بازگشت

فال روزانه 18 تیر 98 بهمراه فال حافظ و فال روز تولد

Avatarنویسنده : عصرمگ
07 جولای 2019 ساعت : 12:52
فال روزانه

فال روزانه ۱۸ تیر ۹۸ بهمراه فال حافظ و فال روز تولد : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد فال روزانه من تیر ۹۸ جدید فال متولدین امروز فال جالب فال تولد میلادی را در سایت عصرمگ می خوانید …

فال روزانه

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال روزانه ۱۸ تیر ۹۸ (روز سه شنبه) ۹ ژوئیه

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۱۸ تیر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

علاقه مند به فعالیت هایی هستید که نیاز به تحلیل و تحقیق دارد و قادر هستید در تجارت به موفقیت های بزرگی برسید، در سال پیش رو فرصتی برای شما پیش می آید که می توانید استعدادهای خود را بروز دهید.

 

شخصی با پیشنهاد شراکت یا سروع یک کسب و کار جدید به سراغ شما خواهد آمد که می تواند نتایج درخشانی برای شما در پی داشته باشد.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

احتمال آن وجود دارد که روابط عاطفیتان با تغییرات مثبتی رو به رو شود و از این بابت احساس خوبی تمام روز با شما همراه خواهد بود.

 

به یاد داشته باشید که باید توجه بیشتری به طرف مقابلتان نشان دهید.

 

امروز به پیشرفت مالی خوبی خواهید رسید اما یکی از نزدیکانتان دچار مشکل مالی شده است به همین دلیل قصد دارید به او در این زمینه کمک کنید

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

امروز نگرانی شما در مورد مسائل مالی بیشتر خواهد شد و قصد دارید بدون تحقیق سراغ مشاغل مختلف بروید و آن ها را امتحان کنید.

 

اما این کار در نهایت به ضرر شما تمام خواهد شد؛ پس در بررسی مشاغل و پیشنهادات کاری, دقت بیشتری به خرج دهید.

 

قصد دارید ورزش را جدی تر دنبال کنید و امروز می توانید در این مورد از مربی های مختلف پرس و جو کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

برای آن که رویاهایتان به حقیقت بپیوندد باید صبور باشید، به زودی یکی از دوستانتان با یک پیشنهاد جالب نزد شما خواهد آمد که می توانید با هم رویاهایتان را عملی کنید.

 

امروز زمانی را با بچه ها خواهید گذراند که هم صحبتی و بازی با آن ها برای شما سرگرم کننده و جالب است و می تواند شما را از دنیای واقعی, دور کند.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

در زندگیتان تغییرات متفاوتی رخ خواهد داد که اوایل برای گیج کننده است و قادر به ایجاد هماهنگی میان امور نیستید اما کم کم به آن ها عادت می کنید و این تغییرات برای شما خوشایند نیز می باشد.

 

در مورد تصمیمات و اهدافتان با هر کسی صحبت نکنید برخی از اطرافیان شما افرادی تنگ نظر و حسود هستند که می توانند برای شما مانع تراشی می کنند.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

حتی اگر مطمئن هستید که حق با شماست بهتر است کمی آرام باشید.صراحت کلام خود را کم تر کنید.ممکن است برخی از نزدیکان خود را برنجانید.

 

اگر قصد خرید و فروش طلا یا ملکی را دارید, بهتر است امروز دست نگه دارید و چند روزی صبر کنید.ممکن است شرایط بازار و یا خودتان تغییر کند و به سود بیشتری برسید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

برخی از کارهای سنگینتان به اتمام رسیده است و حالا قصد دارید مدتی را صرف خودتان کنید و به تفریح و سرگرمی بپردازید.

 

با دوستانتان قراری بگذارید تا کمی انرژی بگیرید و با هم برای تفریحات بیشتر برنامه ریزی کنید.

 

اگر متاهل هستید بهتر است در مقابل دعوا یا نا ملایمات زناشوئی, تحمل بیشتری از خود نشان دهید و صبور باشید.به زودی شرایط بهبود پیدا میکند.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

یک گشایش مالی در زندگیتان پیش آمده است اما تا زمانی که تمام مشکلات مالیتان رفع نشده است, ولخرجی نکنید و حساب و کتاب پول خود را داشته باشید.

 

از سرمایه گذاری هایی که با ریسک همراه هستند, جدا خودداری کنید.

 

یکی از دوستان دوران کودکی خود را ملاقات خواهید کرد که برای شما یادآور روزهای شاد کودکی است و احساس فوق العاده ای به شما منتقل می کند.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز می توانید در کنار کسانی که دوستشان دارید وقت بگذرانید و از بودن در کنارشان بسیار لذت خواهید برد با هم در مورد موضوعات اخیر صحبت می کنید و مشورت های خوبی برای کارهایتان, از آن ها دریافت خواهید کرد.

 

قصد دارید از شخصی مراقبت کنید اما به یاد داشته باشید این نگرانی و مراقبت شما برای او, تبدیل به محدودیت نشود.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

اگر مجرد هستید,امروز می توانید یک پیشنهاد عاطفی دریافت کنید که برای شما هم لذت بخش خواهد بود و می تواند برای شما جالب و هیجان انگیز باشد.

 

با شخصی شروع به شراکت کرده اید و از این بابت نگرانی هایی دارید اما مثبت اندیش باشید و در این مرود شک و تردید را کنار بگذارید.

 

شما تصمیمتان را در این مورد گرفته اید و باید به آن پایبند باشید؛ وسیله ای را گم کرده بودید که به زودی آن پیدا خواهید کرد و می تواند برای شما یادآور خاطرات گذشته باشد

 

فال روزانه متولدین دی

 

احساس می کنید زندگیتان دچار یکنواخت شده است اما با دست روی دست گذاشتن کاری پیش نمی رود.به فکر یک راه چاره باشید تا به زندگیتان هیجان و تازگی تزریق کنید.

 

در فکر یک سفر کوتاه مدت هستید اما شرایط مالی شما در حال حاضر با مشکلاتی رو به روست و نمی توانید در این مورد کاری از پیش ببرید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز مجبور می شوید جلوی برخی بایستید تا به حریم خصوصی شما احترام بگذارند و دست از دخالت در کارها و تصمیماتتان بردارند.

 

برای آن که بتوانید در حرفه خود موفق باشید باید تمرکز و خلاقیت بیشتری از خود نشان دهید. برای این کار می توانید کتاب هایی در این زمینه را مطالعه کنید یا با افراد مطلع در این زمینه ملاقات داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

یکی از اطرافیانتان به دردسر افتاده است و به  کمک شما احتیاج دارد اما برای آن که بتوانید به او کمک کنید باید از اشخاصی کمک بگیرید .

 

شبکه های مجازی و تفریحات بیهوده وقت زیادی را از شما می گیرد سعی کنید اوقات فراغت خود را با کارهای مفید یا شرکت در کلاس های گوناگون پر کنید و به فعالیت های مفیدتری بپردازید.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


11 − 7 =