بازگشت

فال روزانه یکشنبه 19 اسفند ۹۷

Avatarنویسنده : عصرمگ
09 مارس 2019 ساعت : 22:58
فال روزانه

فال روزانه یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷ : سلام اسفند ماهی های عزیزی که امروز نوزدهم اسفند ماه روز شماست، تولدتان مبارک.

 

fal rouzaneh - فال روزانه یکشنبه 19 اسفند ۹۷

با عصرمگ همراه شوید …

 

زندگی نوعی مبارزه و پیکار است که می توان منجر به پیروزی یا شکست گردد و هر کسی متناسب با شرایط خود می تواند در میدان زندگی شکست خورده یا پیروزمندانه ادامه دهد.

 

آن کس که در میدان زندگی بجنگد، احتمال شکست نیز دارد؛ ولی آن کس که جرأت مبارزه در میدان زندگی را ندارد، شکست خورده واقعی است.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

سعی کنید دیدگاه و افکار گذشته خود را تغییر دهد. افراد با طرز فکر گذشته و دیدگاه همیشگی هیچ گاه تغییری نخواهند داشت و همواره همان چیزی را کسب می کنند که در حال حاضر دارند و این یعنی سکون مطلق زندگی.

 

امروز، روز کاری همیشگی خود را خواهید داشت و به تناسب آن مشغولیات زیادی را در طول روز خواهید داشت.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

هیچ انسانی کامل نیست و مسلماً عیب و نواقصی خواهد داشت. در عیب جویی از دیگران همچون آئینه باشید و مشکلات و عیوب را همان طور که هست، ببینید؛ و اول خود را در آئینه ببینید و بعد قضاوت کنید و هرگز در عیب جویی  از دیگران از ذره بین استفاده نکنید.

 

امروز، روزی با برنامه های متفاوتی خواهید داشت که ممکن است با اتفاقات و رویدادهای متفاوت و خاصی روبرو شوید؛ و در کل روزی خوب را برایتان رقم  خواهد زد.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

دیدگاه نسبت به زندگی متفاوت است و هر کس با دیدگاه خاص خود زندگی را می بیند و درک می کند. برخی انسان ها زندگی را یک کمدی شیرین و خنده دار می دانند و چرخ زندگی برایشان به سهولت می چرخد و برای برخی نیز زندگی یک تراژدی غمناک است و از این رو چرخ زندگی برایشان به سختی می چرخد و برای برخی نیز هیچ تفاوتی نمی کند.

 

امروز، روزی با درد سرهای ریز و درشت دارید و آنقدر در روزمرگی زندگی کاری خود مشغول خواهید بود که گذر زمان را احساس نمی کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

زندگی را بر اساس شعارها و تبلیغاتی بی اساس بنیان می گذاریم و انتظار داریم زندگی رو به رشد و پر خیر و برکتی داشته باشیم؛ غافل از اینکه هرگز چنین نخواهد بود. کاش بجای شعار، شعوری داشتیم که گرد ا گرد زندگی را بر پایه اندیشه و تفکر بنیان نهیم.

 

امروز، شروعی متفاوت تر از همیشه خواهید داشت. اما بتدریج شرایط عادی خواهد شد و به کار و زندگی  همیشگی مشغول می شوید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

گاهی برای شروعی دوباره باید کاملاً فرو بپاشید و دوباره با بنایی نو، برپا شوید. گاهی برای شروعی دوباره، باید از جان بگذرید؛ تا جانی دوباره تولد یابد. گاهی برای شروعی دوباره باید پایان یافت، تا آغاز شد.

 

امروز، روزی با برنامه سفر دارید. ممکن است کوتاه مدت یا طولانی مدت باشد و این با توجه به برنامه شما متغیر خواهد بود.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

در زندگی هدف و نقش خود را مشخص کنید و به این فکر کنید از زندگی چه می خواهید و آیا می خواهید در زندگی برنده باشید یا بازنده؟

 

کسانی در زندگی برنده هستند که مشکلات را می بینند و می گویند مشکل است؛ اما ممکن می باشد؛ و کسانی در زندگی بازنده هستند که مشکلات را می بینند؛ و می گویند، ممکن است؛ اما مشکل می باشد.

 

امروز، را طوری می گذرانید که وقت برایتان مفهومی نخواهد داشت؛ چون انقدر سرتان شلوغ است که شرایط متنوع احوالات متناقضی را برایتان رقم خواهد زد.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

ظرفیت انسان ها را در نظر بگیرید و به اندازه گنجایش باورهای آنها با آنها صحبت کنید؛ زیرا اگر بیش از آن سخن بگویید شما را انسانی مغرور می دانند که در حال فخر فروشی است و اگر کمتر از آن سخن بگویید، شما را احمق می دانند.

 

امروز را با شروعی نسبتاً خوب آغاز می کنید و ممکن است در اواسط روز با تنش ها و مسائلی جرئی مواجه شوید که بابت آن آزرده خاطر می شوید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

عبور از موانع زندگی وقتی امکان پذیر خواهد بود که از اراده و پشتکار خود پلی محکم بسازیم و برای درگیر نشدن در مسائل جزیی و پیش پا افتاده در امواج پریشان زندگی خود را مجهز به نجات غریقی کنید که محافظتان باشد و این توصیه امروز به شما خواهد بود.

 

امروز، برنامه های شما نسبت به روزهای کاری چندان متفاوت نمی باشد؛ اما برنامه های کاری و تحصیلی شما بسیار سبک تر پیش می رود.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

انسان ها در زندگی و به تناسب شرایط خود به سه دسته تقسیم می شوند. انسان هایی که بزرگ متولد می شوند و بزرگی را در گفتار و اعمال خود دارند. انسان هایی که بزرگی را بدست می آورند، انسان هایی که بسیار حقیر و ناچیزند و با هزاران راهکار و ترفندی بزرگی نخواهند یافت.

 

امروز، روزی معمولی را دارید و کم و بیش درگیر کارهای روزمره خود خواهید بود و در کل روزتان بدون تغییر خاصی سپری خواهد شد.

 

فال روزانه متولدین دی

 

موفقیت را بر اساس دستاوردهایتان و اینکه چه بدست آورده اید، محاسبه کنید و  نه اینکه براساس آنچه بدست خواهید آورد. زندگی موفق، زندگی پشت سر گذاشته شده است؛ نه زندگی پیش روی شما.

 

امروز، روزی با شرایط کم و بیش متغیری خواهید داشت که با توجه به آن مشغول حل و فصل مسائلی می شوید که کل روزتان را درگیر می سازد.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

عادت کرده ایم زندگی را بر پایه تقدیر محاسبه کنیم و اگر خوب و بدی برایمان اتفاق بیافتد آن را دست تقدیر بدانیم؛ غافل از اینکه زندگی دنیای تغییر است نه دنیای تقدیر. با تلاش در زندگی، تغییری خوب خواهیم داشت  و بدون تلاش، تغییری بد را تجربه خواهیم کرد.

 

امروز، روزی با برنامه های عادی دارید گاه خسته و گاه سر زنده. مدام در کار مشغول می باشید؛ در اواخر روز نیز با برخی برنامه های مطلوب تر مواجه خواهید شد.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

از زندگی بهترین ها را بخواهید تا بهترین ها نصیبتان شود. وقتی زندگی را جوی آبی آرام و جاری ببینید، وسعت دیدگاه و خواسته شما نیز به همین اندازه کوچک خواهد بود؛ اما هنگامی زندگی را اقیانوسی بزرگ بدانید، دیدگاه و خواسته شما نیز بزرگ خواهد بود.

 

امروز، روزی با درگیریهای کاری خواهید داشت که کل روزتان درگیر آن می باشد و این برنامه ممکن است تا آخر روز طول بکشد.

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 × 3 =