بازگشت

فال روزانه ۱۵ تیر ۹۸ بهمراه فال حافظ و فال روز تولد

Avatarنویسنده : عصرمگ
05 جولای 2019 ساعت : 13:01
فال روزانه

فال روزانه ۱۵ تیر ۹۸ بهمراه فال حافظ و فال روز تولد : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد فال روزانه من تیر ۹۸ جدید فال متولدین امروز فال جالب فال تولد میلادی را در سایت عصرمگ می خوانید …

Astrology success 2 - فال روزانه 15 تیر 98 بهمراه فال حافظ و فال روز تولد

فال روزانه ۱۵ تیر ۹۸ (روز شنبه ) ۶ ژوئیه

فال تولد (متولدین امروز)

دوست عزیزی که امروز ۱۵ تیر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

شما فردی دلسوز و احساساتی هستید به همین دلیل گاهی پیش می آید که به خاطر مشکلات غیر قابل حل دیگران,آشفته شوید و یا تمام انرژی خود را صرف کمک به دیگران کنید.

کمک کردن به دیگران خوب است اما بهتر است در این کار تعادل را رعایت کنید تا مججبور نباشید تمام وقت خود را وقف کمک به دیگران کنید.

احتمالا یک شکست عاطفی را تجربه خواهید کرد اما به زودی می توانید خاطرات تلخ خود را فراموش کنید و یک زندگی جدید برای خود درست کنید.

فال روزانه متولدین فروردین

شریک شما یا یکی از نزدیکانتان در تلاش است تا نظرش را به شما تحمیل کند.سعی کنید در این مورد پرخاشگرانه برخورد نکنید و به آرامی از او بخواهید به تصمیم شما احترام بگذارد.

مدت هاست نتوانسته اید احساسات و علاقه ی خود را همسر یا دوستتان ابراز کنید پس به دنبال راهی باشید تا بتوانید او را خوشحال کنید و مجددا به او ابراز علاقه کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

بدون اینکه بخواهید عصبانیتتان را بر سر یکی از اعضای خانواده اتان خورد کرده اید و این موضوع باعث عذاب وجدان شما شده است.

سعی کنید به صورت کلامی یا خرید هدیه ای کوچک از دلش در بیاورید تا دلخوری میانتان باقی نماند؛ قصد دارید به پارک یا دشت و صحرا بروید.این پیک نیک می تواند حال و هوایتان را عوض کند.

فال روزانه متولدین خرداد

معمولا شما شخصی منتقد هستید و در مورد افراد یا موضوعات مختلف نظر می دهید.این اخلاق نه تنها به شما کمکی نمی کند, بلکه مانع آن می شود که بتوانید دوستان قابل اعتماد پیدا کنید.

افکار منفی و انتظارات بیش از حد از دیگران , باعث می شود دیگران از شما دوری کنند یا با شما صادق نباشند. پس دست از این رفتار بردارید و مثبت اندیشی جایگزین افکار منفی کنید.

فال روزانه متولدین تیر

افکار شما پریشان و درهم است و نمی توانید تصمیمات مهم را به تنهایی بگیرید.

سعی کنید کمی بیخیال تر باشید و برای هر چیزی وسواس به خرج ندهید.گاهی اوقات ساده ترین راه, بهترین انتخاب است!

کشمکش های خانوادگی باعث شده است برخی رازهای پشت پرده فاش شوند و دامنه دعواها تشدید پیدا کند.سعی کنید خود را از دعواها دور نگه دارید.

فال روزانه متولدین مرداد

با شخصی به تازگی آشنا شده اید و قصد دارید امروز با هم وقت بگذرانید.

سعی کنید نقاط مشترک و تفریحات مورد علاقه هر دو طرف را پیدا کنید تا به هر دویتان خوش بگذرد و بتوانید بیشتر همدیگر را بشناسید.

هفته ی آینده یک هفته پرکار و شلوغ برای شماست پس تا می توانید از امروز لذت ببرید و استراحت کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

محدودیت های در زندگیتان پیش آمده است که نمی توانید فعلا آن ها را رفع کنید و از این بابت دلخور و ناراحت هستید.سرکشی و نافرمانی فایده ای ندارد و تنها باعث می شود زمان را از دست بدهید.

پس مشکلات و محدودیت های پیش رو را بپذیرید و سعی کنید بهترین راه را پیدا کنید تا در شرایط فعلی بتوانید کارهایتان را انجام دهید.

فال روزانه متولدین مهر

برای آن که بتوانید به خواسته هایتان برسید باید از برخی امتیازات خود دست بکشید و کمی سختی تحمل کنید اما این اتفاق نباید شما را نا امید کند.

زیرا به زودی می توانید اهداف و خواسته های خود را گسترش دهید و به موفقیت و پیروزی خوبی دست پیدا کنید.پس از سختی ها و موانع نترسید و به قدم های خود شتاب دهید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز کمی برای شما پیچیده است و ممکن است نتوانید آن طور که برنامه ریزی کرده بودید به کارهایتان برسید.

اتفاقاتی در زندگی شما در جریان است که باید از تنهایی دست بکشید و سعی کنید به اطرافیان خود تکیه کنید و از آن ها کمک بخواهید.

به زودی می توانید کمک و لطف آن ها را جبران کنید پس  بدون نگرانی, از توجه و حمایت های اطرافیانتان لذت ببرید.

فال روزانه متولدین آذر

میان یک دو راهی قرار گرفته اید و برای تصمیم گیری وقت چندانی ندارید.قلب خود را به روی احساسات باز کنید و به دنبال یک راه حل جایگزین باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

به یک مهمانی دعوت شده اید که برای آن هیجان زده هستید و دوست دارید هرچه سریع تر زمان آن سر برسد. امروز می توانید برنامه ریزی های لازم برای آن را انجام دهید.

فال روزانه متولدین دی

مدت ها بود نتوانسته بودید با همسر یا دوستتان وقت بگذرانید.امروز می توانید از هم صحبتی با دوست یا همسرتان لذت ببرید و زمانی طولانی در کنار هم باشید.

موقعیت مالی شما با خطرهایی رو به رو شده است اما در این مورد استرس و نگرانی نداشته باشید.به زودی در زمینهم الی شما گشایش هایی رخ می دهد و کمی خیالتان راحت می شود.

فال روزانه متولدین بهمن

در حال تدارک یک دورهمی دوستانه هستید و برای آن برنامه های مختلفی در نظر دارید.نگران نتیجه ی آن نباشید همه چیز طبق انتظارتان پیش می رود و می توانید لحظات شادی با هم سپری کنید.

یکی از دوستانتان از شما دلخور است امروز موقعیتی پیش می آید که می توانید کدورت ها را کنار بگذارید و با هم آشتی کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

اعضای خانواده و دوستانتان برای شما احترام و ارزش قائل هستند اما ممکن است در شرایطی مجبور باشید به خاطر آینده اتان قید بعضی از آن ها را بزنید و بر روی کار یا تحصیل تمرکز کنید.

اگر شما اهداف جدی و بلند پروازی در سر دارید, باید روابطی که شما را به اهدافتان نزدیک تر می کند را انتخاب کنید.

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پانزده − چهار =