بازگشت

فال روزانه یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
01 ژوئن 2019 ساعت : 14:11
فال روزانه

فال روزانه یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد جدید فال متولدین امروز فال جالب فال تولد میلادی را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

Astrology success - فال روزانه یکشنبه 12 خرداد 98

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال روزانه ۱۲ خرداد ۹۸ (روز یکشنبه) ۲ آوریل

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۱۲ خرداد بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

شما شخصی تاثیر گذار و خوش صحبت هستید و به راحتی قادر هستید اشخاص را با صحبت هایتان مجاب کنید تا مطابق میل شما رفتار کنند.

 

در یک قرار دوستانه، نیمه گمشده زندگیتان را ملاقات خواهید کرد و با هم لحظات عاشقانه ای را تجربه خواهید کرد اما یادتان باشد در قرار های اولیه تمام رازها و مسائل خصوصی زندگی خود را مطرح نکنید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

امروز با فردی بحثی طولانی مدت خواهید داشت.نظرات خود را به دیگران تحمیل نکنید و در هنگان مباحثه عصبی نشوید.

 

در روابط زناشویی خود به ثبات و آسایش رسیده اید و امروز از تنش های گذشته دیگر خبری نیست و توانسته اید در آرامش مسائل بین خود را حل کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

افرادی در اطراف شما هستند که با رفتار و گفتارشان شما را عصبی می کنند.رفتار خود را کنترل کنید تا نسبت به کارهای دگیران واکنشی نشان ندهید.

 

قرار نیست تمام آدم ها با شما همسو باشند یا مانند شما به مسائل نگاه کنند.

 

در زندگی عاطفی خود میان دو راهی سختی گیر کرده اید و نمی دانید تصمیم درست چیست، سعی کنید بی طرفانه تصمیم بگیرید و از شخص خاصی جانب داری نکنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

یکی از نزدیکانتان نزد شما می آید و از شما سوالاتی در مورد تصمیمات گذشته شما دارد اما پاسخگویی به آن ها برای شما چندان ساده نیست.

 

در زمینه عاطفی امروز با چالش هایی رو به رو هستید و دقیقا نمی دانید در بحث های پیش آمده چه واکنشی باید نشان دهید تا منجر به بحث و دعوا نشود.

 

بهتر است قبل از هر حرفی به خوبی فکر کنید تا برایتان دردسر ساز نشود.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

در محل کارتان مشکل بزرگی پیش امده است اما شما با کمی خلاقیت خواهید توانست مشکل را حل کنید و مورد تشویق همکارانتان قرار خواهید گرفت.

 

شما دارای روحیه ای حساس هستید و این موضوع باعث شده است امروز از حرف یکی از نزدیکانتان دلخور شوید و نتوانید این ناراحتی را پنهان کنید.

 

بهتر است کمی احساسات خود را کنترل کنید تا با کوچک ترین حرفی برآشفته نشوید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز با عشق زندگیتان دعوا و درگیری هایی خواهید داشت و به این فکر افتاده اید که شاید بهتر باشد این رابطه را تمام کنید.

 

بهتر از قبل از هر تصمیمی کمی از هم فاصله بگیرید.چنین مسائل و اختلاف نظرهایی در هر رابطه ای ممکن اسن پیش بیاید و مسئله آن قدر که شما فکر می کنید پیچیده نیست.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

یکی از اطرافیان شما در موردتان دجار قضاوت نابجا شده است و از شما دلخور است.

 

دلیل این دلخوری را پیدا کنید و سو تفاهمات پیش آمده را در آرامش و فضایی آرام مطرح کنید تا دلخوری ها رفع رجوع شود.

 

امروز کمی دلتان هیجان و کارهای تازه می خواهد پس با یکی از دوستانتان قراری خواهید گذاشت تا با هم یک کار هیجان انگیز انجام دهید و روحیه اتان را تقویت کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

از ابتدای امروز کمی عصبی و بدخلق بوده اید و کوچک ترین بحثی می تواند شما را تبدیل به شخصی بی رحم و بدخلق کند.

 

انجام کارهایی که خوشحالتان می کند یا دویدن در هوای آزاد می تواند اعصابتان را تا حدی آرام کند و خلق و خویتان را کمی آرام تر کند.

 

حساسیت زیادی نسبت به یکی از اعضای خانواده اتان دارید و امروز برای دفاع و حمایت از او باید اقداماتی انجام دهید که به خوبی پیش خواهد رفت

 

فال روزانه متولدین آبان

 

شما تلاش های زیادی برای اتمام یک پروژه کشیده اید که ممکن امروز شخصی کارهای شما و ایده هایتان را به چالش بکشد یا آن را نقد کند.

 

سعی کنید با انتقادات و نظرات منطقی برخورد کنید و به آن به خوبی فکر کنید تا مشکلات کار را بتوانید سریع تر رفع کنید.

 

تماس های تلفنی زیادی امروز خواهید داشت و برای روزهای آینده یک قرار ملاقات ترتیب خواهید داد.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

یکی از دوستانتان دچار مشکلات مالی شده است و از شما کمک می خواهد اما متاسفانه خودتان نیز از این جهت شرایط مساعدی ندارید و نخواهید توانست به او کمک کنید.

 

امروز چندان تمایلی به حرف زدن یا گوش کردن به حرف های کسی ندارید و ترجیح می دهید با خودتان خلوت کنید اما متاسفانه همسرتان این موضوع را درک نکرده است و ممکن است از این بابت مشاجره ی کوچکی با هم داسته باشید

فال روزانه متولدین دی

 

امروز دچار تردیدهایی شده اید و متاسفانه راهی برای آن که بتوانید از این شک و تردید خلاص شوید به ذهنتان نمی رسد.

 

سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و به ندای قلبتان گوش دهید.آن چه که حس ششم و درونتان می خواهد را انجام دهید.

 

امروز شخصی برای درد و دل نزد شما خواهد آمد و رازهایی را با شما در میان می گذارد سعی کنید او را دلداری دهید و در صورت توانتان به او کمک کنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

برای یک رویداد بزرگ در حال برنامه ریزی و انجام کارهای اولیه هستید.برنامه های مورد نظرتان برای امروز تماما مطابق برنامه پیش خواهد رفت پس خودتان را در این مورد نگران نکنید و استرس نداشته باشید.

 

در وضعیت جسمانی شما مشکلاتی به وجود آمده است و نگرانی هایی در این مورد دارید.تا دیر نشده است نزد مزشک بروید و سلامت جسمی خود را بررسی کنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

مشکلاتی برایتان پیش می آید که برای شما درد آور است اما امیدتان را از دست ندهید، این مشکلات رفته رفته حل خواهد شد و ناراحتی و غم های فراموس خواهد شد ولی تجربیات بسیار بزرگی از این اتفاقات، نصیبتان خواهد شد که در آینده و موفقیت شما تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

 

درگیر یک پروژه یا شراکت هستید.اما همه چیز به ان سادگی و سفافی که گمان می کنید، نیست.تا از تمام مسائل و شرایط یک قراداد یا شراکت آگاه نشده اید هیچ قول و قراری نگذارید.

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهارده − 10 =