریم امروز در محل کارتان نیز حجم زیادی از کار در انتظارتان هست، پس باید انرژیتان را مدیریت کنید تا در پایان روز بیش از اندازه خسته نشوید.

273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه  چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین شهریور

امروز عشقتان بی آن که انتظارش را داشته باشید با شما تماس گرفته و از شما دعوت خواهد کرد که امشب با هم دیدار کنید. شما هم که امروز خیلی احساساتی شده اید و نیاز شدیدی به نزدیک بودن به عشقتان احساس می کنید با روی باز از این پیشنهاد استقبال خواهید کرد. یک شام دو نفره ی رمانتیک در رستوران مورد علاقه تان و یا تماشای یک فیلم عاشقانه بهترین گزینه های ممکن می توانند باشند. وقتی سر قرار حاضر می شوید تمام فشارها و استرس هایی که در طول روز تحمل کرده اید را فراموش کرده و فقط روی عشقتان تمرکز کنید و در کنار او خوش باشید. تا پایان این دیدار حالتان به میزان قابل توجهی بهتر خواهد بود.
273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین مهر

آیا در انتظار این بوده اید که بودجه ی لازم برای انجام یک پروژه ی خلاقانه، هنری و یا کاری به دستتان برسد؟ اگر جوابتان مثبت است امروز خودتان را برای جشن گرفتن به مناسبت این موفقیت آماده کنید، چون خبرهای خیلی خوبی در مورد پولی که در انتظارش بوده اید در راه هستند. البته این احتمال وجود دارد که تأخیرهایی در راه به دست آوردن این پول پیش بیایند، اما اصلا خودتان را بابت آن نگران نکنید. شاید شروع این پروژه با کمی تأخیر مواجه شود، اما در عملی شدن آن هیچ شکی نیست و هیچ چیزی جلوی شما را نخواهد گرفت. فعلا تنها کاری که از دست شما ساخته است فراهم کردن دیگر شرایط لازم برای آغاز کار است.
273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین آبان

در ابتدای روز خودتان را با یک صبحانه ی مفصل و مقوی شارژ کنید، چون امروز برای شما یک روز پرمشغله خواهد بود و کارهای زیادی دارید که باید تا پیش از ظهر انجام دهید و اگر به خودتان نرسید خیلی زود احساس خستگی به سراغتان خواهد آمد. امروز ممکن است به طور کاملا غیر منتظره ای یکی از همکارانتان نسبت به شما ابراز علاقه کند. این که چه واکنشی به احساسات این شخص نشان می دهید به خودتان بستگی دارد، اما در نظر داشته باشید که اگر شما در واقع احساسی نسبت به او ندارید نباید فقط به خاطر این که دوست داشته شدن احساس خوبی به شما می دهد به او جواب مثبت بدهید.

273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4
فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین آذر

در محل کارتان حواستان باشد تلفن را به موقع جواب بدهید و همچنین خط تلفن را زیاد اشغال نکنید و تماس های شخصی را برای بعد از ساعت کاری بگذارید چون در غیر این صورت امکان دارد تماس مهمی که شاید مدت ها در انتظار آن بوده اید را از دست بدهید. شما از طرفی می خواهید به عشقتان و نیازهایی که دارد احترام بگذارید و توجه کنید، اما از طرف دیگر هم درست به همان اندازه دوست دارید حرف خودتان را به کرسی بنشانید. برای حل این مشکل باید این نکته را در نظر بگیرید که مجبور نیستید فقط به یکی از این دو توجه داشته باشید و با کمی سیاست می توانید بین این دو تعادل ایجاد کنید.
273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه  چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین دی

آیا در دل خودتان احساساتی عاشقانه نسبت به شخصی دارید که فکر می کنید شما را تنها به عنوان یک دوست و آشنا قبول دارد؟ اگر امروز به این واقعیت پی بردید که کاملا در اشتباه بوده اید اصلا تعجب نکنید! امروز از آن روزهایی است که به احساسات پنهانی خود پی خواهید برد و طرف مقابلتان هم به احتمال زیاد این احساسات ناگهانی شما را بی جواب نخواهد گذاشت. تنها جنبه ی منفی این وضعیت این است که احتمال آن که این رابطه در واقعیت با آنچه در ذهنان داشته اید فرق داشته باشد زیاد است. در محل کارتان حواستان بهاین که برگه ها و مدارک مهم را کجا می گذارید باشد، چون احتمال این که یکی از آنها را گم کنید خیلی زیاد است.

273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4
فال روزانه چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین بهمن

امروز ممکن است در دیداری اتفاقی با یکی از همکارانتان به طور کاملا ناگهانی و بی آن که پیش از این حتی به او فکر کرده باشید، احساس کنید که به او علاقمند شده اید. این موضوع باعث تعجب خودتان هم خواهد شد، چون پیش از این هرگز چنین تفکر و احساسی نسبت به او نداشته اید. در هر صورت پیش از هر اقدامی چند روزی دست نگه دارید و عجولانه به فکر ابراز احساسات نیفتید، چون شما امروز خیلی احساساتی شده اید و امکان دارد طی چند روز آینده این احساس خود را به طور کامل از یاد ببرید. اگر پدر یا مادرتان از روی عصبانیت چیزی به شما گفت که باعث ناراحتیتان شد جلوی خودتان را گرفته و در آرامش ناراحتی خود را بیان کنید.
273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4

فال روزانه  چهارشنبه ۹۸/۲/۴ مخصوص متولدین اسفند

ممکن است مبلغی که قرار بوده امروز از راه دور به دستتان برسد با تأخیر مواجه شود. شاید این موضوع برای شما ناراحت کننده و باعث عصبانیتتان شود، اما نگران نباشید. این پول قطعا به دستتان خواهد رسید، پس اگر موقعیتتان اضطراری نیست با خیال راحت بنشینید و منتظر بمانید. اگر لازم می دانید حتما با شخصی که مسئول فرستادن این پول است هماهنگی های لازم را انجام دهید. البته به احتمال زیاد خواهید دید که این موضوع ارتباطی به آنها نداشته و مشکل از جای دیگری آب می خورد، پس کمی صبوری کنید. خودتان را برای دریافت یک پیام عاشقانه از جانب شخصی که فکرش را هم نمی کنید آماده کنید.
273601 846 - فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/2/4
برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


12 − 8 =